Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan fiber internet eleştirisi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
5
Favori
21.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sende bunu yedin   işin aslı tüm partilerin yaptığı gibi seçim yaklaşıyor da ondan konu açıp oy toplamaca 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 16 Haziran 2022; 17:3:29 >
  • şu Algıyla Kazanan Parti iktidar olsa da, ülkece uçuşa geçsek be ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • firat_kilic kullanıcısına yanıt

Yaş kaç senin bilmem ama ben 40 yıldır vaatlerle gelip yerine getiren parti görmedim  arkadaşın dediğinde gariplik yok 

• hiç gülesim yoktu, beni güldüreni de allah güldürsün...

• mito1172 kullanıcısına yanıt

Yazılan yazıyı iktidar değişmesin olarak anladım. Değişmeden nasıl davranış şekli değişecek? Telekomun başına gelenler zaten belli hariri mafyası ceolar yabancı, stratejik kuruma hemde! Adamın adı Paul Doanny'ydi. Bu nasıl bir isim? Bu nasıl adam, kim? Türk vatandaşı mı?.Ajan mı? ingilterenin yerleştirdiği biri mi?... vs. Siz işle uğraşırken ben bu konuları araştırıyordum okuyordum herkesin vakti yok ama ben gündüz-gece hafta arası vakit ayırdım. işe gitmedim. Gerçeği edinme özgürlüğü olmayanlar önce özgür olmalılar sonra gerip-çekip(ger-çek) gerçeğe erişebilirler.

Ne diyor heraklitos? // Değişmeyen şey değişimin kendisidir. Buna göre dediğiniz zaten imkansız. Millet zamlarla yanıp pişip iktidarı değiştirmek zorunda yön o taraf hala aynı iktidar ve düşünce mantığını savunmak anlamsız. Gelene de aynı şeyleri söyleyeceğiz. Ve görelim bir farklık bekliyoruz. En azından ihtimallerimizi kapatma. Düşünce filizini bile koparıyorsun/sönümlemeye çalışıyorsun bunun gibi o yazı hiç beğenmedim yazma daha iyi. Umutsuz baş eğen bir yazı. Bende 1976lıyım. Demek ki 40 yıldır yanlış kişiler gelmiş. 2022-40=1982 (özal) akpde devamı dp=anap=akp. Çoğunluk dönemi bunlar yönetti. Kim özellikle ve çok kalıyor ise ona özel dikkat edilecek. o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firat_kilic -- 16 Haziran 2022; 18:5:9 >

• At, eşek, türlü türlü yaratık Heykel işleri varken ne gerek var böyle zararlı işlere 

• Bende afedersin aptal değilim durumun farkındayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • firat_kilic kullanıcısına yanıt

işin gerçeği bunları biz getirdik neden? çünkü bıktı millet 3 başlı hükümetler kuruldu ve 6 ayda koltuk kavgası sebebiyle bozuldu kısacası bunları başımıza musallat eden her seçimde koltuk kavgası yüzünden bir türlü hükümet kuramayan partilerdir umarım dediğin gibi yeni gelecek parti olursa her şeyi düzeltir ama ben yıllardır bunu görmedim 

• lextor L kullanıcısına yanıt

İroni yaptık yahu sana aptal demedik 

• evlere direk fiberin gelmesini geçtim bari saha dolapları ve bunlara gelecek fiber kablo altyapılarını yapsalar ülkenin internet hızı katlanır.

• Bulgaristanda köyde TL bazından bile benim verdiğim paranın yarısına 32mbit. Ben burada merkezi ilin merkezi şehir merkezinde sözleşme yenilesem mecburen 16mbit, mecburen 150 lira civarı aylık. Sonra kim ne yaptı diye düşünüyoruz hey allahım ya sabır

• "Hayin Hariri" dese ya yiyorsa.

Hem Telekom'u 20 yıl boyunca koru kolla, alternatif iss'lerin önüne taş koy. Hem de çık fiber miber konuş.

Ortak altyapı fikri hoşunuza gider tabi. Ne mama döner o mevzuda beee!!?

Ama ortak altyapıda da diğer iss'ler gene Telekom'a mahkum olacak. Rekabetçi bir ortam gene olmayacak. Yeter lan. İki mamalanacaksınız diye yıllardır Türkiye'deki internet altyapısının geri kalmasına sebep oldunuz. Mamanızı biz verelim, meseleyi rekabete açın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huseyin-ZST kullanıcısına yanıt
    telekomun özelleştirilmesi ve hariri ailesi şuan konşulmuyor ama hükümet değiştiği zaman uzun uzun konuşulacak bence.

