Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan, keşfedilen yeni doğal gaz rezervi miktarını açıkladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
0
Favori
7.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 101
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mokoko_TR (15 mesaj) ilkerinanç (13 mesaj) Alqu (10 mesaj) joven (8 mesaj) yasaluyari (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (88 mesaj) Mobil (39 mesaj) Mini (10 mesaj) (25 mesaj) (3 mesaj) Uygulama (35 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Cumhurbaşkanı Erdoğan, keşfedilen yeni doğal gaz rezervi miktarını açıkladı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    677 Mesaj
    [17 Şubat 2021 17:13:49 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

Benimkisi biraz sivri dillilik o kadarı da hakkımız. Ben kimsenin yalakası değilim. Allah'ın yarattığı sıradan bir kulum sadece

dilin papuç gibi iftiracılıgında cabası sözde ama samimisin dürüstsün namuslusun en dogruda senin doğrun ne diyim hayırlı işler

Hayırlı geceler mokoko bey azcik uğraşayim dedim sizinle. Kusuruma bakmayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    mokoko_TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3779 Mesaj

Hadi oldu doğal gaz bulundu hemen akrabaların'dan birisinini üstünden dağıtım firması kurmayacaklar mı ? ihale ile ona vermeyecekler mi ? hadi onuda geçtik daha pahallıya sattığın'da neden kendi ülkemde çıkan doğal gaz eskisinden daha pahallı denildiğin'de sen sus ticari sır demeyecekler mi ? aynı olay Avrupa doğalgazın bin metreküpünü 120 dolar civarında satın alırken, Türkiye’nin aynı miktarda doğalgazı 280 dolara almasının nedeni sorulduğun'da bakan bey ticari sır diyerek çekip gitmedi mi ? bir birlerimizi kandırmayalım gençler geçin bunları

Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | Samsung 970 Evo Plus 500gb M.2 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 | STEELSERIES Rival600| Logitech G810 Orion Spectrum | Monster Abra A5 V15.2.2 |
  • Er
    14 Mesaj

Hahha burası çok önemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    arapaşığı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ciddi birşey olsaydı müjdenin verildiği günde borsadaki enerji hisseleri uçtu. Bizde sandık ki cuma gününe kadar hep yükselecek ama ertesi gün düştü hisseler. Yani beklentiyi karşılamadı. Devasa bir kaynak olsa petkim gibi hisseleri tutamazlardı.

Burada millet üfürür durur ancak borsada neyin ne olduğu ortaya çıkıyor. Adamlar perşembe gününde ne olduğunu bilip ona göre davranıyorlar.

|
    |

duyurudan sonra zam yaptıklarının kanıtını göstersene bi merak ettim şu palavraya inanan binlerce cahil var da hani...

Tetikçi besleme medyanın başlıklarına bakarsan zam yapıldığını ama haberin devamına bakarsan 1 yıllık zam artışı oranı olduğunu görür ve sizi salak yerine koyduğunu anlardın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi subaortik -- 18 Ekim 2020; 7:1:53 >
    |
    |
    alpalp84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bekel ve görr zaom olmassa tmmduırr

|
    |

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Hadi oldu doğal gaz bulundu hemen akrabaların'dan birisinini üstünden dağıtım firması kurmayacaklar mı ? ihale ile ona vermeyecekler mi ? hadi onuda geçtik daha pahallıya sattığın'da neden kendi ülkemde çıkan doğal gaz eskisinden daha pahallı denildiğin'de sen sus ticari sır demeyecekler mi ? aynı olay Avrupa doğalgazın bin metreküpünü 120 dolar civarında satın alırken, Türkiye’nin aynı miktarda doğalgazı 280 dolara almasının nedeni sorulduğun'da bakan bey ticari sır diyerek çekip gitmedi mi ? bir birlerimizi kandırmayalım gençler geçin bunları

Bunu anlayacak kapasitede AKP li yok.
    Çaykur cay buradan Almanya'ya Amerika'ya gidiyor 5-6€ uro/5+6$ ülkemde 15.18 TL
    Nasıl oluyor elin Hans ı 5-6 Euro alıyor 1000-1500 euro maaşla bizim ülkemizin malı bize pahalı

• Binbaşı
    1015 Mesaj

Bu saatten sonra bırak 400 milyarı, 1 trilyon metreküp gaz bile seni kurtaramaz aga, sen bitmişsin.. 3 sene sonra kesin gidicisin bunu böyle bilesin ve belleyesin; bu saatten sonra seni Allahü tealadan başka kimse kurtaramaz

|
    |

Reyizi gibi sabır diyor ya
    18 yıl olmuş sabır diyor
    Bu arada konforundan herkesmi feragat edecek?

