Şimdi Ara

Çukur - Aras Bulut İynemli (3.Sezon) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.705
Cevap
10
Favori
119.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi olmuş beğendim ilk bölümden. Yanlız Mustafa Üstündağın daha ilk bölümden ölmesi ve 1 bölüm için dizi de olması garip. İnşallah ercan kesal da 1 bölümlük değildir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Yamaçı annesi aldıktan sonra ne oldu? Reklam girdi izleyemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kral_Jumong K kullanıcısına yanıt
    Birşey olmadı orda bitti

• İdris bababın 4 oğlumu varmış şimdi ..başlarda 3 oğlu var diyordu sanki..
  • Dizi 5.olmuş ratinglerde tutarmı

• quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

Dizi 5.olmuş ratinglerde tutarmı

Totalde-11.5 share ile 5. olmuş

Ab grubunda 14.7 share ile 2. olmuş

Abc1 grubunda 15.13 share ile 2.olmuş. Tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asabi -- 24 Ekim 2017; 14:50:52 >
  • Beyler bu bildiğiniz Godfather çakması?
  • hoşuma gitti benimde takip ederim
  • Ben 1 saatini izleyebildim sadece ve devam etmeme kararı aldım.İçerde'yi izlemiştim dizi süresi uzundu hakikaten sıktı o da ama oyuncu kadrosu ve senaryosu daha iyiydi.Ters köşeler vs. görüyorduk (her ne kadar sonradan sarksada) ama bu dizi olmamış.Klasik mafya dizisi ayriyeten Ercan Kesal'ın oyunculuğunu beğenmiyorum.Sena karakterini oynayan kadın da güzel oyuncu değil.Senaryosu da kısır,hep aynı tarz ilerleyecek.Sırf Aras için 1 saat dayandım ama bu olmamış bence.2 buçuk saat çok fazla izlemeyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Dizi olmuş beğendim ilk bölümden. Yanlız Mustafa Üstündağın daha ilk bölümden ölmesi ve 1 bölüm için dizi de olması garip. İnşallah ercan kesal da 1 bölümlük değildir..

Tahminim ikiz kardes olayi olacak gibi duruyor.hapiste olan en buyuk kardesin ikizi olabilir kahraman.banada sacma geldi yoksa konuk oyuncu demeleri lazim üstündağa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 24 Ekim 2017; 17:16:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Dizi olmuş beğendim ilk bölümden. Yanlız Mustafa Üstündağın daha ilk bölümden ölmesi ve 1 bölüm için dizi de olması garip. İnşallah ercan kesal da 1 bölümlük değildir..

Tahminim ikiz kardes olayi olacak gibi duruyor.hapiste olan en buyuk kardesin ikizi olabilir kahraman.banada sacma geldi yoksa konuk oyuncu demeleri lazim üstündağa

Aynen mantıklı Üstündağın 1 bölüm için kabul edeceğini hiç sanmam. Ayrıca ercan kesal çok büyük oyuncu sanırım oda iyileşecek çünkü dizinin en önemli karakterlerinden biri.

• yapimcilar diziye biraz dram ve gizem katiyim diye hikayeyi tutarsiz yapmis. genel olarak begendim. bos bakismalar yine vardi ama alisigiz. bulent ersoy sahnesi cok gereksizdi. boyle sahneler yapmazlar umarim.

• Bazı farklılıkları saymazsak Baba (Godfather) yerli versiyonu. Carleone lerin yerini Koçovalılar almış. Haliyle de

Idris Koçovalı (Vito Carleone), Kahraman Koçovalı (Sonny Carleone), Selim Koçovalı (Fredo Carleone) ve Yamaç Koçovalı (Michael carleone)...

Ama yine de ilk bölüm olarak güzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 24 Ekim 2017; 19:25:9 >
  • Cumali cok bomba bi karakter olabilir, yuzunu dahi gormedik hapiste

• Bu bildiğin godfather olmuş.Don Vito Corleone ,Michael, Sonny ...
  • Dizi kötüydü klişelerle dolu

Mahalle mafyası
    2 ergenin aşkı ilk bölümde %60 gösterildi

Mafya ailesinin kötü çocuğu uyuşturucu satmak ister babası istemez ve olaylar başlar çete savaşları çok gördük.
    Diğer çocuklar bile aynı biri pısırık diğeri isyankar

Bülent ersoy ne ya....
    Mustafa hemen öldü

Müzikler yine aynı değişmiyor

Oyuncular iyi , hikaye klişe senaryo yok
    1,2 bölüm bakarım sonda şut....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 26 Ekim 2017; 13:32:29 >
  • İçerde ilk bölümden kaliteyi belli etmişti ama bu diziye pek ısınamadım bir kaç bölüm daha izleyelim bakalım toparlayacaklar mı
  • Toygar IŞIKLI müzikleriyle belli etmiş kendini. "İçerde" dizisi ilk bölümde yakmıştı ortalığı, benzer kadro ile yapmışlar diziyi, bazı bölümlerde sıkıldım lakin buna da bir şans vermek gerekiyor. "Söz" adlı gittikçe saçmalayan bir diziye iyi alternatif oldu benim için. En azından ben öyle düşünüyorum.
  • Hatırlarsanız Içerde ilk bölümden şahane bir senaryo çıkarmıstı ve bölüm sonunda dumur olmuştuk.Bir de bu diziyi kıyaslayın.

Not : İkisini kıyaslamamın nedeni oyuncu kadrosu nerdeyse aynı ve aynı yapımcı şirket yapıyor konusu da aynı.

• 2. bölüm fragmanı begendim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.