• Yazıklar olsun be bu ülkenin gençleri mahvoldu.İktidara Akp gelir gelmez bu fiber internet sorununu çözecek eminim.20 yılda cehape bir fiber alt yapıyı çözemedi.

• @sefass

@melikulupinar

10 sene önce yapılması gereken daha bu yıl başlıyor maliyeti çok yüksek olacak kullanıcılara yine zam olarak yansıyacak yüksek hızlar fiyatları yüzünden hayal olacka

• srvngrc S kullanıcısına yanıt

Konudaki tüm mesajları tek tek okudum ama en çok beğendiğim fikir bu,

kesinlikle katılıyorum, ülkenin en önemli hatlarını 3-5 yıllığına seçimle gelen yeterliği olmayan aptalların ellerine bırakırsak

1 adım ileri 3 adım geri şeklinde yola devam ederiz...!

Merkez Bankasının başkanını 6 ayda 1 senede bir kovup ekonomiyi nasıl katlettiklerini, bağımsız kurumları ayaklar altına aldıklarını,

türk telekomu araplara satıp ülkeyi nasıl 10 sene geriye attıklarını, sattıkları arapların, türk telekomun demirbaşlarını arsalarını binalarını tek tek satıp

verdikleri parayı aldıklarını, üstüne bankalardan kredi çekip ceplerini doldurup sonra kazığı atıp defolup gittiklerini herkes gördü.

Kim sattı türk telekomu...? Sonuç ortada...

Yetkiyi verin bana herşeyi çözecem diyen adam ne çözdü?

Başkanlık sistemi geldiğinden beri türkiye bana göre 1 adım ileri 10 adım geriye gitti, hala da gitmeye devam ediyor.

Enflasyon ortada...! Herkes tüm dünya ülkeleri faizleri arttırıp enflasyonu düşürmeye çalışıyorlar

iktidar ise şapkadan tavşan çıkartıp milleti uyutmaya çalışıyor...

Yukarıdaki arkadaşın mesajında yazdığı gibi bir "Devlet Planlanma Dairesi" olsa bu şekilde ülke ayaklar altına alınmazdı...

"Devlet Planlama Teşkilatı"

Kuruluş: 5 Ekim 1960

Merkez: Ankara

Kapanış: 8 Haziran 2011

Tür: Planlama

BİRİNCİ KISIM

Amaç, Görev, Teşkilat

Amaç

MADDE 1. — Bu Kanunun amacı, kaynakların verimli kullanılması ve kalkınmanın hız

landırılması maksadıyla ülkenin ekonomik, sosyal ve kültürel planlama hizmetlerinin bir bü

tünlük içerisinde müessir, düzenli ve süratli olarak görülebilmesi için Devlet Planlama Teşkila

tının kurulmasına, teşkilat ve görevlerine dair esasları düzenlemektir.

Devlet Planlama Teşkilatı Başbakana bağlı olup, Başbakan bu Teşkilatın yönetimi ile ilgili

yetkilerini gerekli gördüğü takdirde bir Devlet Bakanı vasıtasıyla kullanabilir.

Görev

MADDE 2. — Devlet Planlama Teşkilatının görevleri şunlardır :

a) Memleketin tabiî, beşerî ve iktisadî her türlü kaynak ve imkânlarını tespit ederek, ta

kip edilecek iktisadî, sosyal ve kültürel politikayı ve hedefleri tayinde hükümete müşavirlik yapmak,

Kapanış: 8 Haziran 2011 görüyorsunuz, işinin uzmanı olmayan insanlar başa geçtiğinde ne yazıkki ilerleme değil gerileme görüyoruz

hemde her alanda...

Ülkede fibere büyük şehirlerde bile şu anda tam değilken, bunlar yapılsaydı küçük şehirlerde bile fiber döşemedi aktifleştirilmesi

ortak altyapı kurulması çoktan bitmiş olurdu...!!!

Genç nesil inşallah iktidarın yalanlarına karnı toktur, 20 senede bunları yapamayan iktidara zerre güvenim yok benim.

Yönetim değişmedi sürece bu maalesef ki böyle gider.

Biraz uzun oldu okuduğunuz için teşekkürler.

• Knights of Cydonia kullanıcısına yanıt

merhaba dilekçeyi tek telekoma değil turkcelede verin fiber için hem 2blok toplu verin hemd ayrı ayrı tek tek verin daire daire bak bakalım KAYLA alırlar seni ve verildiğinde takip numarası alın sürekli arayın sorun oraya gidin sorun daha çabuk olur

• axelfoly kullanıcısına yanıt
    Daha hızlı internet dese bile yeter onu bile diyemez :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.