Şimdi Ara

Çukur - Aras Bulut İynemli (3.Sezon) (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.705
Cevap
10
Favori
119.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sezon finali vs. olmadan bir dizinin 3 hafta araya girmesi seyirciye izleyenlere saygısızlıktır. Ben bu diziyi izlemeyi bırakıyorum dahada izlemem gerçekten büyük terbiyesizlik yaptıkları seyirciyle dalga geçiyorlar resmen. BEyfendi askere gitcek diye dizi erteleniyor.

Gitmeisn kardeşim zamanında gitseymiş asker kaçağı olarak dolaşcağına. Kızlarla gezip paraları yerken iyidi, vatani görevini yapsaydı yazın. Ama yoo beyfendi yazın kızlarla gezer askere gidemez.
  • Aldığım ani bir kararla diziye veda ettim. Dahada izlersem ve bu foruma girersem namertim.
  • Hocam sadece Çukur değil ki ara veren dizi.Diğer dizilerinde çoğu ara verdi.Bunu sebebi yılın başında reklam gelirlerinin az olması.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nguas kullanıcısına yanıt
    Hocam ciddi misiniz ? Şaka yapıyorsunuz dimi uzun zamandır bu forumda takip ettiğim ender insanlardan birisiniz. Gerçekten siz artık foruma yazmayacaksanız benimde burada durma sebebim kalmaz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 742793

Hocam ciddi misiniz ? Şaka yapıyorsunuz dimi uzun zamandır bu forumda takip ettiğim ender insanlardan birisiniz. Gerçekten siz artık foruma yazmayacaksanız benimde burada durma sebebim kalmaz ?
    Yok foruma yazıcam kardeşim ama Çukur forumuna yazmıcam onu demek istiyorum, merak etme bırakmıyorum forumu tamamen.
  • 2 sayfa sırf bir çocuğun saçma mesajlarıyla dolu, siz de yüz veriyorsunuz inadına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nguas

Aldığım ani bir kararla diziye veda ettim. Dahada izlersem ve bu foruma girersem namertim.

İşte buna gerçekten dayanamam..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nguas

Aldığım ani bir kararla diziye veda ettim. Dahada izlersem ve bu foruma girersem namertim.
    Hocam nolur gitmeyiinnn.

gidersen git ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anti Fanboy -- 14 Ocak 2019; 16:20:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    Yok hocam biraz eğleniyoruz sadece umarım bir daha yazmaz bu konuya

• Fragmanda vuranı celesun gösteriyorlar ama bence celesun rüya görüyor kendisini suçlu hissettiği için.

• Fragmanda vuranı celesun gösteriyorlar ama bence celesun rüya görüyor kendisini suçlu hissettiği için.

• https://www.youtube.com/watch?v=GFIE7CbmW0U

aliço

• Bu akşamki bölümde sezon finaline dair ilk defa bir flashback göreceğiz bence. Yukarıdaki fragmanda yamaç evine gidiyor. Düğündeki saldırıdan sonra diye düşünüyorum o sahne. Selim'i kurtaran da Yamaç olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 742793 -- 21 Ocak 2019; 15:40:22 >
  • vuran kişinin aliço olduğunu düşünüyorum çukuru ele geçirme vb planlayanında o olduğunu düşünüyorum çünkü çok zeki biri bu kadar iyi planlayabilir bence ve dikkat ederseniz öldürmesine sıkmıyor ağır yaralıyor sadece ancak bu kadar iyi bir nişancı böyle ateş edebilir

Rıza kocaoğlu dizide çok pasif kalmıştı senaristler aktif olması için böyle bir şey yapmışta olabilir

Tamam asker olarak gösterildi ve iyi biri olarak gördük ama Koçovalılara bir düşmanlığı olabilir içerdeki hain de olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 21 Ocak 2019; 18:37:35 >
  • beyler heyçan torukta çok heycanlıyım başlıyor, alkolsüz biramı aldım yanına cipis ve popcorn şuan tüm dikkat tvye kitlendim başlamasını bekliyorum.

bu heyçana yörek dayanmaz dünyaya ve türkiyeye gelmiş açık ara en iyi dizi Çukurdur daha iyisi yok
  • medette , tek göz metinde , organ için ihanet içindeler
  • Çiyan vurmuş bi de casus olmuş işte

Çukuru karıştıracak uyuz tip

• Bu cumali den bi halt olmaz ayrıca sena lanet olsun sana

• Aliçonun geldiği kısım hariç bomboş bir bölümdü. Bundan sonra asla TV'den izlemem . 10 numara konu var ellerinde batırdılar diziyi bomboş türkü sahneleriyle.

• 1-) Yamaç efendinin ailesi taranıyo Yamaç efendi ailesi tarandıktan sonra kendi evine gidiyor ne hikmetse insan hastanede olur. Onuda geçtim kendi ailesinde heryerde kan gövdeyi götürdü Yamaç'ın umrunda değil kendi evine geldi yerde kan gördü o etkiledi yukarı çıktı

2-) Selim bileklerini çatıda kesti ama ne hikmetse evin girişinde kan var

SAÇMALIKLAR DANİSKASI = ÇUKUR
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.