Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan:Milletime yeni bir seferberlik çağrısı yapıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
1.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilgeolun

Bunlara oy veren %50 nin ne kadarı koşa koşa gider merak ediyorum

%50 miz hatta %70 miz gideriz size birakamayiz bu ülkeyi %30

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pemaxs -- 21 Mart 2016; 16:13:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

quote:

BÖyle de durursun
    Bu mesaja eklenen görseller:

Cumhurbaşkanı Erdoğan:Milletime yeni bir seferberlik çağrısı yapıyorum

• Allah yokluğunu göstermesin uzun adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

Valla agalar derdinizi bana anlatmayın gidin devlete anlatın Paşa paşa 20 şer sene yatıp vatandaşlıktan atılırsınız yoksa

Abi gelen vurmuş, giden vurmuş. Bir çay demleyeyim mi?
  • Hani biz çapulcuyduk?hani biz gavur izmirliydik Vs Vs Vs.milleti hep aşağıladın,şimdi ne hakla seferberlik den bahsediyorsun.%50 Nİ al nereye gidersen git ben gelmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webbie

quote:

Valla agalar derdinizi bana anlatmayın gidin devlete anlatın Paşa paşa 20 şer sene yatıp vatandaşlıktan atılırsınız yoksa

Demlede içek kardeş

• İşlerine gelince Atatürk'çü , millyetçi milletim de milletim

İşinize gelmeyince Gavur , Kız mı kadın mı , Cehapeli , Dersimli , Alevi, Ermeni

Atatürk'e 2 ayyaş diyenler için bir şey yapmam ben de devlet olursa mesele ayrı ama bu gidişle devlet bırakmayacaklar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Hani biz çapulcuyduk?hani biz gavur izmirliydik Vs Vs Vs.milleti hep aşağıladın,şimdi ne hakla seferberlik den bahsediyorsun.%50 Nİ al nereye gidersen git ben gelmiyorum.

Sama gel diyen yok, seni ipleyen de yok. Ayrıca %50lik kesimiz diyorsun. Açıklasana nasıl %50 kesimsiniz. Senin İstatistiki anlayışını merak ettim Tamam, %50 AKPli, diğer %50 kimler, lütfen bi açıkla da bakalım kimler adına sözcülük yapıyorsun?!

• asau kullanıcısına yanıt
    Boş yapma kefenini giy git

• quote:

Orijinalden alıntı: asau

quote:

Hani biz çapulcuyduk?hani biz gavur izmirliydik Vs Vs Vs.milleti hep aşağıladın,şimdi ne hakla seferberlik den bahsediyorsun.%50 Nİ al nereye gidersen git ben gelmiyorum.

Sama gel diyen yok, seni ipleyen de yok. Ayrıca %50lik kesimiz diyorsun. Açıklasana nasıl %50 kesimsiniz. Senin İstatistiki anlayışını merak ettim Tamam, %50 AKPli, diğer %50 kimler, lütfen bi açıkla da bakalım kimler adına sözcülük yapıyorsun?!

Osmanlı zamanında da senin gibi her dakika vatan elden gidiyor alooo diyenler Vatan gerçekten elden gidince nedense başka ülkelere kaçtı , saklandı , Mustafa KEmal ve askerlerine karşı fetva verdi

O yüzden senin milliyetçi tavırlarını anca sen yersin burada .

Sen kefenini giyip şov amaçlı bile gidemezsin .

• quote:

Boş yapma kefenini giy git

Teröristlerin de sözcülüğünü yapıyorsun, karşı %50nin içinde teröristler de var. Onlara karşı seferberlik ilan ediliyor zaten. Merak etme bu ülkede bu seferberliğe cevap veren %65lik kesim var. Seferberlik demek teröre karşı durmak demektir, silah alıp savaşa gitmek değil. Senin gibiler %35lik kesimde bulunuyor, sizi ipleyen yok, size bir çağrı yapan da yok. İçin rahat olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 21 Mart 2016; 17:15:32 >
  • quote:

quote:

Beni akp içinde korkutan en büyük güç yüzde 25 30 olan aman keyfimiz bozulmasıncı merkez sağcı,plazada çalışan liberaller,emin olun akp için koşa koşa savaşırlar.Çok pis,belalı tipler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 21 Mart 2016; 17:19:32 >

• birlik beraberlik olalım demiş sadece, zaten terore destek olacak halimiz yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Leaderjack1

quote:

quote:

BÖyle de durursun

Katilin yeğeni diye ona da katil demek. Beni Selo ve ekibini savunuyor izlenimine sokmayacak düzgün şeyler yazın, böyle ilkokul kafası şeyler değil.

• asau kullanıcısına yanıt
    Yukarıdaki arkadaş sana kapak gibi cvp vermiş.ayrıca 90 yıllık en kaz diyen atamıza hakaret edenlerin yanında olmamak şereftir benim için şeref.ayrıca Atatürk bu vatanı bize emanet etti sizin gibi çakma vatan severlere değil.biz cumhuriyetin bekçileri olarak gerekeni her zaman yaparız zaten.siz önce gidin ölün biz vatanı cumhuriyettiyine kurtarırız ok.

