Şimdi Ara

Çukur - Aras Bulut İynemli (3.Sezon) (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.704
Cevap
10
Favori
119.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BenFero

Karacada hakkın rahmetine kavuştu. Acaba önümüzdeki bölümde hakkın rahmetine kim kavuşacak tahminleri alalım  

cumali ve akın'dan biri olabilir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ista1907

cumali ve akın'dan biri olabilir diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster

Cumali olacağını sanmam son bölümde cumalinin eski günlerine döneceği sinyallerini verdiler.

Bence Akın yada akının eşi yasmin olabilir. Çünkü yasmin amcanın karacayı öldürmesine tanıklık etti.

• Yamacın eğilip bükülüp abbe heyran demesi dışında aklımda birşey kalmadı gibi  

• Galiba mutsuz bir final e doğru gidiyoruz

• Mutsuz final olabilir bu arada. Umarım İçerde'de olduğu gibi araya dernek falan girip final çöp edilmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: BenFero

Cumali olacağını sanmam son bölümde cumalinin eski günlerine döneceği sinyallerini verdiler.

Bence Akın yada akının eşi yasmin olabilir. Çünkü yasmin amcanın karacayı öldürmesine tanıklık etti.

Alıntıları Göster

Akının eşi Yasmini doğru tahmin etmişim.

Kulkanda diziye veda etti.

Önümüzdeki bölüm sizce kim veda edecek diziye tahminleri alalım.

Ben tahminimi söylüyorum emmi. Çünkü dün akşamki bölümde maskeli ninja adam emminin peşine düşmüştü.

• Birde bu maskeli gizemli ninja için Diziden daha önce ayrılan metinin kardeşi kemal diyorlar.

Bilgisi olan varmı acaba ?

• Ekşi sözlükteki entrylere bir bakayım dedim. Birçok kişi "Yamaç neden çatıda laptopu açmadı?" demiş. Acaba diziyi nereleriyle izliyorlar? Pili bitmiş laptopu nasıl açsın adam? Ki zaten denedi.

Aslιnda oraya yazacaktım bunu ama aktif hesabım yok.

• BenFero kullanıcısına yanıt

bu zamana kadar karakterler bir şekilde 

birbiriyle bağlantılı çıkıyor

misal senanın kardeşi baykalın oğlu

azeri kurtaran kahraman vb. vb. vb.

gözünden kaşından sosyal medyada maskeliye kemal diyorlar.

maskeliyi oynayan kemal ise bence süper olur.

gerçek ortaya çıkınca belkide mahsun gibi yamaçın tarafına geçebilir vb.

yani çıkan karakter bi şekilde birbiyle bağlantılı.

şenolun kardeşi ismet çıktı idrisin abisi cumali vb.

eee kemalinde bilinmeyen kayıp ikizi de çıksın çok mu?

edit: maskeli erdenetler tarafındayken celasunu yamaçı vb. öldürme şansı vardı ama öldürmedi

sadece durdurdu. ama yamaç erdenetleri bitirirken hiç dokunmadı. müsade etti.

ve ondan sonra maskeliyi amca cumali tarafında gördük. (ve ne diyorsa harfiyen yapıyor) benim bundan çıkardığım sonuç;

baştan beri maskeli amca cumalinin adamı idi. ve hatta amca cumali tarafından (oğlu, evladı gibi) büyütülüp

yetiştirildi. kemalin ikizi olabilir. ailesi yokluktan bakamayınca vermiş olabilir.

o sırada amca cumali almıştır vb. yani gerçek ortaya çıksa bile maskeli satmaz amca cumaliyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wintersun09 -- 2 Mayıs 2021; 13:33:20 >

tahminim1; emminin öleceğini sanmıyorum. bence maskeli emmiyi, amca cumaliye teslim ederken çukur yamaç metin vb. maskeliyi sıkıştıracak tam öldürecekken yüzünü görecekler vb.

tahminim2; dizi gerçekten final yapacaksa bence bu bölüm vartolu ölebilir. yamaç bilgisayarı ferhat aracılığı ile çözer kulkanın mesajını salihe gönderir o sırada amca cumali ve maskeli ninja vartoluyu öldürebilir vb.

tahminim3; yamaç nedimi alabilir emmiye takas için vb.

Ugur yıldıran oynuyor onu kemali canlandiran oyuncu ama bu dizi lost değil herifin kucağında olen adam dirilip gelmez.

Bu sezon dizinin bku cikti bunada Dangozluk edip sacma bir sey yazmasa bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes ölecek herhalde. Her bölüm biri gidiyor. Yamaç ı da öldürsünler bari komple bitsin.

