Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ankaralılar'a müjdeli haber.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yıl sonuna kadar Etlik Şehir Hastanesi'nin hizmete gireceğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TRT'de konuk olduğu programda Ankaralılara müjdeli bir haber duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yıl sonuna kadar Etlik Şehir Hastanesi'nin bitirileceğinin açıkladı.

" Başkente yakışan neyse onu yapacaksın"

Ankara'nın koronavirüsle mücadeledeki önemine dikkat çeken Erdoğan " Şuanda şehir hastanelerimizin yapımları hızlı bir şekilde devam ediyor. Çam Sakura bunların içinde müstesna bir yere sahip. Ankara’da şehir hastanesi olmasaydı, Orta Anadolu’da bu Covid döneminde biz birçok açığımızı gideremezdik. Koronavirüs salgını döneminde Ankara’daki hastanemiz birçok sorunumuzu çok rahat çözmemize vesile oldu. Etlik bitmek üzere, bu yıl sonuna kadar orayı da açacağız. Sorsanız bunlar Ankara’nın kasaba olduğunu zannederler. Ankara İstanbul’dan sonra Türkiye’nin ikinci büyük şehri. Burası başkent. Başkente yakışan neyse onu yapacaksın." dedi.

https://www.ankaramasasi.com/haber/811049/cumhurbaskani-erdogandan-ankaralilara-mujdeli-haber

• Kulislerde Cumhuriyet Bayramına yetiştirilmek istendiği bilgisi dolaşıyor.

• hasta garantisi yok mu?

• özel şirket yapmadımı müjdeyi onlar versin,ne kadar garanti ödicez🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Naganzo N kullanıcısına yanıt
    Şehir hastanelerinde olmaz olur mu? Önce nişasta bazlı şekerle hasta edecekler sonra garantiyi tutturacaklar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kral :

• Pek de müjde değil.

Çünkü o hastaneye müşteri gelsin diye kaç tane hastane kapandı.

Bakilabilecek hasta sayısında artma olmadı. Belki azalmıştır bile.

En basitinden ben randevu alamıyorum. Yer yok çünkü.

• Müjde diye geldik, hazine garantili ödeme çıktı yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milletin gelecegini ipotek altina alan hasta garantili ozel isletme hastanesi yapmak maharet degil. Baskente yakisan hasta garantili, devlet odemeli ozel hastanes yaptirmak HIC degil.

Yillara sair milletin kasasindan kaca mal olacak bunlar? Hesap verilebilir, seffaf, ekonomik verimliligi yuksek hizmet sunabilmek onemli.

• Mamak devlet Hastanesi'nin yapımı neden durdu? Şehir hastanelerinin hasta garantisi olduğu için mi? Gerçi Mamak halkının yüzde 60 i memnun bu durumdan

• Amaç üzüm yemek değil bağcıyı dövmek Türkiye muhalefetini anlatan deyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: İbrahim770

Amaç üzüm yemek değil bağcıyı dövmek Türkiye muhalefetini anlatan deyim.

Her bir şeye şikayetleri var hocam.

• yan hesapta banlanınca çıktın ortaya.Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ankaralılar'a müjdeli haber. 

hesabın nasıl banlanmıştı ha Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ankaralılar'a müjdeli haber. 

sabah twitter akşam dhCumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ankaralılar'a müjdeli haber. 

hadi kolay geleCumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ankaralılar'a müjdeli haber. 

• İbrahim770 kullanıcısına yanıt
    Parasını verip aldığımız üzümü yiyoruz, üstüne birde dayağı biz yiyoruz. Neyine teşekkür edelim?

Halihazırdaki hastaneyi kapat. Müteahhitlere yeni hastane yaptır. 25 yıl boyunca milletin vergileri üzerinden mütaite zengin olma garantisi ver. Ben niye sevineyim buna, mütait sevinsin.

• Ben bir müjde bekleyecek olsam ya sp'den beklerim ya azrailden.

• Bi an bilmem kaç milyar katrilyon metre kare doğal gaz bulundu sandım.. Pek bi alıştıydık gazlı müjdelere Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ankaralılar'a müjdeli haber. 

• Virüse care olmuş.
    Dünyada birinci sırada yer aldığımız virüse mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem

Bi an bilmem kaç milyar katrilyon metre kare doğal gaz bulundu sandım.. Pek bi alıştıydık gazlı müjdelere  

O müjde verildi ama hiç a haberi takip etmiyorsun

20 trilyon m3 hem de.... Yaaaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 11 Haziran 2021; 11:47:11 >

• Bloklayayım diye girdim hesaba.Zaten blokluymuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 11 Haziran 2021; 11:48:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asderty

Parasını verip aldığımız üzümü yiyoruz, üstüne birde dayağı biz yiyoruz. Neyine teşekkür edelim?

Halihazırdaki hastaneyi kapat. Müteahhitlere yeni hastane yaptır. 25 yıl boyunca milletin vergileri üzerinden mütaite zengin olma garantisi ver. Ben niye sevineyim buna, mütait sevinsin.

Pişkinlik böyle Bi şey galiba

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.