Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan Minareden Çav Bella Çalınmasına Çok Sinirlendi ! !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Cumhurbaşkanı Erdoğan Chp li İsimlere Yüklendi ..

• herhalde sinirlenecek.

nasil olur da utanmadan akp muzigi yerine cav bella calarlar? ustune bi de hukumeti kucuk dusurmek icin yakalayamadiklari adam uzerinden hukumetle dalga gecmisler.
  • Kimse sormuyor bu caminin imamı nerede, güvenliği falan yok mu diye. Öyle serbestçe giriliyorsa herkes herşeyi çalar orada.
  • Konuşmanın tamamını dinledim. Haksız olduğu yer neresi? Herkes önce dönsün kendine baksın, kendi tarihine baksın. Şuan ekonomik buhran var diyenlere geçmişte yaşatılan buhranları tek tek hatırlattı. Sayın Babacana da gereken cevabı verdi, "ben senin bakan olduğun dönemde başbakandım, sen benim bakanımdın, benden habersiz mi yaptın bütün bunları" demeye getirdi. İmf yetkililerine "bize siyasi rol biçemezsiniz" dediğimi hatırlamıyor musun dedi.

Haksız olduğu yer neresi adamın?

Sanki Erdoğandan önce bu ülke de herşey güllük gülistanlıktı. Sanki herkes istediği herşeyi alabiliyordu, sanki refahtan çıldırıyorduk. Sanki ekonomik kriz, siyasi kriz ve bir erken seçimle bu ülkenin başına gelip koskoca bir enkazı imf borcunu bitiren Erdoğan değildi.

Akp li değilim beni bilen bilir. Ama Erdoğan bugün yaptığı açıklamada sonuna kadar haklıydı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi esas soru şu;

CHP'nin kalesi İzmir'de bir Camii'de Çav Bella çalınması CHP'nin mi AKP'nin mi işine yarar!?

İşte buldun cevabı! Artık kafanı daha faydalı şeyler için meşgul edebilirsin!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.gazeteduvar.com.tr/politika/2020/05/22/oztrak-camide-dombra-calinirken-neredeydiniz/

Keşke bunada tepki göstereymiş,bunu yapanlar büyük olasılık kendi trolleridir,insanlar aç,işsiz.
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan Minareden Çav Bella Çalınmasına Çok Sinirlendi ! !
  • quote:

Orijinalden alıntı: İAmSterdam06

Konuşmanın tamamını dinledim. Haksız olduğu yer neresi? Herkes önce dönsün kendine baksın, kendi tarihine baksın. Şuan ekonomik buhran var diyenlere geçmişte yaşatılan buhranları tek tek hatırlattı. Sayın Babacana da gereken cevabı verdi, "ben senin bakan olduğun dönemde başbakandım, sen benim bakanımdın, benden habersiz mi yaptın bütün bunları" demeye getirdi. İmf yetkililerine "bize siyasi rol biçemezsiniz" dediğimi hatırlamıyor musun dedi.

Haksız olduğu yer neresi adamın?

Sanki Erdoğandan önce bu ülke de herşey güllük gülistanlıktı. Sanki herkes istediği herşeyi alabiliyordu, sanki refahtan çıldırıyorduk. Sanki ekonomik kriz, siyasi kriz ve bir erken seçimle bu ülkenin başına gelip koskoca bir enkazı imf borcunu bitiren Erdoğan değildi.

Akp li değilim beni bilen bilir. Ama Erdoğan bugün yaptığı açıklamada sonuna kadar haklıydı
    Bende izledim normalde parti tutmam ama erdoğanın söyledikleri özellikle bu gündem ile ilgili bence doğru .. ekmeği bile karne ile dağıtan bir zihniyet vardı ortada sonra cunta olayları vs . ve bunlar hangi dönemde hangi zihniyet ile yürütüldü kısmıda doğru . dünyada bile maske para ile dağıtılırken bizim memlekette bedavadan dağıtıldı corona tedavisi bile bedavaya veriliyor bu ülkede buda erdoğanın önderliğinde bir çalışma

• titanic70 T kullanıcısına yanıt
    Bedava maske mi dağıtıldı hani nerde o alanlar 3-5 defa denediler baktılar sadece chpli belediyeler başarıyo vazgeçtiler gene parayla satılsın dediler.
  • AKP ciddi bir şekilde siyaset ve propaganda şeklini değiştirmeli
    Artık pek iş görmüyor, komikte duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: titanic70

Bende izledim normalde parti tutmam ama erdoğanın söyledikleri özellikle bu gündem ile ilgili bence doğru .. ekmeği bile karne ile dağıtan bir zihniyet vardı ortada sonra cunta olayları vs . ve bunlar hangi dönemde hangi zihniyet ile yürütüldü kısmıda doğru . dünyada bile maske para ile dağıtılırken bizim memlekette bedavadan dağıtıldı corona tedavisi bile bedavaya veriliyor bu ülkede buda erdoğanın önderliğinde bir çalışma

Alıntıları Göster
    Kesin parti tutmuyorsundur, geçmişte açtığın konular ve yazdığın mesajlar bunu açıkça gösteriyor

Ekmek karne ile dağıtıldığında dünyanın gördüğü en akıl dışı savaş cereyan ediyordu. Bütün dünya kıtlık yaşıyordu. Bütün dünyanı etkileyen o savaştan ülkenin en az hasarla çıkmasını sağlayan İsmet İnönü ve CHP'ydi. 2. Dünya Savaşı'nda Türkiye'nin izlediği politika büyük bir strateji başarısıdır ve tüm dünyaya örnektir. Azıcık tarih okuyun da öğrenin bunları lütfen.

Bedava maske dediğin olay da tam bir fiyaskoydu zaten. Benim elime 5 tane maske geçti. Aşırı derecede uyduruk olduklarından kullanamadım bile, hala paketinde duruyor hepsi.

• Yarında Dombıra calinsin.tepkileri gorelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

O siralarda egemen bağış google da makara ararken.

• bu tip olayların sorumlusu bellidir kimseye çamur atmayın
    https://tr.sputniknews.com/amp/turkiye/201809211035306732-suriye-kadin-cami-imam/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekmek 20
    Makarna 30 olana kadar oyna devam

Keser ve sapı ile

• Bir de bunlar türedi akpli değilim ama adamlar haklı tayfası..
    Biri demiş ımfye olan borcu kapattı öbürü çıkmış aylardır maske dağıtamayanları savunmuş kime ne anlatacaksın ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mabovski -- 22 Mayıs 2020; 22:36:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan Galip Bey

Kesin parti tutmuyorsundur, geçmişte açtığın konular ve yazdığın mesajlar bunu açıkça gösteriyor

Ekmek karne ile dağıtıldığında dünyanın gördüğü en akıl dışı savaş cereyan ediyordu. Bütün dünya kıtlık yaşıyordu. Bütün dünyanı etkileyen o savaştan ülkenin en az hasarla çıkmasını sağlayan İsmet İnönü ve CHP'ydi. 2. Dünya Savaşı'nda Türkiye'nin izlediği politika büyük bir strateji başarısıdır ve tüm dünyaya örnektir. Azıcık tarih okuyun da öğrenin bunları lütfen.

Bedava maske dediğin olay da tam bir fiyaskoydu zaten. Benim elime 5 tane maske geçti. Aşırı derecede uyduruk olduklarından kullanamadım bile, hala paketinde duruyor hepsi.

Alıntıları Göster
    önceden ak partiye yakındım bu doğru ama artık tarafsızım uzun zamandır da konu açmıyordum erdoğan ile ilgili.. sadece bugün ki olan konuşması haklıydı bence

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.