Şimdi Ara

Çukur - Aras Bulut İynemli (3.Sezon) (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.705
Cevap
10
Favori
119.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-45C8CAF3E

Büyük ilgiyle takip edilen dizi ‘Çukur’un oyuncu kadrosuna BluTV’nin sevilen dizisi ‘Sıfır Bir’in başrol oyuncusu Cihangir Ceyhan katıldı.
    Cio Babaaaa
  • 2. SEZON 2. TANITIM YAYINLANDI

• quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

2. SEZON 2. TANITIM YAYINLANDI

çok güzel duruyor yeni sezon umarım göründüğü gibidir
  • 2. Sezon fragman tam bir hayal kırıklığı benim için, Karakuzular ne ya. Ellerinde silah üç beş zibidi Milyarlık Baykal’ın yapamadığını yapmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senarist birinci sezon dizi de öldürmediği karakter kalmadı, ikinci sezon için farklı şeyler düşünüyor demek ki. ya herro ya merro olucak bu sezon onun için
  • Baykal bey gibi dusmandan sonra karakuzular cok basit kacti benim gozumde. Cumali karakterini de necip memili oynayacakmis. Necip memili iyi oyuncudur eyvallah ama cumali karakteri pek ona gore degil gibi geldi bana. İlk sezon ortalarina kadar iyiydi lakin sonlara dogru rezil hale gelmisti dizi. Yeni sezondan umitliyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanıtımı hiç beğenmedim. Berkay Ateş çok yakışmış ama Erkan Avcı'nın o imajı nedir Allah aşkına düğüne gider gibi. Ayrıca Twitter'da sezon finalinde lüks arabalarla Çukur'u alan silahlı adamlar bir anda 3-5 gözlüklü liselilerin çetesine dönüşmüş diye bir yorum gördüm, kesinlikle katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neilblack

2. Sezon fragman tam bir hayal kırıklığı benim için, Karakuzular ne ya. Ellerinde silah üç beş zibidi Milyarlık Baykal’ın yapamadığını yapmış

Eskiden evlerine saldıran kişi bence bunlar yamaçın ilk birini öldürdüğü zaman vardı ya 10 yıl önce ben o baskında vartolunun da bir parmağı olduğunu düşünüyorum bunlarla anlaşma yapmış olabilir o zaman vartolunun neden karısını kaçırsınlar ve ilk fragmanda neden vartoludan bahsediyorlardı
  • İkinci sezon gümbür gümbür geliyor

• erkan avcı neden sakalsız ya sakallı olsun o adam daha cok yakısır o hali
  • Sıfır Bir'deki cio falan geliyor diziye denildi arkadaşlar. Doğrumu bu? Varmı doğrulayan bir kaynak? Çünkü 01'de cio vuruldu çatışmada. Özgürde öldü zaten. Neler oluyor
  • muratveb kullanıcısına yanıt
    Gelecek ama 2.tanıtım da görünmediler ..

Karakuzular olacak ana düşmanlar .

• Moving On kullanıcısına yanıt
    Vartolu ve Yamaç Efsanesi Geri Döndü !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zooteknist93

Baykal bey gibi dusmandan sonra karakuzular cok basit kacti benim gozumde. Cumali karakterini de necip memili oynayacakmis. Necip memili iyi oyuncudur eyvallah ama cumali karakteri pek ona gore degil gibi geldi bana. İlk sezon ortalarina kadar iyiydi lakin sonlara dogru rezil hale gelmisti dizi. Yeni sezondan umitliyim.
    Katılıyorum, Baykal-Emrah-Nazım çok güçlü ve psikopat düşmanlardı, ki bu adamlar öyle basit çete falan değil, biri avukat, biri amir, biri de milyarlık bir iş adamı, Çukur'u ele geçiremediler, karakuzular diye bir çete de geldi çat diye bütün mahalleyi aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis J. Underwood

Bu mesaj silindi.
    Hocam sen Aras'ı gerçek hayatta gördüğünü söylemiştin, Dilan Çiçek Deniz'in boyu kaçtır sence?
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Peki Alperen Duymaz ne kadardır sence hocam? çoğu sahnede Aras ile aynı boyda duruyor
  • Sürü Kara olursa dert kuzunun beyazına kalır çok ince gönderme var Koçovalı ailesinin geçmişde yaptıkları hatalarla beslenecek bunlar belli
  • quote:

Bu mesaj silindi.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
  • Moving On kullanıcısına yanıt
    Aras ile aynı ama daha kalıpsız , cılız . 1.82 falandır .

Ben şu Coşkun-Muhittin'in boyunu merak ediyorum . Herif sırık gibi

İçerde'de Çağatay'dan bile uzundu 1-2 cm . Selim ile eşit gibi Çukur'da .

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.