Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'MTV zammı Bakanlar Kurulu'nda yeniden görüşülecek.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
2.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav hee hee,ölümü gösterip sıtmaya razı edeceksiniz,her zamanki gibi.

Ah ülkem,güzel ülkem,uyan artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araba alırken deli gibi vergi veren halkın, MTV için ortalığı ayağa kaldırması da ayrı bir ironi...

Almayın kardeşim almayın. Pahalı geliyorsa almayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Araba alırken deli gibi vergi veren halkın, MTV için ortalığı ayağa kaldırması da ayrı bir ironi...

Arabayı bir kez alıyorsun. Mtv yi her sene ikişer kez veriyorsun. Bundan olabilir mi sence?

• Başbakan Binali Yıldırım, 26. Dönem 3. Yasama Yılı dolayısıyla TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın ev sahipliğinde Meclis'te düzenlenen resepsiyonda gazetecilerin sorularını cevapladı.

Yıldırım, bir soru üzerine, MTV'ye yapılan yüzde 40 zammın sorulması üzerine Yıldırım, “MTV, müzik televizyonundan mı bahsediyorsunuz? Onunla bizim alakamız yok. Ben cevabını verdim” diye konuştu.

Kaynak: Yeniçağ

• Şükürler olsun reis bugün de öptü bizi

• %20 mtv

%20 ötv zammı geliyor kaynak sağlam

• %40 a isyan ettirip, %20 ye şükrettirecekler ve hökümet düğmeye bastı, çoğeyi diyecekler
  • Zamcık

• Bir kere millete zehiri attılar.Sonra da ayıkla pirinçsin taşını yapmaya çalışıyorlar,

Millet bu sefer gerçekten çok tepkili.Hep vergiye aban,vergiye aban nereye kadar.

• Lütfetmiş..

Koyun gibi bekleyelim bakalım büyüklerimiz bizim için ne kadar zam uygun görmüşler..

Yüzde 40 değil de yüzde 25 zam gelince seviniriz artık..

Ak sığırlar da sıradadır şimdi Türkiye seninle gurur duyuyor demek için..

Komple önceden yazılmış bi senaryonun figüranıyız lan.

• Fox TV de yüzyılın faili konuşuyo.

Önce MTV zammı 2018'de alınacak araçları kapsayacak diye övüne övüne 800 kere söyledi Mehmet Şimşek. Bir reklam arası sonrası öyle olmadığını söyleyip konuyu kapattı.

Bunlar eminim gece evde yatarken neye zam yapsak diyorlar, birbirilerine haber vermeden takılıyorlar. Biraz haberleşin de rezil olmayın böyle arkadaş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    Gelir vergisi diliminin %30'a yükselmesi,
    Yüzde 30 demek ayin 10 gununde devlete calisiyoruz demek. bu acidan bakinca insanin cani sikiliyor.
    ayin onundan sonra artiya gecebiliyoruz. 10 gunde ev sahibi denen ipneye calisiyoruz. kalani da faturalar kredi karti borcu yol parasi mutfak masrafi
    doktor bu ne?
  • redboxer82 kullanıcısına yanıt
    Sadece yuzde otuzla sinirli kalsa yine iyi. Buna daha damga vergisi stopaji ssksi da ekleniyor. Sahsen ben yilin son 3-4 ayinda %35lik dilime girdigimden daha da beter oluyorum. Maasin yarisi ancak elime gecebiliyor

Yahu futbolcular bile bu kadar vergi odemiyor. Sonra da bizlerden verim bekliyorlar. Ne veriyorlarsa onu alirlar ancak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RKLeite

Fox TV de yüzyılın faili konuşuyo.

Önce MTV zammı 2018'de alınacak araçları kapsayacak diye övüne övüne 800 kere söyledi Mehmet Şimşek. Bir reklam arası sonrası öyle olmadığını söyleyip konuyu kapattı.