• quote:

Orijinalden alıntı: boilermaker

quote:

quote:

quote:

BÖyle de durursun

Katilin yeğeni diye ona da katil demek. Beni Selo ve ekibini savunuyor izlenimine sokmayacak düzgün şeyler yazın, böyle ilkokul kafası şeyler değil.

herzaman dedigim gibi cıkarları olunca nasıl kıvırıyorlar .Bu teröristin yegeni sence yetenekleri ile mi vekil oldu?

Yaşasın akpkk ve yandaşları allah belasını versin bu durumlara düşürenlerin. 6. şehit nusaybinde

http://www.sarizeybekhaber.tv/diyarbakir-da-nevruz-ve-gerginlik-basladi-yeni-goruntuler-video,2412.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leaderjack1 -- 21 Mart 2016; 17:29:34 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: boilermaker

quote:

quote:

quote:

BÖyle de durursun

herzaman dedigim gibi cıkarları olunca nasıl kıvırıyorlar .Bu teröristin yegeni sence yetenekleri ile mi vekil oldu?

Yaşasın akpkk ve yandaşları allah belasını versin bu durumlara düşürenlerin. 6. şehit nusaybinde

http://<iframe src="http://www.sarizeybekhaber.tv/diyarbakir-da-nevruz-ve-gerginlik-basladi-yeni-goruntuler-video-embed,2412.html" width="100%" height="360" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen></iframe>

Neyle vekil olup olmaması başka, bu başka. "Kıvırma" kelimesini umarım benim için dememişsinizdir, öyleyse ne yazdığımı bir daha okuyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neutumn -- 21 Mart 2016; 17:31:08 >

• quote:

quote:

quote:

BÖyle de durursun

Biraz çağdaşlık, medeniyet öğrenin! Solcuyuk, Batıcıyuk, Laikuz, falan palavrası atarsınız. O çok sevdiğiniz ve her türlü şeyinizi feda ettiğiniz Batıcıyuk, Solcuyuk ideolojisi var ya. Hah işte o ideolojilere göre soruyorum. DİLEK Öcalan'ın senden farkı ne. Senin ondan ne üstünlüğün var, ya da onu suçu ne. Bunu açıkla bize!!!

Hadi her şeyi geçtim. Bu kadını milletvekili kim yaptı? Bu ülkenin kanunları bunun vekil olabileceğine karar vermiş, vekil olmuş. Senin idelojindeki binlerce kişi bunu vekil yapmak için canla başla çalışmış ve vekil yapmış, her şey doğal ve yasal! Bu kadın dağdan inen terörist değil ki, yolda geçerken asker ona selam durmuş olsun. Müracaat etmiş, vekil olacam demiş, sen de ol demişsin, kadın da olmuş. Orada evrensel hukuk açısından sorun ne? O kadın, Kılıçdaroğlu, Bahçeli, Davutoğlu gibi aynı haklara ve ayrıcalıklara sahip.

Sorarlar sana, vekil değil mi bu, o zaman o kadını vekil yapma, suçu varsa yargıla içeri at. Sorun nedir, anlamış değilim.

Çağdışılığın, gericiliğin, Hristiyan inancının "herkes suçlu doğar" ritüeli ile yazan zzihniyet nedir... Sorun ne...

• quote:

quote:

quote:

quote:

BÖyle de durursun

Biraz çağdaşlık, medeniyet öğrenin! Solcuyuk, Batıcıyuk, Laikuz, falan palavrası atarsınız. O çok sevdiğiniz ve her türlü şeyinizi feda ettiğiniz Batıcıyuk, Solcuyuk ideolojisi var ya. Hah işte o ideolojilere göre soruyorum. DİLEK Öcalan'ın senden farkı ne. Senin ondan ne üstünlüğün var, ya da onu suçu ne. Bunu açıkla bize!!!

Hadi her şeyi geçtim. Bu kadını milletvekili kim yaptı? Bu ülkenin kanunları bunun vekil olabileceğine karar vermiş, vekil olmuş. Senin idelojindeki binlerce kişi bunu vekil yapmak için canla başla çalışmış ve vekil yapmış, her şey doğal ve yasal! Bu kadın dağdan inen terörist değil ki, yolda geçerken asker ona selam durmuş olsun. Müracaat etmiş, vekil olacam demiş, sen de ol demişsin, kadın da olmuş. Orada evrensel hukuk açısından sorun ne? O kadın, Kılıçdaroğlu, Bahçeli, Davutoğlu gibi aynı haklara ve ayrıcalıklara sahip.

Sorarlar sana, vekil değil mi bu, o zaman o kadını vekil yapma, suçu varsa yargıla içeri at. Sorun nedir, anlamış değilim.

Çağdışılığın, gericiliğin, Hristiyan inancının "herkes suçlu doğar" ritüeli ile yazan zzihniyet nedir... Sorun ne...

Ah ah pkk sevicisi seni rahatsız mı etti ortaya cıkan hainlikleriniz cağdaşlıkmış sen onu ensesinden vurulan askerlein ailesine anlat yada bu bebegin ailesi anlat dur ya aileside yaralı konuşamıyorlar .Seni anca üzen 2. resimdeki köpegin görüntüsü ne hallere düştü hevallerimiz dersiniz

Cumhurbaşkanı Erdoğan:Milletime yeni bir seferberlik çağrısı yapıyorum Cumhurbaşkanı Erdoğan:Milletime yeni bir seferberlik çağrısı yapıyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: webbie

quote:

Demlede içek kardeş

O iş bende. Haftasonu atla gel abi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.