Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan taksicilere Volkswagen sözü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
19.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mehmet Serdar K.

37 mesajlık fake üyelik ile forum kullanıcılarına hakaret etmek elitlik öyle mi?

Senin ağababalarının yaptıkları nedeniyle öküz altında buzağı arar olduk.

Doğa katledilerek çıkan altının sadece %5'inin ülkede kalacağını öğrendik. O altın çıkaran şirketin ortaklarının kimler olduğunu öğrendik. Bunları öğrendikten sonra her işi sorgular olduk.

Yandaş, yalaka takımının maaşa bağlanarak sosyal medyaya salınmış haline AKTrol dendiğini de öğrenmiş olduk.

Sen şimdi yukarıdaki mesajını ağababalarına göstererek hak ettiğin paranı iste. Bizlerin vergileri ile sana verilecek o paradaki kul hakkını falan düşünme. O hesap topunuzla birlikte öteki tarafta...

Alıntıları Göster
    Bahsettiğin kaz dağlarındaki maden arama çalışmaları için verilen ruhsat tarihi 1987...Evet yanlış duymadınız 1987...Burası zaten maden arama bölgesi olarak yabancı bir firmaya 32 yıl önce verilmiş. 2009' da kanunlarda da bir takım değişiklikler yapılmış ( CHP önergesiyle ) oradaki aramaları durdurmak için fakat bu kanun maalesef eski ruhsatları kapsamadığı için çalışmalara devam edilmiş. Şuanda bölgenin ruhsat sahibi Alamos Gold, 10 yıllık ruhsat süresi dolmadan ( 2009 Eylül ayında almış ) eski alınan izinlerle tekrar çalışmalara başlamış. Şuan ki hükümetin bunda ne suçu var ? Nereden vuracağınızı şaşırdınız artık. Millete söyleneceğine, asıl sen ağababalarına söyle de kaz dağlarının hesabını doğru kişilerden sorsunlar, kul hakkına girmesinler. Bende istemiyorum ekosistem bozulsun, doğal alanlar kirlensin, tarım alanları fakirleşsin...Artık bu tarz olayları siyasete dökmekten vazgeçin. Mücadele edeceksek hep birlikte edelim, siyaset gütmeden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 207m -- 17 Ağustos 2019; 10:50:9 >

• Volkswagen pek sevmediğim bir marka
  • KayıpG kullanıcısına yanıt
    Senin gibi parazitleri ne ara öğretmen yapmaya başladılar lan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Bahsettiğin kaz dağlarındaki maden arama çalışmaları için verilen ruhsat tarihi 1987...Evet yanlış duymadınız 1987...Burası zaten maden arama bölgesi olarak yabancı bir firmaya 32 yıl önce verilmiş. 2009' da kanunlarda da bir takım değişiklikler yapılmış ( CHP önergesiyle ) oradaki aramaları durdurmak için fakat bu kanun maalesef eski ruhsatları kapsamadığı için çalışmalara devam edilmiş. Şuanda bölgenin ruhsat sahibi Alamos Gold, 10 yıllık ruhsat süresi dolmadan ( 2009 Eylül ayında almış ) eski alınan izinlerle tekrar çalışmalara başlamış. Şuan ki hükümetin bunda ne suçu var ? Nereden vuracağınızı şaşırdınız artık. Millete söyleneceğine, asıl sen ağababalarına söyle de kaz dağlarının hesabını doğru kişilerden sorsunlar, kul hakkına girmesinler. Bende istemiyorum ekosistem bozulsun, doğal alanlar kirlensin, tarım alanları fakirleşsin...Artık bu tarz olayları siyasete dökmekten vazgeçin. Mücadele edeceksek hep birlikte edelim, siyaset gütmeden...

Alıntıları Göster
    Maden arama ruhsatı 1987 de verilmiş yani maden ruhsatı verilmemiş, verilebilmesi için ÇED raporu gerekli. Bu raporu vermezseniz madeni bulsan bile işletemiyorsun.

