Şimdi Ara

Çukur - Aras Bulut İynemli (3.Sezon) (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.705
Cevap
10
Favori
119.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 742793

+1 ben de son sahnenin kurmaca olduğunu düşünüyorum.

Bölüm de çöptü. Vartolu ve selim olmasa izlenmezdi bu dizi. Cumali gibi bir karakteri 1 sezon boyunca yağladılar şişirdiler şimdi adamı keko maganda gibi bişey yaptılar. Geçen bölümdeki kahvedeki sahnesini çoğu kişi beğenmiş ama o sahne bence tam bir facia'ydı. Ses yükselterek ağzından köpük çıkararak racon kesilmez . Yamaç iyi yapıyor bu işleri ama Cumali beceremedi. Bu bölümde de Vartolu toparladı zaten ortalığı.

Hain benimde aklıma paşa geldi. Hastane de odada olanların hain olmadığı kesin bence. Paşa çıkarsa da çok mantıklı bir hikayesi olması lazım kimse ilk sezondaki paşayı unutmuş değil.
    Bölüm saçmalıktı zaten artık konuşmaya gerek bile duymuyorum dizinin saçmalıklarını, seyirciyle alay edercesine senaryosunu. Benim için hava hoş Puhu'dan boş vaktimde sara sara izliyorum.

Paşa konusuna gelirsek, o yüzüklü ele bakarsak genç birisi olması lazım diye düşünüyorum. Tabi şey de olabilir vurdurtan Paşa, vuran da Akın olabilir. Vartolu'yu da Paşa getirmişti ilk İdris'in evine daha bebekken, onda var bir şeyler ama bakalım. Birilerini yaşatmayı seviyor gibi . Başımızda böyle senarist olduğu için Paşa olsa bile kaliteli bir açıklama beklemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 30 Ocak 2019; 2:41:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Bölüm saçmalıktı zaten artık konuşmaya gerek bile duymuyorum dizinin saçmalıklarını, seyirciyle alay edercesine senaryosunu. Benim için hava hoş Puhu'dan boş vaktimde sara sara izliyorum.

Paşa konusuna gelirsek, o yüzüklü ele bakarsak genç birisi olması lazım diye düşünüyorum. Tabi şey de olabilir vurdurtan Paşa, vuran da Akın olabilir. Vartolu'yu da Paşa getirmişti ilk İdris'in evine daha bebekken, onda var bir şeyler ama bakalım. Birilerini yaşatmayı seviyor gibi . Başımızda böyle senarist olduğu için Paşa olsa bile kaliteli bir açıklama beklemiyorum.

Alıntıları Göster

Elden genç biri olduğunu anladı ya , sabır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 742793

Çocuk bsg . Her bölüm farklı bir atmasyonla geliyorsun buraya. Sen gitmiyormuydun bu konudan. Biraz erkek ol lafının arkasında dur.
    Kapat şunun sesini Muhittin abiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

• Puhudan izliyorum. İlk 15 dakika 3 kere reklam girdi ve atlanmıyor da. Bir daha verseydi kapatacaktım.

45 dakikada bitirdim 144 dakikalık diziyi. Konu her zamanki gibi yok. Bomboş bölüm hebele hübele. 2 tane adamı indiremez mi bunlar ya.

Senaya hele mahsun olduğunu bir kerede söyleyip ayıp ettiler . 3 bölüm hakkı vardı söylemeleri için. Şaşırdım gerçekten.

Sırf bir şeyler olur mu diye izliyorum ama olmuyor malesef. Popüler dizi izleniyor diye saçma saçma replikler.

Hele vartolu. Bulmuşsun adamı sıkıyorsun bir tane bekliyorsun. Boşaltsana şarjörü üstüne neyi bekliyorsun yani.

İzliyoruz ama bir beklentim de kalmadı artık. Bilemiyorum altan.
  • Beyler yakın bir arkadaşım senaristin yakın arkadaşı. Senaryoyu görmüş fotosunu çekti bana attı yazanları buraya yazıyorum. Aslında fotoda atardım ama yasal olarak sıkıntı yaşamak istemiyorum.

- Yüzüklü kişi Paşa ( surlarda gizli yaşamasının nedeni onu öldü sanıyolar, görünmemesi lazım ). Yamacı vuran kişi ise Akın Koçavalı, Yamaç ondan kardeş biri dost biri dedi. Ayşe'nin Çeto'yu yaşatma amacıda oğlu Akın'ın karakuzulardan olması ve Çetoyu öldürürse oğlunu indirirler diye korkması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nguas

Beyler yakın bir arkadaşım senaristin yakın arkadaşı. Senaryoyu görmüş fotosunu çekti bana attı yazanları buraya yazıyorum. Aslında fotoda atardım ama yasal olarak sıkıntı yaşamak istemiyorum.

