Şimdi Ara

Cumartesi Evleniyorum. (Evlendim.) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
3
Favori
7.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ada Kır düğün salonu, Ankara yolundaki. Dedanın yanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun bir kaç sene sonra edit bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • turbolineam T kullanıcısına yanıt

Bilezikleri ve altınları sokağa atmıyoruz kendimize yatırım yaptık. Oturacağımız ev kendimizin zaten eşimin ailesi hediye etti kirada oturmayacağız. Bizde yazlık alacağız zaten altınlarla, önümüzdeki ay hepsini bozdurup peşinat vereceğiz krediyle alacağız Allah izin ederse.

diğer masraflarda mobilya, düğün salonu falan zaten. Eşya almayıp napalım boş evde parke üzerindemi yatalım?

ayrıca evet gayette evlenirdik pek çok şeyi uyguna aldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHF_Viper -- 6 Temmuz 2021; 10:15:24 >
  • berden kullanıcısına yanıt

Elbette paylaşırım prova videoları var ama düğün sonrasında atayim damatlıkla olanı. Bende endişeliyim açıkcası umarım karıştırmam 😂

troya zeybek diye bir şey oynayacağım. Harmandalı vs. herkes yapıyor dediler başka bir şey öğretelim dedi hoca bizde gaza geldik kabul ettik 😂 çok figür yok basitleştirdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHF_Viper -- 6 Temmuz 2021; 10:22:49 >
  • Strong gym

• Akrabaları ve tanıdıkları eğlendirmek için kaç tl gitti 60K .?

• quote:

Orijinalden alıntı: DHF_Viper

Ada Kır düğün salonu, Ankara yolundaki. Dedanın yanı

saat kaçta uzak bana ama gelebilirsem gelirim kapıdaki görevli davetiye sorarsa forum donanımhaber özel vip davetlisiyim derim

• kunglao K kullanıcısına yanıt

akşam 8de başlayacak buyrun gelin elbette

• cloves C kullanıcısına yanıt

Yukarıda yazdım

• damatlığın nasıl hocam :D

• plutarkhos_ kullanıcısına yanıt

Beyaz ceketli 😂 kınada siyah giyeceğimden bu farkli olsun dedik. bugün daralttırmadan alacağım hatta terziden. Fotoğrafini koyarım

• DHF_Viper kullanıcısına yanıt

Hocam bende denizlideyim davetiye yollarsanız özelden gelmek isterim gerçekten yakın bir yerdeyse özellikle.

• bazen üzülüyorum kullanıcısına yanıt

Gönderdim, beklerim elbette

• hocam hayırlı ugurlu olsun allah utandırmasın düğünü sende istedin mi peki ? eğer istemediysen nasıl ikna edildin.

Çok naziksiniz Tekrardan hayırlı olsun mutluluklar. Eğer zaman bulursam kesinlikle uğrayacağım.

• Hayatının hatasını yaptın hocam

• Johnny Lesh J kullanıcısına yanıt

Açıkcası bende istedim düğün olmasını. Bir ikna durumu vs olmadı.

masraflı mı evet çok masraflı. Kalkışacaklar buna göre düşünsün .

anladım hocam yakın zaman da ben de düşünüyorum allah izin verirse evlilik, maddi bir sorunum yok düğün yapabilirim fakat o günü gözümde çok büyütüyorum stresi sıkıntısı abuk subuk işleri ve oynamayı bilmeyen bir insanım zorla oynatmaya çalışacaklar hiç tanımadığım insanlar gelip oynayacak vs vs yani mutlu degil mutsuz olurum fakat karşı taraf da istiyor işte klasik bir gün idare et tarzında sözlerle ikna etmeye çalışıyor 32 yaşındayım sırf bu yüzden bu adetler yüzünden evlilikten soğudum soguyacağım yani o yüzden sordum ama siz kendiniz de istiyormuşsunuz tekrar hayırlı ugurlu olsun allah utandırmasın.

•  

• Johnny Lesh J kullanıcısına yanıt

Oyun, dans bunlar beni de ürkütüyor açıkcası. Ben de güzel oynayamıyorum. Ama idare edeceğiz bir şekilde

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.