Şimdi Ara

Çukur - Aras Bulut İynemli (3.Sezon) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.705
Cevap
10
Favori
119.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jaqen Hghar

Yamaç dövüş eğitimini nereden almış acaba?

başrol olduğu için, çaata pata yapması lazım, ölümsüz olması lazım
  • 2 saatlik bölümün 15 dk sı iş görür gerisi bomboş müziklerle dolduruyorlar
  • Yine şahane Bir bölüm ortalık baya karışacak 16. Bölümde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız arkadaş bu idrisin büyük oğlu Cumali ne zaman çıkacak ortaya e artık 16. Bölüm geliyor ortalık karışık senarist şu Cumali beyimiz ortaya çıksa artık diyorum.

• Bir önceki kadar olmasa da yine şahane bir bölüm daha izledik. Ancak müzikleri sevildi diye her bölüm yeni bir şarkı türkü eklenir oldu. Çok zorlama olmuyor yani abartmayalım. İçerde'de bu kadar çeşitlilik yoktu, gerek de yok. Gömün beni çukura, Zalım ve Mihriban yeter la.
  • Ah be vartolu ah be vartolu

• Ya o müzik beni öldürdü oda cem Adrian ve yamaç tepeye çıktığında çalan parça o parçayı bilen varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: serserim06

Ya o müzik beni öldürdü oda cem Adrian ve yamaç tepeye çıktığında çalan parça o parçayı bilen varmi?

Melek mosso hiç ışık yok sağlam şarkıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

quote:

Orijinalden alıntı: serserim06

Ya o müzik beni öldürdü oda cem Adrian ve yamaç tepeye çıktığında çalan parça o parçayı bilen varmi?

Melek mosso hiç ışık yok sağlam şarkıdır.

Çok sağol hocam.

• Icerde ile bu diziyi karsilastiranlar var kafalari iyi sanirim ask dizisi bu neden mafya dizisi gibi gosteriyorlar 3. Bolumu izledim bisi yok dogru durust

• Ülkemizin klasik klişe lafını buraya diziye uyarlayarak yazıyorum.
    ya sev ya terket.
    ya begen ya da izleme
  • Sena'nın kapısına gidip konuştuğu sahnede kötü, babasının tokadını durdurduğu sahnede çok iyi oyunculuğu vardı Aras Bulutun. İlginç...
  • Beğenmeyen izlemesi gelip vij vij etmeye gerek yok siz kötülesenizde dizi harika her anlamda. Yani kötüleyerek biz dizinin fanlarına kötü olduğunu empoze edemezsiniz çünkü son yılların içerde ile birlikte en iyi dizisi.

• dizinin senaryosu yok resmen doğaçlama gibi saçmalıklarla dolu tamamen yamaç vartoluyu öğreniyo söylemiyo babasına varmı böyle bişey ya kardeşiniz olsa hanginiz gidip demezsiniz hemde en yakın düşmanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

dizinin senaryosu yok resmen doğaçlama gibi saçmalıklarla dolu tamamen yamaç vartoluyu öğreniyo söylemiyo babasına varmı böyle bişey ya kardeşiniz olsa hanginiz gidip demezsiniz hemde en yakın düşmanı

Öyle pat diye söylemek olmaz dizi bu sonuçta. Baba oğul'un en büyük dramatik sahnesini çekmek varken senarist ve yönetmen böyle bir malzemeyi çöpe atmaz. Bir de Kahraman'ın ikizi ortaya çıkacakmış. Daha +1 sezonluk malzeme var
  • ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, beğenmeyen izlemesin bu kadar basit.

Senaryo yokmuş, o yokmuş bu yokmuş vs vs..

İzleme güZel kardeşim izleme...

• john mclane kullanıcısına yanıt
    Yav işte troller hocam şu dizi beğenilmeyecek dizimi ülkede çöplük dizilerden geçilmiyor hatta tamamı çukur hariç çöp. Gelmiş burda trolliyor. İzlem kardeşim silah zoruyla izleten yok sana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

Icerde ile bu diziyi karsilastiranlar var kafalari iyi sanirim ask dizisi bu neden mafya dizisi gibi gosteriyorlar 3. Bolumu izledim bisi yok dogru durust

tamam
  • Ilerleyen bolumlerdemi iyi oluyor yani

• Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    Bazi sahneler darlasa bile genel olarak 10/7.5 tan 8 :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.