Şimdi Ara

Çukur - Aras Bulut İynemli (3.Sezon) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.705
Cevap
10
Favori
119.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son bölüm yine dandik geldi bana. Bu arada işi gücü bırakıp, varımı yoğumu satıp yazılım öğrenmeye karar verdim bu dizi sayesinde. Öyle bir program geliştireceğim ki diziden Sena ve Sultan Hanım sahnelerini ayıklayacak böylece onlara asla maruz kalmayacağız. Sanırım hayatımın amacını buldum evet..
  • Dizi iki bölümdür tırt. Bu arada diziyi internetten izledim bugün. Özellikle sena denen gereksizin sahnelerini atladım, geçtim. Kafam rahatladı valla, onun iticiliğini görmedim, cırtlak sesini duymadım, dizi zevkim ikiye katlandı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -
    -
    Cumali karakterini Erkan Avcı oynayacak diyorlar. Sakalları da kesip İdris baba gibi bıyığı bırakmış, doğru olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

-
    -
    Cumali karakterini Erkan Avcı oynayacak diyorlar. Sakalları da kesip İdris baba gibi bıyığı bırakmış, doğru olabilir

İdris babanin gencligini de oynayabilir. Zira benzemis idris'e

• Beyefendiye yavşak demesi fenaydı adamın yüzü asık kaldı

Sultanla paşa aşk mı yaşadı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana masal anlat baba sahnesi fenaydı

• dizi çöp oldu. bu köstebek mevzusu finale kadar çözülmez.
  • Her geçen gün daha da sıkıcı.
  • Dünkü bölüm çok kötüydü.

Senanın sahneleri azalacağına daha da artmış. Bir psikolog olmadığı kalmıştı.

Şu emmi nedret sahnelerine de uyuz oluyorum.

Selimin ihanet mevzusu da çok sıktı. Artık birşeyler ortaya çıkmalı.

• Bölüm cidden baya kötüydü ya. İki haftadır bölümler rezil umarım haftaya düzeltirler.
  • Yine tirt bir bolum. Son uc bolum kotuydu. Reytingler iyi gidince tipik Turk dizileri gibi civittilar.

• Gerçek hayatta olsa çözülemeyecek bir durum yok, ancak işte dizi senaryosu olunca uzar da uzar...yoksa
    Saadet olayı çözmüşken, kurnaz Yamaç'ın daha çözememesi tuhaf. Kaldı ki kilit isim olarak Idris'e "mihriban" demesi bile yeterli.
  • Dizide zaten normal hayatla ilişkilendirsek 3 saat'de mevzu çözülür.. Dizi olduğu için işte uzadıkça uzatıyorlar.. Fikirlerde kısıtlanma söz konusu olduğu için yeni bişey bulamıyorlar halbuki pat pat herşey hızlı ilerlese ve ilerledikçe yeni konular ortaya çıksa fenamı olur.. Biraz yabancı dizilerden örnek almaları lazım. İçerde'den sonra çukurunda aynı zihniyete girmesi çok komik..

Edit: Feyyaz'ın o sahnede tam beyefendinin adını sölücekken ölmesi eski nostalji filmleri gibi olmuş çok güldüm valla :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 24 Ocak 2018; 11:1:0 >
  • Tek izlediğim Türk dizisi buydu. Artık Çukur da izlemeyeceğim. Son bölüme kadar hepsini izledim ama artık sarmıyor. 120-130 dakikalık zaman kaybı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fragmana bakılırsa vartolu'nun gerçek kimliği ortaya çıkıyor
  • 6 bölümlük Vartolu Yamaç çekişmesi olacak diye haber okudum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LENCER -- 27 Ocak 2018; 7:9:32 >
  • yamac babasina mihriba dese dizi bitecek

• Dizi gerçekten sağlam güzel dizi.ama içerde ile kıyaslamak gerekirse içerde kesinlikle daha iyiydi..

• Şu selim olayı çözülsun artık Bir zahmet.

• Beyefendi 13. Bölümden sonra hareket ve heyecan artacak diyordu bir röportajda

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.