Şimdi Ara

CUMHUR İTTİFAKI BÜYÜK İSTANBUL MİTİNGİ (HALA İNANCINIZ VAR MI?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
5.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzliyor musunuz sayın ıy virilimci arkadaşlar? Hala bunların gideceğine inanıyor musunuz? Basiretsiz beceriksiz rezil muhalefetin bir piyon olduğunu anladınız mı? Bu adamlar gitmez bu lafımı unutmayın.

OY KULLANARAK HEM BUNLARA HEM DE BECERİKSİZ İŞ BİLMEZ MUHALEFETİNE MEŞRUİYET KAZANDIRDIĞINIZIN FARKINDA MISINIZ? ULAN 1 KEZ OLSUN UYANIN ARTIK YETER BE YETER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bıyıklı genç forvet -- 24 Mart 2019; 17:11:1 >

• Bırak versinler. Donlarına kadar alınınca göreceğim o oy verenleri Daha önümüzde 2001 krizinden daha beter bir kriz var. Ondan kaçamazsın AKP'li kardeşim. Sen vermezsen ben veririm gene o cumhur ittifakının 17 senede yaratmış olduğu kriz ortamını buhranla tamamlattırırım. Yok öyle işler kötü gidince kaçmak.
  • ee ne yapak akp gitmez diye gidip akp ye mi oy verek.

bizler H.z İbrahimin atıldığı ateşe 1 damla su taşıyan karıncalarız.
    bizim 1 damlacık suyumuz,oyumuz yangını söndüremeyeceğini biz de biliyoruz,ama hak nazırında en azından tarafımızı belli ediyoruz.
  • haber siteleri milyonlar toplandı deyip gözkyüzünden görüntü paylaşmıyorlar beklenen toplanma olmadı
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    oy kullanmazsan akp'ye en büyük zararı verirsin. katılım oranı çok önemli.
  • bldoy kullanıcısına yanıt
    bence bu kadar olaydan sonra hala çok fazla insan var dolar uçmuş gitmiş ekonomi batmış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bıyıklı genç forvet

bence bu kadar olaydan sonra hala çok fazla insan var dolar uçmuş gitmiş ekonomi batmış...
    mülteci dolu meydan ayireyetten mhp akp toplayabildiği bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: bldoy

mülteci dolu meydan ayireyetten mhp akp toplayabildiği bu

Alıntıları Göster
    CUMHUR İTTİFAKI BÜYÜK İSTANBUL MİTİNGİ (HALA İNANCINIZ VAR MI?)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bldoy kullanıcısına yanıt
    Ben umutlanmayı 24 haziran tarihinde bıraktım. 24 haziran öncesi şurada açılan konuları mesajları getirsek gülmekten ölürsünüz herhalde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

Alıntıları Göster
    balık gözü ile atma normal kamera ile havadan at bak 2 yıl önceki mitingin videosunu atayım havadan bütün medya ortalığı ayağa kaldırıyordu 5-10 milyon diye hadi havadan çekim atsana bak ben 2 sene öncenin atıyorum .

balık gözü ile kendini kandır
    https://www.youtube.com/watch?v=S1oIpAA5424

• quote:

Orijinalden alıntı: bıyıklı genç forvet

Ben umutlanmayı 24 haziran tarihinde bıraktım. 24 haziran öncesi şurada açılan konuları mesajları getirsek gülmekten ölürsünüz herhalde..
    ekonomi bu kadar kötü değildi osmanlı geliyor diyen babam çenesini açmaz oldu oy kullanmayacağım diyor kendi babamdan biliyorum
  • AKP için katılım oranı isterse %25 olsun kendilerini iktidar yapabilecekse ona bile razı olurlar.

Bu mantığını çözemedim. Oy kullanmayın AKP'ye zararı var demek komik. Oy kullanmayan herkesin AKP'ye karı vardır.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 12 Ocak 2021; 13:16:34 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oy vermeyin virali. Kaybetme korkusu. Mitinglere inanmayın.

• Haftaya hiçbir şey değişmeyecek. Belki Ankara'yı CHP alabilir, onun dışında her şey aynen devam edecek. Cumhur İttifakı'nın %50'nin üzerinde oy alacağını düşünüyorum.
  • Bırak versinler. Donlarına kadar alınınca göreceğim o oy verenleri Daha önümüzde 2001 krizinden daha beter bir kriz var. Ondan kaçamazsın AKP'li kardeşim. Sen vermezsen ben veririm gene o cumhur ittifakının 17 senede yaratmış olduğu kriz ortamını buhranla tamamlattırırım. Yok öyle işler kötü gidince kaçmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 24 Mart 2019; 18:46:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

ee ne yapak akp gitmez diye gidip akp ye mi oy verek.

bizler H.z İbrahimin atıldığı ateşe 1 damla su taşıyan karıncalarız.
    bizim 1 damlacık suyumuz,oyumuz yangını söndüremeyeceğini biz de biliyoruz,ama hak nazırında en azından tarafımızı belli ediyoruz.
    Helal kral.

Benzer yorum yazmaya gelmiştik. Yazılmış... Saygılar...
  • Muharrem İnce 5 milyon topladi iddiasını dile getirip zil takıp oynayanlar, 1 milyonu aşkın katılımlı mitingi görünce umutsuzluğa kapılmışlar. Demek ki Muharrem İnce hakkındaki iddiaları palavraydı. Ya da şimdiki iddiaları palavra.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.