• Dizinin sonu belli yamaç tek kalıp komple kafa sıyırcak çukurda yok olacak sanki herşey rüya gibi hızlı sekilde geçip gidecek

• Emmi de demedi beni amca vurdu diye 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne_demek -- 28 Nisan 2021; 23:12:2 >
  • wintersun09 kullanıcısına yanıt
    Hocam hiçbiri tutmadı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Victoriou_S kullanıcısına yanıt

doğru tutmadı

şimdi fragmanda vartolu çukurla beraber yamaça yapılanları öğrendi. (bu iyi oldu diğer türlü ölme olasılığı vardı)

yani iyi ki tutmadı

ama tutturmaksa mesele

tutturacam bu sefer

amca cumalinin kozu kalmadı sanıyorlar ama

bence nehir ve yamaç'ın oğlu elinde olabilir.

daha önceki bölümlerde kahraman ile amca cumali konuşması vardı

yani amca cumalinin bi gözü hep oradaydı hepsini izliyordu. (hepsinin zayıf noktalarını biliyordur)

baykalı bile çukura o musallat etmiş olabilir vb.

neticede baykalın mezarı boştu (yanlış hatırlamıyorsam)

onu döndürüp efsunu yanına çekebilir. (bu fazla zorlama oldu)

ama efsunun (yasmini iyileştirdi) gücünün farkına varıp yanında isteyebilir. vb.

yani tahminim bu bölümde nehir hamlesi bekliyorum amca cumaliden

edit: emminin yanan mektubu için daha önceki mektupda aliço yüzünden kayıp olmuştu.

o mektubu aliço (huyu değil ama) bi şekilde okumuş olabilir. yoksa mektubun içeriğini

bilen sadece nedim kaldı. (maskeliden mektubu alınca okumuştu) birde şu var efsun ile

sultan ana olayı. amca cumali efsunu (gücünü) yanına çekemezse öldürmek isteyebilir.

o sırada da sultan ana kendini efsun ve torunu için feda edebilir. (sultan öldükten sonrada amca cumali artık herkesi öldürmek için harekete geçer.)

murtazayı yazmama bile gerek yok suyu ısınmıştı zaten ama ismet veya yamaç değil. bence eğer

karacanın ölümü ortaya çıkarsa ayşe için amca cumalinin peşine düştüğünde ölür vb. 

(anahtar nedim. zaten nedimi alıp konuştursalar herşey ortaya çıkmış olur. 

ama bu çok bariz o yüzden konuşan nedim değil maskeli (kemalin ikizi) olur. veya karacanın celasunu

bulduğu yoldan. biri daha vardı koruma. maskelinin uçurtmalı tesbihi cüzdanı verdiği. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wintersun09 -- 1 Mayıs 2021; 4:48:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Victoriou_S

Hocam hiçbiri tutmadı.

2.fragmana göre (gözü kırmızı iş ciddi) salih öğrendi herşeyi ama karacanın mezarının yerini bilmeden arabaya atlayıp son sürat nereye gidiyor yamaçla beraber?

(kemal sunalın tarzan rıfkı filmindeki gibi yeri bilmeden öğrenmeden koşup gitmeyeceğine göre)

bence tüm gerçek ortaya çıktığına göre amca cumali vartoluya karacanın mezarının yerinin konumunu atabilir.

neticede hepinizin gideceği yer orası diyerek.

.

(orasıda yamaçın erdenetleri öldürmeden önce tek tek mezarlarını açıp sonra gömdüğü yerdir.

amca cumalide aynısı yapmış olabilir idris koçavalının tüm soyu tek tek mezar ve 

tüm çukur için toplu mezar vb.

salih ve yamaç karacayı bulduklarında diğer açık boş mezarları çukurlarıda görürler. 

(efsunundan tut nehir akın saadet en büyüğünden en küçüğüne vb. herkesin)

böylelikle sizi ne yaptığınızı baştan beri takip ediyorum mesajı verir. hemde herkesi tehdit etmiş olur.

Hocam inanılmaz bölüm yapmışlar. Sonu inanılmaz bitti bu nasıl oyunculuktur harika süper şahane.

Bitirmesinler şu diziyi ya.

• Victoriou_S kullanıcısına yanıt

tutan diziyi bitirmek için akıllarını peynir ekmekle yemiş olmaları lazım ki 

dünyanın hiç bir yerinde yok böyle birşey. bence amca cumaliden sonra

konular misal aliço: daha milli uluslararası ajan konuları olabilir neticede aliço

böyle yetiştirilmiş vb. yani uzatmak isterseler her türlü uzar. konu mu yok.

misal efsun: iyileştirme gücü var al sana diziyi başka yöne fantastik tarza çevirir. misal vartolu:

onun geçmişinden bi düşman çıkabilir. ya da çukura başkalarıda göz dikebilir vb. vb.

yani uzatmak isteseler her türlü uzar. kendi bilecekleri iş. 

neyse

tahminim diğer bölüm karaca ve celasun için yapılacak olan cenazeye baskın olabilir. 

neticede amca cumalinin foyası ortaya çıktı. hepsini temizlemeye çalışacaktır.

not1: doğru dürüst hiç bir tahminimin tutmadığını düşünürsek dizinin final yapması 

daha büyük olasılık bence.  

not2:eğer final yapmayı kafaya koydursalar zaten daha dramatik şeyler olacaktır bence.

(dip not: ders çalışmam lazım sınavlar yaklaştı)   

edit: pek sanmam ama mutlu son yazarsalar. 

amca cumali daha başka kimseye zarar veremeden temizlerler. 

cennet kapıyı açtığında feyyaza abi demişti yani

cennet ile feyyaz göstermelik evli. bence cennet medetle evlenecek.

(bu arada medet ciğerlerinden hasta değil miydi)

yamaç nehiri ve oğlunu bulur. (neticede vartolu örneği var. 

oğlunun iyi olduğundan emin olması gerekir vb.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wintersun09 -- 4 Mayıs 2021; 2:35:48 >

Ben senarist olsam Arık Böke erdenet'i geri getirirdim aynı Mahsun gibi.

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.