Şimdi Ara

Çukur - Aras Bulut İynemli (3.Sezon) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.705
Cevap
10
Favori
119.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    suskunlar baya iyi, dosdolu bir diziydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciganito kullanıcısına yanıt
    iki diziyide severim ama içerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciganito

Ezel'i izlediğimden beri Ay Yapım'a saygım arttı. Ancak şu aralar film takılıyordum kendimce bir liste hazırladım filmler bitti Kardeş Payı'nı bitirdim şimdi acaba İçerde'ye mi başlasam Çukur'a mı sizce hangisi daha iyi?

Çukura başla derim nedeni ise çukur şuan devam ediyor yetişip yeni bölümleri izleyebilirsin içerdeyi yazında izlersin. Bu arada filmlerin listesini atarmısın hocam merak ettim

• Pazartesi geldi sonunda akşam olsun biran önce

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet PoyrazKarayel

quote:

Ezel'i izlediğimden beri Ay Yapım'a saygım arttı. Ancak şu aralar film takılıyordum kendimce bir liste hazırladım filmler bitti Kardeş Payı'nı bitirdim şimdi acaba İçerde'ye mi başlasam Çukur'a mı sizce hangisi daha iyi?

Çukura başla derim nedeni ise çukur şuan devam ediyor yetişip yeni bölümleri izleyebilirsin içerdeyi yazında izlersin. Bu arada filmlerin listesini atarmısın hocam merak ettim

Ne yazık ki filmleri izledikten sonra ismini siliyorum hocam karışmasın diye. Dizilerde aynı şekilde. Ölmeden ne kadar izlemediğim bilmediğim şey varsa öğrenmek istiyorum. Silmediğim birkaç film ve dizi var ama sevdiğin tür mü bilemem. İstiyorsan atayım ama.

• Yeni gelen komiser diziye renk katacak belli oldu, piskopat karakterleri severim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

Yeni gelen komiser diziye renk katacak belli oldu, piskopat karakterleri severim

Alperen duymaz arasa çok benziyor ikisinin aynı dizide olması süper oldu

• Son 1 saat kaldı önizleme çıkmış

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet PoyrazKarayel

quote:

Ne yazık ki filmleri izledikten sonra ismini siliyorum hocam karışmasın diye. Dizilerde aynı şekilde. Ölmeden ne kadar izlemediğim bilmediğim şey varsa öğrenmek istiyorum. Silmediğim birkaç film ve dizi var ama sevdiğin tür mü bilemem. İstiyorsan atayım ama.

At hocam kafama uyan varsa izlerim aralarından

• Hadi başla artık

• Alperen duymaz çok iyi oldu ama vortolusuz olmaz..

• Cumali karakteri büyük ihtimalle Nejat İşler diyorlar harika olur ama Erkan Avcı isimide geçiyor Erkan reiste iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Cumali karakteri büyük ihtimalle Nejat İşler diyorlar harika olur ama Erkan Avcı isimide geçiyor Erkan reiste iyidir.

Aynen Nejat İşler gelecek gibi gibi ama Erkan Avcı da iyidir Karadayı da baya iyiydi.

• vartolu tayfa olarak alanlardayısss
  • başlıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vartolu olmadan dizi sarmıyor ya. Medet ve vartolu güzelleştiriyordu diziyi

• Vartolunun olmadığı yetmezmiş gibi şu tirreği getirdiler diziye, lan bu kadar irite bir karakter olur mu yaa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escanor_ -- 19 Şubat 2018; 22:39:2 >
  • Bu bölüm çok kötü vartolu olmadan olmuyor. Şu komiser emrahın giriş sahnesi de çok saçmaydı.

• yeni bi bebe daha geldi bu bebeleri vartolu reiz cebinden çıkarır bu yamaç ile emrah bebesini izlemem bi daha ki bölümde de gelmezse vartolu kapatırım
  • Yeni polis bildiğin Behzat Ç yi anımsatsa da pek tutmayacak gibi be kardeşim
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.