Şimdi Ara

Çukur - Aras Bulut İynemli (3.Sezon) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.705
Cevap
10
Favori
119.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: StByErdeM

Vartolu karakteri çok sevildi öyle kolay çıkartmazlar gözden. Şimdi sevilen vartolu karakterini koçovalı ların yanına çekecekler. Beyefendi vartoluyu öldürmeye çalışarak zaten çatırdayan durumlarına tuz biber ekti ve artık düşmanlar. Yamaç en çok sıkıştığı yerde vartoluyu devreye sokacak. İdris koçovalı oğlunu öldüren diğer oğlunu (Vartolu) affetmesi için vartolunun sağlam bir şeyler yapması gerekecek. Önce bu emrah amiri vartolu sayesinde defedecekler. Sonra birlikte beyefendiyi indirmeye çalışacaklar. Benim yorumum bu şekilde.

Mantıklı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jorji

Antep ne alaka hocam?

Yaptığı şive Antep şivesi de ondan karakter oralı olmayabilir şive oranın şivesi ve abartılı yapıldığı için gayet de itici buluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

quote:

Orijinalden alıntı: Jorji

Antep ne alaka hocam?

Yaptığı şive Antep şivesi de ondan karakter oralı olmayabilir şive oranın şivesi ve abartılı yapıldığı için gayet de itici buluyorum.

Ben benzetemedim antep şivesine, o yüzden abartılı olduğunu da düşünmüyorum. Zaten karakterin antep ile alakası yok, muş/ağrı'nın şivesini yapmaya çalışıyor. Devamı spoiler olduğu için spoiler içine alacağım.
    vartolu'nun zaten şivesi falan yok, adam numara çekiyor. normalde gayet düzgün bir türkçe ile konuşuyor.
    İticilik ksımına bir şey diyemem, kişiden kişiye değişen şeyler bunlar. Sana itici gelmiş olabilir ama şu an dizide en çok sevilen iki kişiden biri vartolu(ki kötü adam olduğu halde çok sevildi), diğeri de başrol oyuncusu aras iynemli. Dizide benim de çok itici bulduğum oyuncular var, mesela ben başrole aras'ı hiç yakıştıramıyorum, ciddiye pek alamıyorum, ben böyle düşünüyorum ama dizinin kitlesi dediğim gibi çok seviyor aras'ı. Kişiden kişiye değişiyor bunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• StByErdeM kullanıcısına yanıt
    Aynen bende böyle düşünüyorum. Zaten dizi de yaklaşık 30 40sn lik bi bölüm geldi emmi bodrum gibi bir yere giriyor o sırada İdris yamaca emmi yi soruyor yamaç ta emmi şehir dışında özel bi işim için yolladım burada değil diyor, İdris çağır gelsin dediğinde çağıramam çok özel diyor. Iste o bodrum da vartolu var bence.

• bu bölümde kahve koydum fincana diye başlayan Mican türküsünü söyleyen kişi kim bilen var mı?

(Buldum) Edit: https://www.youtube.com/watch?v=bP1950ae1GA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefalonely -- 20 Şubat 2018; 23:57:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mxmg6363

reytingde, TOTAL'de zirvedeyiz. Bundan sonra bırakmak yok

Vartolu gelsin reytingler iki katına çıkar hocam

• https://www.youtube.com/watch?v=KuMt9w6YQZY böyle seve seve sahne çektirirler adama
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeylerBeyi35

https://www.youtube.com/watch?v=KuMt9w6YQZY böyle seve seve sahne çektirirler adama

Özür diletmeyi bile becerememişler ama olsun...
  • ahaha R nin krali olmus. puhudan da kaldirmislar zaten o sahneyi .d.d.d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çukur ekibi içerisindeki (teknik ekip değil, yapım) en ama en sözü geçen 2-3 kişiden birinin ağzından birebir duyduğumuz bir sözü paylaşıyorum.. Zaten bu söz olmasa da öyle olacağı belli ama olsun.

'' Bu saatten sonra Aras ölür, Vartolu ölmez. ''
  • BeylerBeyi35 kullanıcısına yanıt
    çok kötü diyaloglar polis saf saf bakıyor konuşamıyor. ne kadar belli son anda yaptıkları

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamlar özür dilemiş işte uzatmayın özür dilesen suç özür dilemesen suç hey Allahım
  • Aliçoooo

• Vartolu'nun durumunu bence izleyenler değiştirecek. Parasal konularda anlaşamamazlık var deniyor. Sette kavga etti deniyor. Dizi açıklamasında 1-15 bölüm açıklamasıyla diziden ayrıldığı belli.

Gel gelelim ki Aliço ve Yamaç'ın konuşması Vartolu için bir açık kapı durumunda. Tehlikeli bir görev var dedi araba patladı. Emmi'ye bir şeyler söyledi adamın dünyası başına yıkıldı. Meke bir evde Emmi ile buluştu ki büyük ihtimalle Vartolu da diziye girerse o evden doktor kızın bakımı altında girecek. Yani anlaşılan şu ki Vartolu geri gelirse bunlar kullanılacak. Yok gelmezse bu olayların hepsi havada kalır.
  • 5.bölümdeyim.

Vartolu, İdris in oğlu çıktı lan

Biliyordum ondan biseyler çıkacağını.

Bir tahminde bulunayım bence bu gazeteci kızda idrisin kızı aynı kadından. İlk bölümde İdris birine benzettim seni demisti kıza. Hakikaten de benziyorlar o kadınla. Bence böyle olacak.

Bu kim kimin çocuğu kim kimin babası muhabbetleri geçen dizileri de asla izlemezdim ama bu dizide ana konu o olmadığı için izlettiriyor

Dizi biraz yavaşladı diğer bölümlere nazaran ama vartolu mevzusu şaşırttı. Aliço,kemal,vartolu veeee lojistikçi yamaç favorim şuanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 742793 -- 23 Şubat 2018; 23:26:22 >

• Aras Bulut İynemli türkiyenin en iyi aktrisi bence çukura gelcek olursak içerde yi andırıyo biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytinim99

Aras Bulut İynemli türkiyenin en iyi aktrisi bence çukura gelcek olursak içerde yi andırıyo biraz

Geçen sene ödülü propaganda dizisi sözün komutanı aldı ama ödüller hiç adil verilmiyor bence

• Şu an 1. bölümü izliyorum ben de başladım bakalım. Şimdilik Yamaç-Sena aşkı dışında iyi gidiyor, bu ikisinin sahneleri midemi bulandırıyor + Dilan Çiçek (Sena) berbat bir oyuncu.
  • Dizi gitgide daha da kötüleşiyor.En sevdiğim zamanlar Serdarın olduğu bölümlerdi.
  • Eveeet yarınki bölümü izlemeye gerek kalmadı. Son fragmanda gene her şeyi gösterdiler.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.