Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan:Milletime yeni bir seferberlik çağrısı yapıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
1.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 41
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Leaderjack1 (16 mesaj) asau (10 mesaj) neutumn (5 mesaj) TheCaliph_ (4 mesaj) KayhanKaan (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (34 mesaj) Mobil (20 mesaj) Tablet (2 mesaj) Mini (18 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Cumhurbaşkanı Erdoğan:Milletime yeni bir seferberlik çağrısı yapıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2243 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    "Teröre karşı, terör örgütlerine karşı, bu örgütler vasıtasıyla ülkemizi terbiye etmeye çalışanlara karşı, Malazgirt ruhuyla, İznik'te kurulup Konya'da zirveye çıkan Anadolu Selçuklu ruhuyla, o heyecanla Söğüt'te dikilip 24 milyon kilometrekareyi kaplayan o ulu Osmanlı çınarının azametiyle Çanakkale ve Kurtuluş Savaşı'nın azmiyle yeni bir seferberlik çağrısı yapıyorum."

KAYNAK
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |
  • Binbaşı
    1327 Mesaj
    Tayyip erdoğan'i kimse yikamayacak Reise guvenimiz sonsuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2254 Mesaj
    kefenlilerine evde tuttuğun yüzde 50 ye yap seferberlik çağrısını.
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    Hemen giderim.
    |
    |
  • Binbaşı
    1296 Mesaj
    Nereye gidiyoruz beyler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1570 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Nereye gidiyoruz beyler?

Paris e
  • Yarbay
    2243 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Leaderjack1

quote:

Nereye gidiyoruz beyler?

Paris e

2023'ü bekleyemedik.Lozan Antlaşmasını bitirmeye gidiyoruz
    |
    |
  • Yarbay
    5662 Mesaj
    RTE bu ülkede yetki sahibi iken bırakın seferberliği kahveye bile gitmem Bu adamla aynı yola çıkanları Allah kurtarsın.
  • Binbaşı
    1296 Mesaj

Davidogluda gelip fotograflara cikmak icin can atacak mi? Ya da kinayacak mi? Ona gore.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Leaderjack1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1570 Mesaj
    quote:

Davidogluda gelip fotograflara cikmak icin can atacak mi? Ya da kinayacak mi? Ona gore.

BÖyle yaparsalar belki

• Yarbay
    2058 Mesaj
    Bunlara oy veren %50 nin ne kadarı koşa koşa gider merak ediyorum
  • Yüzbaşı
    529 Mesaj
    Bu ulkeyi bu hale getirenler kendileri.. son 13 yılda ülke kurum tsk millet diye birşey bırakmadılar. şimdi de seferberlik çagrısı yapıyormuş.

Sana oy veren %50 kitleye söyle hacı kaçı gelicek bakalım? Oğlunuda italya'dan çağır, sende sarayından çık.güle güle sefere gidersiniz.
  • Yarbay
    2577 Mesaj

• Yarbay
    5055 Mesaj
    CB. değilde Devlet çağırırsa herkes gider gitmek zorunda. Bakmayın burada ben gitmem diyenlere işin ucunda ağır cezalar ve vatandaşlıktan atılmak var.
  • Yarbay
    9366 Mesaj
    Herkez dalgaya aliyor ama ben ne yapacagimizi anliyamadim yahu seferlik ciksa ilk bizi alir bunlar univ okuyanlari acikcasi psikolojimi alt ust etti turkiye topluca birisi iett yi hackleyip trolluyor milleti birisi seferberlik diyor 3 tane canli bomba aramizda geziyor doguda pekeke eylemlere devam ediyor sanki SURIYE olduk gibi ic karisiklik cok az zamanda sanki aldik aldik suriyeli teroristleri basimizda patladi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1570 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

CB. değilde Devlet çağırırsa herkes gider gitmek zorunda. Bakmayın burada ben gitmem diyenlere işin ucunda ağır cezalar ve vatandaşlıktan atılmak var.

Buna izin veren hükümetten şakşakcılarına gaz verme calışmaları. BUnları cıkarsın vatandaşlıkdan? yok daha 5milyon suriyeli hırsız katil vatandaş olucak .Mardin nusaybin 5 şehit verildi .Yeni türkiye şehitsiz ve bombası gün yok
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Yarbay
    2254 Mesaj
    quote:

umarım atar vatandaşlıktan gss borcundan kurtulurum.
  • Yarbay
    5662 Mesaj
    quote:

Valla göz göre göre ülkeyi ölüme götürdüğünü görürsek devlet adına değil millet adına savaşırız tıpkı Atatürk'ün yaptığı gibi merkezi yönetime karşı bir başkaldırış ile tam bağımsızlık mücadelesi veririz. Tabi bu terör olaylarında değil. Olası bir savaş veya o büyüklükteki bir olay durumunda yapılır bunlar. Yani özetlemek gerekirse kuyruğunuz çok fena sıkıştığında tek çare olarak batılılara yaranmayı gördüğünüzde etrafınızda kimseyi bulamazsınız. Hatta o bulamadıklarınız bizzat size karşı birleşmiş olur. Umarım ülkeyi o noktaya getirmezsiniz ancak bu ilerizeka ürünü ortadoğu politikanız ile sizden her şey beklenir.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Milletin kim senin gâvur izmir mi ,kafir laikler mi ,çapulcu geziciler mi,paralelciler mi ,kadın mı kız mı belli olmayanlar mı ?

Alsın ak kefenlileri ne halt yiyorsa yesin .Memleketime gâvur diyen adam için kılımı kıpırdatmam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    5055 Mesaj
    Valla agalar derdinizi bana anlatmayın gidin devlete anlatın Paşa paşa 20 şer sene yatıp vatandaşlıktan atılırsınız yoksa
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.