Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na idam yanıtı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sultanbeyli'de toplu açılış töreninde konuştu. Kılıçdaroğlu'nun idam ile ilgili sözlerine yanıt veren Erdoğan, "Tamam sen idama var mısın önce onu söyle. Bak Sayın Bahçeli açıkladı. Ben Sayın Başbakan'ın farklı kanaatte olduğunu düşünmüyorum. Peki Kılıçdaroğlu sen böyle bir şeye var mısın? 16 Nisan'daki Evet aynı zamanda bunun parlamentoya gelmesi demektir" diye konuştu.

http://www.sabah.com.tr/gundem/2017/03/11/cumhurbaskani-erdogan-konusuyor-canli-1489244853

• Reis kandırdı :)(:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav he he. Referandum geçeli 2 ay oldu. Neden daha hareket yok bu konuda?

Madem idamı destekliyordunuz, iktidara geldiğiniz ilk dönem neden kaldırdınız?

Gaz verme operasyonu. Geçiniz efendim...

• Öcalan'ın kurtarıcı meleği bahçeli idama evet mi diyormuş

• Sultanbeyli nedir? İstanbulun en fakir ilçesi. Pahalılıktan,işsizlikten millet meydanı dolduruyor. 1 tane ağaç kalmadı meydanda.

En son 2011 de tem otoyolunun açılışında miting yaptığı yeşillik alana gidip, avm yaptırdı. 100 metre arayla.

• Yemin ederim 10 yaşındayken böyle bahaneler üretiyorduk haksız olduğumuzda adam idamı getiricez diyor getirmiyor sonra sen varmisin ilk onu soyle deyip kk ye atıyor lafı valla iyice çocukça hareketler yapmaya başladı.

• Sayın Cumhurbaşkanımız idamın gelmesi için, Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'ndan izin alıyor.

Haber böyle gözüküyor valla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.