Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı açıkladı: Hafta sonu komple sokağa çıkma yasağı uygulanacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
1
Favori
14.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 137
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • gun (15 mesaj) ilkerinanç (13 mesaj) infom@n (6 mesaj) balomer (6 mesaj) AO (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (136 mesaj) Mobil (52 mesaj) Mini (4 mesaj) (17 mesaj) (6 mesaj)
  • @
66 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Cumhurbaşkanı açıkladı: Hafta sonu komple sokağa çıkma yasağı uygulanacak
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    13601 Mesaj

Sataşan sensin. Cevabını aldın oturdun şimdi kızma. Ne dedim ki? Sen forum bitmiş dedin ben de yok okeye dönüyoruz. Ne var bunda şimdi?

Küfür ve hakaretlere eskiden karşılık veriyordum ama şimdi sadece yav he he diyorum ve şikayet ediyorum.

|
    |

Bozulmamış diyen kim ? Bozuldu tabii ki ama her hükümetin görevi en az zarar vermektir.
    |
    |
    recplayer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9331 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: deniz006

akşam gece yasağı boş alınmış bir önlem....hafta sonu yerinde bir karar..

herkes evine 30 günlük yiyecek depolasa'da 30 gün kimse dışarıya çıkmasa olmazmı ....arkadaşlar sizce saçmaladımmı   

türkiye'de günlük yevmiyeyle yaşayan insan çok. 30 günlük yiyecek stoklayacak adam sayısı çok az. böyle bir şey felaket olur

|
    |

Arkadaşlar önlemler kademeli alınıyor. Normal hayatın akışını engellememek için herşey yapılıyor. Önce haftta sonu geceden sabaha kısıtlama yapıldı. Olmadı hafta arası geceden sabaha, hafta sonu tam gün oldu. Bu da olmazsa daha sıkı önlemler alınacak.

Sorgulayıp duracağınıza önlemlere uyun ve çevrenizi bilinçlendirin, okumuş adamlarsınız sizin sözünüzü dinlerler. Boş yapacağınıza en azından bunu deneyin.

|
    |

Orijinalden alıntı: balomer

hipnozlanmış ahmaklar gibisiniz aynı

sanki hastanede yatanlar ilkokul öğrencileri

sanki virüsler ilk defa bu sene çıktı sanki bundan önce ölümsüz hayat sürüyorduk

aklınızı başınıza devşirin arkadaşlar sizden istenen sağlığınızı korumanız değil insanlığınızı onlara teslim etmeniz

sorgulamadan itaat etmeniz

Erbakan hocanın bir sözü vardı beni anladığınızda dövecek diziniz bile kalmayacak diye

o günlere doğru gidiyoruz

Evet COVID-19 virüsü ilk defa bu sene çıktı. Hangi sene normal grip yüzünden hastaneler tıka basa doldu yatak kalmadı?

Yeterince bilgi kirliliği yokmuş gibi bir de bu boş beleş komplo teorici Erbakancı tayfa çıktı ortaya.

Yok insanlığımızı teslim ediyormuşuz da itaat etmemiz isteniyormuş da aslında normal gripmiş de... Sağlık ve hijyen gibi 1-2 sektör dışında tüm dünyada piyasalar çökük. Çoğu kişi işsiz ve para kazanamaz hâle geldi. Ne kadar zengin ve yüksek mevkili olsan bile virüs gelip seni bulup kolaylıkla öldürebilir. Hangi ülke, kişi ya da zümrenin çıkarına birşey var ortada?

• Yarbay
    13601 Mesaj

Yav yok Erbakan'cı falan değil bunlar çakma Erbakan'cılar türediler böyle.

Rahmetli hoca sağ olsaydı eline sopayı kapar en önce bunları kovalardı.

Atatürk'ün en önce CHP'lileri kovalayacağı gibi.

|
    |

Orijinalden alıntı: Ben sero

Ben bu firüsü çözdüm aga. Yazın, kredi konut faizleri düşükken, miting zamanları, tatil zamanları dinleniyor. Aynısını hükümette görmüş.

Bu çok iyiydi.  

|
    |

Orijinalden alıntı: AO

Mesela kimin gözünü boyayacaklar yada daha iyi bir fikrin varsa Dünya da faydalansın.