Bunlar eminim gece evde yatarken neye zam yapsak diyorlar, birbirilerine haber vermeden takılıyorlar. Biraz haberleşin de rezil olmayın böyle arkadaş.

Ben ilk bölümü izledim. Israrla şimdiki araç sahiplerini ilgilendiren bir durum yok, medya yanlış yönlendiriyor diyip durdu. Devamını izleyemedim. En son neye bağladı, söyler misiniz?

• Adamlar güzel film yapmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otodr

quote:

Araba alırken deli gibi vergi veren halkın, MTV için ortalığı ayağa kaldırması da ayrı bir ironi...

Arabayı bir kez alıyorsun. Mtv yi her sene ikişer kez veriyorsun. Bundan olabilir mi sence?

Arabaya dünya kadar vergi verebiliyorsan MTV'yi de dert etmemen gerekir.
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    Bunu yazmaya girmiştim, mtv düşse ne olacak gv den sağlam itelediler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: otodr

quote:

Arabaya dünya kadar vergi verebiliyorsan MTV'yi de dert etmemen gerekir.

Ben dert ederim arkadaş. Etmeyen varsa o da onun meselesi.

• RaptorFX kullanıcısına yanıt
    Adamlar referandum yapti %95 evet cikti ne yapmamizi bekliyodunuz

Turkmen arap vs coksa istemiyorlardiysa hayir verselerdi herneyse irak beni cokta ilginlendirmiyor kuzey irak ve halki adam gibi gelirleri olmadan zaten zor varlik gosterecekler kendileri bilir sonucta oranin halki onlar

Bize gelince umarim 2 ihtimal var

1-Hicbirsey yapmayacaz %50 diyorum

2-Irak Iran ile beraber saldiracaz %50

Ama suan ekonomi bitik orduda tecrubeli komutan yok ve icinde hala feto yapilanmasi var feto=abd olduguna gore icerden bilgi aktarilmasi olasiligi cok yuksek

Aktif asker sayimizda azaldi parasizliktan ve resmi olmasada uygulanan ambargolardan dolayi silahlarimiz eskidi azaldi tanklar nerdeyse antika durumda 1940 60 dan kalmalar ve tek bi bombardiman ucagimiz yok f16 larla bombalamak cok masrafli ekonomimiz kaldirmaz

Dogu guneydogu zaten hala tam anlamiyla hakimiyet saglanan yerler degil zaten hep sinir ve dag bolgeleri hakimiyet cok zor ve komutanda kalmadi

Irakta ordu bile yok zaten

Iran tamamen bir balon ne tanki ne hava gucu 5 para etmez

Kuzey iraka bakarsak o bolge icin asker sayisi cok cok fazla silahlarida yeni ve abd silahlari

Ypg pkk ya bakarsak abd gunluk 100 tane tir yolladigindan bahsediliyor bunlara ucaksavar tanksavar verildi hemde yuzlerce binlerce yani silahlari hep son model ve baya fazla ve farkindaysaniz isidle catismalarda cok azaldi silahlar oylece depolaniyor

+ abd ilk is kuzey iraki ucusa yasak bolge ilan edecek

+ israil %200 irana saldirir

+ bizimde siniri tutamama ve bolge kaybetme riskimiz yuksek

Yani asalim keselimle olmuyor su altaylarin hizlanmasi lazim atak helikopterinin hizlanmasi gerek

Ve en onemlisi ypg ye yapilan destegi acilen kesmemiz gerek kuzey irakin referandumla bagimsizligina bisey demem ama ypg ye yapilan silah yardimi direk bize karsi ve asla kabuledilecek bisey degil gerekirse o tirlarin bombalanmasi gerek

Suan belki bizden daha guclu hale geldiler ve hala izliyoruz silahlarin bize karsi yollandigida kabak gibi belli

• Mehmet şimşek soruları cevaplayamadı. Daha doğrusu kem küm etti. Bu sefer millet çok kızgın. Bu işi ancak bir savaş senaryosu parklar.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.