|
    |
    mokoko_TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

40 yaşımı geçtim ekonomi hep kötüydü ama hiç bu kadar kötü görmedim. Böyle açıklamalara da inananlar var yok şunu bulduk yok bunu bulduk..neyi buldun neyi arkadaş haydi çıkar da görelim. Et olmuş 80 süt olmuş 6 lira marketler yangın yerine dönmüş dolar 10 a gidiyor neymiş gaz bulduk palavra ! Sadece kendi eğitimsiz seçmenlerini kandırırlar bunlar..

Biraz siyaseti bilen biri bunların algı operasyonu gündem değiştirme çalışması olduğunu bilir zaten. Maksat işsizlik batık ekonomi enflasyon konuşulmasın başka bir şey değil..

Koskoca pandemi olmuş ortalık yıkılmış hala daha dolarla geçiş garantisi verilen 5 li çeteye ödemeler tıkır tıkır yapılıyor..Öte ki tarafta tableti interneti olmadıgı için eğitim alamayan milyonlarca çocuk..Söylenecek bir şey yok bunları savunanlar zaten bunlardan daha suçlu benim gözümde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skywalkerx -- 18 Ekim 2020; 10:8:8 >

Orijinalden alıntı: ibo83

Bunu anlayacak kapasitede AKP li yok.
    Çaykur cay buradan Almanya'ya Amerika'ya gidiyor 5-6€ uro/5+6$ ülkemde 15.18 TL
    Nasıl oluyor elin Hans ı 5-6 Euro alıyor 1000-1500 euro maaşla bizim ülkemizin malı bize pahalı

Alıntıları Göster

Bunu gecen gun is yerinde konustuk ve hesapladık
    1kg caykur sarı paketten
    Almanyada asgari ucret ile 340 paket
    Türkiyede asgari ucret ile 73 paket aliniyor
    Çay bizim çay

|
    |

Doğalgazı diğer ülkelerden çok pahalıya alma sebebin 20-25 yıl önce yaptığın anlaşmalar.

Ulan bunu bile Ak Partiye yıkmaya çalışıyorsunuz arkadaş siz nasıl insanlarsınız ben çözemedimki sizi bir türlü?
    Bence mahsus, kıllığına yapıyorsunuz. Aklı başında adam söylemez çünkü bu kadar saçma şeyleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 18 Ekim 2020; 11:22:19 >
    |
    |

Önce geldi yada sonra geldi
    geçen yılın bu dönemine göre
    elektrik yüzde 32.3,
    doğalgaz ise yüzde 34.7
    oranında zamlandı.
    Takılacağımız şey tarihmi sadece?

|
    |
    subaortik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Okurmusun bilmiyorum ama link birakiyorum
    Doğalgaz anlaşma soygunu ile ilgili

https://www.sozcu.com.tr/2020/yazarlar/necati-dogru/soygunun-tarihcesi-5858502/amp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasaluyari -- 18 Ekim 2020; 11:28:49 >
    |
    |

Sözcü yazdıysa kesin doğrudur tabi aaabiii.

|
    |

|
    |
  • Er
    7 Mesaj

Sizin zihniyetin yönettiği ülkeyi de gördük. Gaz kuyrukları, hastanede rehin kalmalar, annenizin babanızın csnaseni alamamalar, suyu bile sırayla kullanıyodunuz la sizin siyasi iktidarlığınız döneminde. Adama bak ya ülkesi doğal gaz rezervi keşfediyor ona sevinmiyor. Allah bizi sizin zihniyetinizden korusun.

|
    |
    Skywalkerx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3779 Mesaj

Bu konuda çok haklısınız geçen Amerikada yaşayan birisinin market alışverişini izliyordum ordaki Türk ürünleri burdan daha ucuz burda kendi ürettiğimiz ürün yurt dışından daha pahallıya satılıyor bizlere böyle saçmalık yok

|
    |
    ibo83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | Samsung 970 Evo Plus 500gb M.2 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 | STEELSERIES Rival600| Logitech G810 Orion Spectrum | Monster Abra A5 V15.2.2 |
  • Binbaşı
    1019 Mesaj
    Yersen

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Gülüş Tasarımı
kripto para haberleri
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.