Alıntıları Göster

Fikrin kralını veririm ama sizinkiler sadece biz biliriz ve bizim dediğimiz olur dediği için boşuna sizinkilerin seçmelerine dilimi dökemem.

|
    |
  • Er
    2 Mesaj

iyiymiş güzelmiş... 

|
    |

abiler ablalar foruma yeni geldim alırım bi hg! 

|
    |

Normal gripten farklı. 1.si mekanizması tam bilinmiyor, o yüzden riskli, çünkü normal gribin yapmadığı tahribatı da yapabiliyor, belli olmadan da geçebiliyor. Her sene normal gribi sıkıntısız geçirip bunu atlatamayan insanlar var ve atlatanlarda da kalıcı hasar verme riski var. 2.si de maruz kalma oranı riski artırıyor. Yoğun virüse maruz kalanla kısmen maruz kalan aynı geçirmiyor. Hem kendim geçirdim hem de çok sayıda geçiren gördüm. Emin ol bu farklı bir şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    symbolcu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Umrecilerin karantinaya alınmaması bizi ne hale getirdi.Hastalık insandan insana değil havadan insana bulaşıyor şu anda.20 kuruş maliyeti olan maskelerin içinde covid mikrobu 450km hızla geçiyor.Kimsenin kimsenin yüzüne öksürüğü aksırdığı falan yok.Mikrop havada zaten.Sanayi çalıştığı sürece bu yok olmaz yasak varsa 1 dakika önce doğan çocuk dahil 83 milyon bireye 2500tl ver 30 gün komple kapat ülkeyi sanayi dahil.O zaman anlaşılır yasak işe yarıyormu yaramıyor mu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foreveriphone -- 2 Aralık 2020; 22:46:47 >

Haftasonu 10-17 arası bakkal market falan açık millet yine bakkala çakkala gidiyorum ayağına sokaklarda sürtecek. Hala maskesiz sigara içen var ki sokaklarda dünyada en son bizde biter. Zaten yurtdışı uçuşlar açıldı ülkeye giren hasta çıktı gitti ülkesine

|
    |

icki yasagi bir cok avrupa ülkesinde var, hepsi muhafazakâr mi? araştırma yap öğren sözcü vs Facebook bilgusini birak

|
    |
    amma velakin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ruslar Antalya otellerinde üç kuruşa tatil yapsın diye neredeyse yalvaralım.
    Bunları geçtim, Iraklı, İranlı, Suri, Paki, Afganlar yürüyerek pazara gider gibi sınırı geçsinler.
    Ama suç hep bizim vatandaşta olsun. Denizin ortasında, kayıkta balık tutanın yanına gidip ceza keselim. Tek başına koşuya çıkmış adamın ağzına mikrofon sokalım. Herkes de bunlara sövsün.
    Her şeyi geçtim. Millete ceza kesmek için 20 000 bekçi atayacağımıza, aynı maaşa hemşire atayıp, yoğun bakım eğitimi verebilirdik son 10 ayda.
    Ama şimdi, zaten boş olan sokaklara çıkmayı yasakladık. Evet, Sağlık Bakanı çok tontiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bende345 -- 3 Aralık 2020; 0:15:23 >
    |
    |

Kardeşim biz özel sektör çalışanları olarak virüse rağmen kölelik icabı haftada 50-60 saat çalışmazsak, ekonomiye katkı sağlamazsak devlet memurları ve kpss puanı bile olmadan devlete yerleşen ak gençlerimiz nasıl maaşını alacak. Bizim bu ülkedeki misyonumuz; devletin sırtına kambur olan ve ortalama bir özel sektör çalışanının en az 2 katı maaş alan bankamatik memurlarının (iş yapan memurları kesinlikle katmıyorum) maaşını ödemek için köle gibi çalışıp vergi vermek.

|
    |
    Ancyraa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
  • Yarbay
    2373 Mesaj

bu dönem kar üzerine kar açıklayan şirketlere bak durumun nereye gittiğini anlarsın

covid diye bir hastalık yok bu hastalığın adır SARS COV 2 ilk değil yani

artı olarak hangi dönem bu kadar korku pompalaması yaşadınız?

|
    |
    Dovahkiin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sol hükümet ameliyata narkozsuz alır, en azından hangi organınızı söktüğünü anlarsınız; Sağ hükümet ameliyata narkozla alır da, nerenizi kaybettiğinizi dahi anlayamazsınız. Necmettin Erbakan ►► ◄◄
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
kripto para haberleri
En ucuz kedi maması fiyatları
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,375
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.