Şimdi Ara

Çukur - Aras Bulut İynemli (3.Sezon) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.705
Cevap
10
Favori
119.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Kulaklıkla müzik dinleyip adam dövüyor

Çöp dizi. Bu dizileri izleyen seyirci olduğu sürece piyasa hep yerde olacak.

Daha önce yorumumu belirtmişim çöp dizi umarım yakın zamanda böyle saçma sapan diziler biter.

• quote:

quote:

Kulaklıkla müzik dinleyip adam dövüyor

Çöp dizi. Bu dizileri izleyen seyirci olduğu sürece piyasa hep yerde olacak.

Daha önce yorumumu belirtmişim çöp dizi umarım yakın zamanda böyle saçma sapan diziler biter.

Senin için üzgünüm ama uzun süre konuya gelip aynı mesajları atacaksın sanırım işin zor kolay gelsin sana

• sadece Türk dizi izleyenlerle yabancı+Türk dizi izleyenler arasındaki farkı şu konuya her girdiğimde hissediyorum ya abi herşeyi abartmayı ne seviyorsunuz anlamadım gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teddy Death 1

sadece Türk dizi izleyenlerle yabancı+Türk dizi izleyenler arasındaki farkı şu konuya her girdiğimde hissediyorum ya abi herşeyi abartmayı ne seviyorsunuz anlamadım gitti

Polis sahnesinimi diyorsun ?

• Dizi gerçekten boka doğru gidiyor.

Düşman karakterleri yaratıcam diye ilahlaştırıyolar.

Vartoluyu tepeye çıkardılar, sonra düzelttiler olması gerektiği gibiydi. Şimdi beyfendi çıktı.

Birde bu amir komiser her ne ..kmse hammer kullanıyor, tek başına baskın yapıyor, çat diye adam öldürüyor.

Amir mi olsak ? En ucuzu 500.000 TL'den başlayan hummer kullanmak hayalimdi.
  • Vartolu net olarak ölmedi de acaba ne zaman döner? Umarım gelecek bölümde döner ve şu Emrah amir işini de abartmazlar. Karakter Yamaç'ın itici ve polis olan versiyonu. Tutmaz.
  • Diziyi izlemiyorum henüz 1 kere 1. bölüm fragmanına bakıp kapatmıştım tamam önyargı falan diyeceksiniz belki ama o Vartolu mudur nedir onun şivesi ne öyle? Acayip yapmacık bir şive değil mi, bakıyorum forumda benden başka herkes Vartoluuuu diye ölüp bitiyor, seviyor. Antep şivesi bu kadar abartılı olmaz ya. Antepli değilim ama tanıdığım var. Erkan Koçak Köstendil'e lafım yok oyunculuğu iyi daha önceki projelerinden biliyorum ama bu Vartolu'nun sesi, şivesi o kadar itici geliyor ki bana sırf bu yüzden saçma sapan bir şeydir diye izlemeye başlamamıştım. Hala düzeltmediler mi şivesini?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 20 Şubat 2018; 3:24:4 >
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    once bi diziyi izle sonra konus bence simdi spoiler vermek istemiyorum

• Ahmet PoyrazKarayel kullanıcısına yanıt
    Hocam dokunmatik azizliği ya hiç sorma..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet PoyrazKarayel

Beyler bir sıkıntı var

Bu doğruysa çok kötü ama sanmıyorum vartolu ölmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne diyorum -- 20 Şubat 2018; 9:25:13 >

• vartolu’nun ölmediğini biliyoruz sayın senaristler. bu ayrılık çok sürmesin. medet bile şimdiden kötü yola düştü.

• Yeni amir ve trafik polisiyle yaşanan sahne. İĞRENÇ. Bu bir dizi, kötü örnekler olabilir bazen ama böylesi REZALET. "Ben makas atarım" "Kendine yer seç" şeklinde replikler felaket olmuş. Keşke olmasaydı.
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    Antep ne alaka hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trafik polisi sahnesinde gene kuru milliyetçilik damarları ortaya dökülmüş, prim üstüne prim yapan sosyal medya ergenleri sağolsun olayın ince ayrıntısını bir farketseler.
    Bir ara doktora bagırıp çagırıldı hemen tepki gelince senarist düzeltti olayı ama gerçekte olan bu degil mi ? kaç tane doktor'a saygısızlık yapılıyor gün içeresinde hastanelerde.
    Trafik polisi olayında ise tamamen gerçek degil mi ? hadi yalan diyin ? bu ülkede bunlar olmuyor mu ? böyle şeyleri resmen dile getirdi işte dizi, yanlışları görsün Türkiye diye.. Ama o sahneyi eleştiren kuru milliyetçi toz pembe hayal dünyasında yaşayan insanlar bu olayların gerçekligini görmeyip ''KAHRAMAN TÜRK POLİSİ, LAF ATAMAZSINIZ'' kafasında yaşayıp, gerçekte bu gibi olayların fazlasından çogu oldugunu bilmiyor lar mı ?
    Dizi bir çok yere dikkat çekiyor, Türkiye'nin gerçekleri bunlar
    işinize gelse de böyle gelmese de böyle.
    Polis'i tek bir lafı ile süren Milletvekili çocuklarına bu kadar ağınızdan laf çıkmadı be.

• Jorji kullanıcısına yanıt
    Diziyi izlemeden , karakter hakkında bilgi sahibi olmadan yorum yapmaya kalkarsa böyle saçmalar işte , he diyip geçecen.
  • Berbat bir bölümdü özellikle emrah amirmidir nedir dibindeki arabaya bombaatar atıyor hiçbir şey olmamış gibi çekip gidiyor patlama sahneside samanyoluyla yarışır zaten.Trafik polisi sahneside mide bulandırıydı gerek yok böyle şeyler yapmaya.
  • diziye denk geldikçe bakıyorum. yeni karakter çok itici, vartolu gerçekten diziden çıktıysa çok büyük hata yaptılar
  • vartolu karakteri senaryosunu doldurdu bu adam ne yapıcakki daha kardeş olduklarını öğrendiler ve bitti ne çıkıcak vartoludan daha
  • Vartolu karakteri çok sevildi öyle kolay çıkartmazlar gözden. Şimdi sevilen vartolu karakterini koçovalı ların yanına çekecekler. Beyefendi vartoluyu öldürmeye çalışarak zaten çatırdayan durumlarına tuz biber ekti ve artık düşmanlar. Yamaç en çok sıkıştığı yerde vartoluyu devreye sokacak. İdris koçovalı oğlunu öldüren diğer oğlunu (Vartolu) affetmesi için vartolunun sağlam bir şeyler yapması gerekecek. Önce bu emrah amiri vartolu sayesinde defedecekler. Sonra birlikte beyefendiyi indirmeye çalışacaklar. Benim yorumum bu şekilde.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.