Şimdi Ara

Cumartesi hava 20 dereceyi gececek gibi, evde misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
1.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millet bu korona olayindan iyice daraldi hava kotuyken mecbur durdular evde ama 2 gundur İstanbul da gunes acinca evde Ekmek yapma storyleri yalan oldu. Millet atti kendini disari..

Cumartesi gunu uzun bi aradan sonra gunesli sicak bi haftasonu gorunuyor hava durumunda. Daha simdiden tahmin ediyorum aksam haberlerindeki goruntuleri :)

Sizin dusunceniz nedir? 1 saatlgiine de olsa cikar hava alirim mi diyorsunuz, yoksa evden disari adim atmam mi dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben sabahtan akşama kadar yasak olmayan bölgelerde dolancam nasıl olsa sokağa çıkmak yasak değil, yaşım da tutuyor kimse bişey diyemez (ironidir ama gerçeği de vardır)

• Evde değiliz çünkü ölümüne işe gitmek zorundayız. Sağolsun hükümet çok yardımcı olsa bile sırf keyfine çalışmaya gidiyoruz.

• ama soğuk poryaz va
  • İstanbulda Koronalıların arasından sıyrılıp işe gidecez. Ne gezmesi tozması. Sürü bağışıklık böyle birşey işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mini DH -- 9 Nisan 2020; 22:25:59 >
  • Evde kalabilenlere yapılan çağrı, telkinler, onların psikolojisi çalışmak zorunda olanlar kadar düşünülmüyor. Kendini öldürmek isteyen yada hasta etmek isteyen varsa çıkıp dağ başında ne yapıyorsa yapsın.
  • Summer is coming!!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evde olacağım hobi bahçem var onunla ilgileniyorum. Gezip tozmaktan daha eğlenceli

• Motoruma atlayıp çılgınlar gibi sürücem. Kimseyle muhatap olmadanda evime dönecem inş. Açık havada da virüse yakalanmayız sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ankara’da yaşıyorum çıkar bi araba yıkarım eve geri dönerim

• Antalya günesli tam denız havasıCumartesi hava 20 dereceyi gececek gibi, evde misiniz?
  • Cuma günleri yeni yasaklar geliyor her hafta

Bu haftada İstanbul ve bazı iller için çalışmayan tüm insanlara sokağa çıkma yasağı gelir mi acaba?

• İnşallah gelir

• Öncelikle disari cikan bir insan olmadigim için bana farketmiyor fakat cikacak oldugum zamanlar soğuk havalara tercih ederim soğuğu daha çok seviyorum. Sicakta hiç çikamiyorum terletiyor rahatsiz ediyor. Sicakta cikanlari da anlamam

• mangal yapacam yasak biterse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 10 Nisan 2020; 14:31:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C72FBB06E

mangal yapacam yasak biterse
    Mangal yasakmı ey fani?

Fakirhanemde havuza girdikten sonra,bende mangal yapıcam,akşama doğruda ateş yakıp,çay içicem

Selam ve dua ile

• quote:

Orijinalden alıntı: Elk.de

Mangal yasakmı ey fani?

Fakirhanemde havuza girdikten sonra,bende mangal yapıcam,akşama doğruda ateş yakıp,çay içicem

Selam ve dua ile

Alıntıları Göster
    hacım mangalı yaktığında ss beklerük

• quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Evde değiliz çünkü ölümüne işe gitmek zorundayız. Sağolsun hükümet çok yardımcı olsa bile sırf keyfine çalışmaya gidiyoruz.
    Gökten meteor yağsa bile paşa paşa işe gidicez buna alışın artık Türkiye'nin fakirliğini kabullenin artık. Bu bizim kaderimiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

hacım mangalı yaktığında ss beklerük

Alıntıları Göster
    En sevmediğim şey,yemek resimlerini sosyal medyada kullanmak.

Bu yüzden facebook ve benzeri yerlerde fazla aktif değilim

2 ay kadar önce nusrette yemekteydim,insanlığımdan utandım,insanlar yediklerini paylaşıyor.

Eğitim şart

Dua ile

• Bende her zamanki gibi haftasonu evde olacağım ama şunu söyleyeyim çatlamak üzereyim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.