Bu detaylar beni fazla ilgilendirmiyor asıl ilgimi çeken neden AKP liler siyanürle altın üretilmesinden, ormanların kesilmesinden, suyun kirlenmesinden, haksızlıklardan, hukuksuzluklardan, kaybedilen EGE adalarından, patlatılan Süleyman Şah türbemizin patlatılmasından, milli şirketlerimizin örneğin TELEKOM gibi, limanlarımız gibi stratejik kurumlarımızın satılmasından, Uzun göl, Salda gölü gibi doğal güzelliklerimizin tahrip edilmesinden rahatsız değiller? Adam 8 şirkete kendini başkan atamış aylık 200 bin lira maaş alıyor bundan rahatsız olmuyor, vampir bankamatik memurlarından, KPSS hırsızlıklarından, torpilden neden rahatsız değiller. Örneğin sigara, alkol, şans oyunlarından alınan faiş vergilerden neden rahatsız değiller? Ben bu ürünlerin vergisinin alınmasını istemiyorum ben çocuğuma haram olduğuna inandığım bir ürünün vergisini yedirmek istemiyorum demiyor ama lafa gelince din iman, kul hakkı sayıp sayıştırıyor. Dürüst olmak bu kadar mı zorlaştı yanlışa yanlış diyeceksiniz hepsi bu kadar.

• Vw nin yerli üretim parçasını bile almam.
    Herseyinden çalarlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amerikadaki yüksek hacimli araçlar tr'ye gelirse tadından yenmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modelden kastı pakettir bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bunu gördünüz ya işte asıl şimdi olmaZ o iş...

• akpnin alman/vw sevgisi nereden geliyor acaba? gercekten merkele aşık mı yoksa?
  • Bence Herşeye rağmen iyi haber

• hani bizim yerli ve milli arabamız olacadı ,ikibin kaç küsürde yollarda olacadı onu niye kullanmıyık agam.

• Her kusu optuk bi taksici kardesler kaldi

Allah reisten razi olsun

• Yine ne varsa taksicilere var ha. Bravo :)
    Bizde %60'dan başlayan ötvlerle araba almaya devam edelim.
  • Daha bu sene başında bilmem kaç bin ton dışarıya ihraç edilen meyve sebzelerimizi geri gönderdi bir kaç ülke, üzerindeki ilaç atıkları sebebiyle insan yaşamına karşı aşırı tehlikeli etiketiyle. Onlara ne olduğunu, o gün bu gündür tek bir yamyam siyasi açıklamadı veya açıklayamadı! Ey Devlet! Açıkla, o zehirler bize yedirdin mi, yedirmedin mi? Bu da onun benzeri işte. Gözleri kör ve kulakları sağır, beyni çalışmazken kibrinden kendini en iyi bilen ve en zeki sanan beyinsizler bu habere sevinirken, hiç şunu sormak akıllarına gelmedi, adım gibi eminim; Acaba bu araba firması, yurt dışında insan sağlığına zararlı olduğu için ceza kesilip yollardan toplatılan araçlarını bize mi kitleyecek? Şimdi bu haber altına olumsuz yorum yapıp, daha doğrusu soru soranları okuyup nasıl aşağılıyor, nasıl hainlikle suçluyor ve kimbilir, yaşasın büyük bir firma ülkemize anlaştı, işte Hükümetizin gücü diye nasıl da seviniyorlardır. Aptal olmak böyle işte. Kafası boş olan adamın çelişkileri, soruları ve acıları da az olur. Ama aptaldır ve bunu bilmeyen sadece kendisidir. Sürekli sömürülür. Oy için bunu sömürürler, hakkını lütufmuş gibi kendine sunarlar da bir türlü ruhu duymaz. İşte bu kitle, bu ülkenin düşmanıdır.

• Konudan haberim yoktu ama bir gurbetçi olarak sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Ülke içinde almanlar yine Türkleri mi çalıştıracak. Hani öyle bişeyse eğer bence çok da sevinilecek bir tarafı yok

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.