Şimdi Ara

Çukur - Aras Bulut İynemli (3.Sezon) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.705
Cevap
10
Favori
119.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hangi güne koyacakları da önemli. pazartesi, perşembe ve cumaları iddiali diziler var.
  • İçerde yeni fragman izliyorum sandım bi an...
  • İçerde'nin farklı bir versiyonu gibi duruyo oyuncuların yarısı burda. Umarım o kalite de olur aşka bağlamaz
  • Rez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aras saçlarını kestirmiş yakışmamış bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çukur bence fena dizi Olacağa benziyor sağlam geliyor.

• İçerde etkisi yaratırmı bilemem ama iyi dizi olacak.

• İçerdeki ekibi toplamışsınız madem Dışarda yapsaydınız Çukur olmuşlar
  • Fragman iyi usta. Köstenceliyi görünce aklıma ramiz dayı geldi 😔

• Önlerden rez. İlk bir kaç bölümünü izlerim eğer iyiyse devam ederim.İçerde oyuncuları var diye izleyecem yoksa haberim bile olmazdı.Ama kadro sanki eksik.Kadro beni tatmin etmedi.Neyse artık bekleyip görecez umarım aşk dizisi değildir,aksiyon dizisi olur.
  • Fena duruyor,tutar bu
  • Köstenceli reis için bakılır

• Aras varsa bi bakayım ilk bölüme beğenirsem devam ederim.Rez.

• Pazartesi sanırım
  • İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

• Youtube'da bi yoruma bayıldım: Çukurda mısın Umuuut

• Günü önemli ama tutmaz gibi, karakterler kendini tekrarlarsa hiç tutmaz... İçeride'nin daha tadı damağımızdayken aynı tarz aynı oyuncular bilemedim..
  • Önyargı ile yaklaşmamak lazım

İlk bölümü izleyelim ona göre yazarız.
  • Ercan kesal görüntü olarak sağlam kabadayı havası veriyor ama bence oyunculuğu kötü. En azından içerde'de öyleydi.

• Dizi sağlam olacak ercan kesal gibi sağlam bir oyuncunun da namı diğer köstenceli onunda olması çok iyi oldu.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.