Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gerekirse Avrupa Birliği Defterini Kapatabiliriz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• "Avrupa Birliği zaten seni almıyor ki , hangi defteri kapatıyorsun " demezler mi adama ??

Ben Avrupa Birliği olsam bende bu anti demokrat , adaletsiz hukuksuz , üretim den anladıgı sadece yol rezidans ve köprü olan , ekonomisi çökmüş , yolsuzluklar ayyuka çıkmış, cinsel olarak aç sefil , gelişimini tamamlamamış , içinde kimi suri kimi afgani kimi bilmem ne bela bi sürü sığıntı olan 100 milyonluk cahil sürüsünü satılmış medyayla baskılayan ülkeyi bende almam..

Dipnot .. istisnalar kaideyi bozmaz..

AB için sınır jandarmasından bir farkımız yok.Bize içi boş vaatler verip milyonlarca ne olduğu belli olmayan tipleri bu memleketin içine doldurdular.Para verecekler umuduyla Batı sınırlarından kuş uçurtturmuyoruz.'TL' AB'nin para birimi Euro karşısında resmen erimiş vaziyette.T.C. vatandaşlığını sırf ülkeye döviz gelsin diye parası olan herkese satıyoruz.Hukuk ve yönetim biçimi olarakta tam anlamıyla orta doğu ülkesi olup çıktık.Böyle bir ülkeyi AB neden istesin?20 yıl önce her şey mükemmel değildi ama birçok açıdan Balkan devletleriyle aşağı yukarı aynı seviyede bir ülkeydik.Bugün o Balkan ülkeleri bile Türkiye'yi geçmiş vaziyette.

avrupa birliği seni çöpcüler kralı yapmış. kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyor... hala atar gider numaraları çekmekten bıkmadın mı? tabi bunu yiyen bir %52 var. reis avrupayı titretiyor naraları atan kim varsa ağzının ortasına yumruğu hakediyor. reisiniz avrupanın çöpçüler reisi olmuş!!!

AB çöplerinden sorumlu reis-i çöpçüler başkanı!!!

• O zaman neden Avrupa'nın bekçiliğini yapıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aihm den cikmaliyiz onun yerine tarafsiz bir mahkeme kurabiliriz

• https://www.youtube.com/watch?v=wJQ0QkPl8Xs&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hattori- -- 16 Eylül 2023; 13:48:44 >
  • Rusya, Avrupa'ya yakin durmak icin Ukraynayi savas alanina cevirdi bizim reiste Avrupa'dan gerekirse uzaklasiriz diyo

• Avrupanın gözünde sınırını koruyan paralı bir kabileden fazlası değiliz zaten.

• "Avrupa Birliği zaten seni almıyor ki , hangi defteri kapatıyorsun " demezler mi adama ??

Ben Avrupa Birliği olsam bende bu anti demokrat , adaletsiz hukuksuz , üretim den anladıgı sadece yol rezidans ve köprü olan , ekonomisi çökmüş , yolsuzluklar ayyuka çıkmış, cinsel olarak aç sefil , gelişimini tamamlamamış , içinde kimi suri kimi afgani kimi bilmem ne bela bi sürü sığıntı olan 100 milyonluk cahil sürüsünü satılmış medyayla baskılayan ülkeyi bende almam..

Dipnot .. istisnalar kaideyi bozmaz..

• EcZaNeT kullanıcısına yanıt

Almayacaklar zaten bizimkilere anlaşma sunacaklar benim sınırımı koru şu kadar para vericem surilere bak şu kadar vericem diyecekler sonra sana anlaşma imzalatacaklar. Sonra parayı bile tam ödemeyecekler.

Bu dediğim oldu mu olmadı mı? Olduğunu bizzat birinci ağızdan dinledik mi dinlemedik mi?

bonus soru: kimin döneminde oldu kim destekledi 52 nin amacı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EvMüdüresiii -- 16 Eylül 2023; 14:0:45 >
  • "Söz tutulmadığı zaman Meclis'in tavrını kestiremem." :)

Reis f16'lari koparmak istiyor, rahibe baglamaz mevzu umarim.

AB konusunda da, giremeyecegimiz yakin gelecekte acik. Ama girmek bize muhakkak faydali olacak. Bence ipleri koparmamak lazim. Dusmanlarimiza koz vermemek. Dis politika icraatlari ve soylemler, ic politikadan bagimsiz ve sadece ulke cikarlarina dayali olmali. Bunu Ak partilisi, muhalifi hepimiz ortak savunmaliyiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acaba bugün ne yapsamda uyutsam bu milleti buldum avrupa birliği

• şakır şakır para ödüyorlar insan gelir kapısını hiç kapatır mı? 😃

• AB diye geldiler.

Şu hale bak.

Hala bu akp ye oy verenler var.inanılır gibi değil.

• İçimizdeki aşağılık kompleksliler kedere boğulacak. Avrupa diye diye ölecekler.

AB net tavır koyamıyor ki. Ne gelsin ne gitsin.

Sitemimiz buna .

• Zannedersin üyeymişiz de yolları ayıracakmışCumhurbaşkanı Erdoğan: Gerekirse Avrupa Birliği Defterini Kapatabiliriz 

• Bu lafı en az 20 defa demiştir traş,ekonomik olarak mecbursun ab ye iki gün önce nededi, şimdi yüz bulamayınca tam tersiCumhurbaşkanı Erdoğan: Gerekirse Avrupa Birliği Defterini Kapatabiliriz 

• AB için sınır jandarmasından bir farkımız yok.Bize içi boş vaatler verip milyonlarca ne olduğu belli olmayan tipleri bu memleketin içine doldurdular.Para verecekler umuduyla Batı sınırlarından kuş uçurtturmuyoruz.'TL' AB'nin para birimi Euro karşısında resmen erimiş vaziyette.T.C. vatandaşlığını sırf ülkeye döviz gelsin diye parası olan herkese satıyoruz.Hukuk ve yönetim biçimi olarakta tam anlamıyla orta doğu ülkesi olup çıktık.Böyle bir ülkeyi AB neden istesin?20 yıl önce her şey mükemmel değildi ama birçok açıdan Balkan devletleriyle aşağı yukarı aynı seviyede bir ülkeydik.Bugün o Balkan ülkeleri bile Türkiye'yi geçmiş vaziyette.

• suriyelileri bu ülkeye doldururken ab ye giricez ondan alıyoruz derken ıyıydı ?

• Yani zaten almıyorlar isterse kapatmayabilir :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.