- Yüzüklü kişi Paşa ( surlarda gizli yaşamasının nedeni onu öldü sanıyolar, görünmemesi lazım ). Yamacı vuran kişi ise Akın Koçavalı, Yamaç ondan kardeş biri dost biri dedi. Ayşe'nin Çeto'yu yaşatma amacıda oğlu Akın'ın karakuzulardan olması ve Çetoyu öldürürse oğlunu indirirler diye korkması.
    köpek suratlı paşayı zaten hiç sevmiyordum inşallah bunlar doğrudurda , vartolu kötü vezirin içinden geçer

• quote:

Orijinalden alıntı: BeylerBeyi35

köpek suratlı paşayı zaten hiç sevmiyordum inşallah bunlar doğrudurda , vartolu kötü vezirin içinden geçer

Alıntıları Göster
    Vartolu boşuna kötü vezir demiyor ona kesin Paşa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nguas

Vartolu boşuna kötü vezir demiyor ona kesin Paşa

Alıntıları Göster
    o değilde eğer , karakuzuların başı paşa ise , akın koçovalıda , yamacı vurduysa , istermisiniz , selimde sultanla paşanın çocuğu olsun paşa hain selim hain , akın hain, ayşe yollu ,karaca yollu normal bi aile değiller

• Beyler yeni fragman efsane olmuş, izledim fenaaa. Yarın yayınlıcaklar ama izlediğinizde pazartesiyi iple çekceniz.
  • Diziyi hızlı oynatarak dahi zor bitiriyorum çok boş beleş sahnesi var ama müzikleri şahane.
  • Fragman efso ha.

Sena çukurdakiler kavga ederken havaya ateş ediyor, İdris yamaça tokat atıyor fena bir bölümmm geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne_demek

Puhudan izliyorum. İlk 15 dakika 3 kere reklam girdi ve atlanmıyor da. Bir daha verseydi kapatacaktım.

45 dakikada bitirdim 144 dakikalık diziyi. Konu her zamanki gibi yok. Bomboş bölüm hebele hübele. 2 tane adamı indiremez mi bunlar ya.

Senaya hele mahsun olduğunu bir kerede söyleyip ayıp ettiler . 3 bölüm hakkı vardı söylemeleri için. Şaşırdım gerçekten.

Sırf bir şeyler olur mu diye izliyorum ama olmuyor malesef. Popüler dizi izleniyor diye saçma saçma replikler.

Hele vartolu. Bulmuşsun adamı sıkıyorsun bir tane bekliyorsun. Boşaltsana şarjörü üstüne neyi bekliyorsun yani.

İzliyoruz ama bir beklentim de kalmadı artık. Bilemiyorum altan.
    Ublock kullanın, puhu yv tespit edemiyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nguas kullanıcısına yanıt
    Güzel hikaye yazmışsın, yok senaristin arkadaşıymış falan da.
    Senarist kim desem google bakıp buraya yazarsın.
    Paşa rolünü oynayan adam diziden çıktı başka projelerde.
    Akın denen velet İçeride yıllardır yatıyor.
    Yamaç 10 senedir görmediği akını nasıl tanıyacak?

Atarken biraz destekli atın da civcivler de yesin

• john mclane kullanıcısına yanıt
    Hocam dizi de hiçbir şey olmamasından kaynaklı bu tip öngörülerin olması gayet normal bence. Herkes bir şeyler olsun istiyor ama olmayınca da böyle şeyler çıkıyor malesef.
  • Nguas kullanıcısına yanıt
    Lan velet kaybol şu konudan

• Yeni idris, vartolu

• Metin vurdu herhalde
    Çocuğu ile tehdit etmiş olabilirler
    Edit:doğru çıktı

Bu arada mahsun 2 çocukla konuşuyor,birinin saçı tas gibi kesilmiş. Çocuklar metinin eve gidiyor çocuğun saç uzamış hahaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psycho Cepkin -- 4 Şubat 2019; 23:32:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Nerenizle izliyonuz yav diziyi

Yamaç, Ersoyun öldüğünü bilmediği için kendisini Ersoyun vurduğunu sanıyor. Bu yüzden neden diyor. Millet çıkmış "Yamaçın tanıdığı biri, o yüzden neden diye soruyor" diyor...
    Bro sana zamanında hatırlatırım demiştim. Bu bölümde yamaç kendisini vuranın kim olduğunu görüyor ve soruyor neden diye?
    Şimdi bende sana soruyorum nerenle izledin?

• Gizli kişi tahmin

• quote:

Orijinalden alıntı: III I II III I I

Bro sana zamanında hatırlatırım demiştim. Bu bölümde yamaç kendisini vuranın kim olduğunu görüyor ve soruyor neden diye?
    Şimdi bende sana soruyorum nerenle izledin?

Alıntıları Göster
    Kapak Of The Year.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.