Şimdi Ara

Çukur - Aras Bulut İynemli (3.Sezon) (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.705
Cevap
10
Favori
119.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BeylerBeyi35

olacak yıldızda gelini olacak
    mahsunda buzdağı gibi burun var ciddiye alamıyorum

Alıntıları Göster
    Kayık gibi burun anasını satim gülünce denize dökülüyo burnu sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Yıldız gelini değil yalnız sena kafadan kontak bence. Bu cumalı yırtık dondan çıkar gibi çıkıyor arkadaş. Vartolu bir anda dönecek en son sahnede.
    Kafadan kontak düz zontak

• quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

Yok hocam direk bebeğin ailesine Etiler'den 2 tripleks vermişler, Vartolu'nun oğlu sonuçta.

Alıntıları Göster
    Ne kadardırki etilerde bir ev

• Cumali Bey adam olsa Vartolu Sadettin Beyi vururdu

• quote:

Orijinalden alıntı: Nguas

Cumali Bey adam olsa Vartolu Sadettin Beyi vururdu
    Senaryoyu Godfather'dan çalacağız diye bayağı batırdılar zaten. Bir kere eğer Vartolu'nun abisine suikast düzenlemesi diye bir şey yapacaksan Koçovalı ailesini sert mafya ailesi yapmayacaksın, hadi yaptın, Cumali gibi çok iyi tanıtılan bir karakteri de sünepenin teki yapmayacaktın. Bu senaryoyu aklı başında ve reyting için saçmalamayacak bir senarist yazsaydı, Cumali gösterildiği gibi sert olarak geri dönerdi, ay bebe senin planı yapmayalım, ay vartolu onu yapmayalım diyen adam değil, çekip Vartolu'yu vuran adam olurdu.

İdris ve Yamaç'ların kabul etmesi tamam o kadar kötü değildi, İdris'in Vartolu ile yüzleşmesi falan harika sahnelerdi, ama ilk sezonda gösterdikleri Cumali karakterine sadık kalmamaları büyük saçmalık, koskoca hapishanenin İdris'i olan, mahkumların telefonunu ayağına getirdiği adam, elinde kan var diye kriz geçirip ODOM ÖLDÖRDÖM HOYORRR diye bağıran Yamaç'tan dayak yememeliydi.

• Cumali ilk girdiği bölüm efsaneydi. Hele müziği on numaraydı telefona kaydettim öyle çalıyor Dizi de o müzik çalınca bile heyecanlanıyor insan

Lakin adamı mahvettiler. Resmen büyük abiyi küçük kardeşe yedirdiler. Tamam yamaç başrol eyvallahta 1 sezon beklenen cumalinin de havası bu kadar kolay sönmemeliydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne_demek

Cumali ilk girdiği bölüm efsaneydi. Hele müziği on numaraydı telefona kaydettim öyle çalıyor Dizi de o müzik çalınca bile heyecanlanıyor insan

Lakin adamı mahvettiler. Resmen büyük abiyi küçük kardeşe yedirdiler. Tamam yamaç başrol eyvallahta 1 sezon beklenen cumalinin de havası bu kadar kolay sönmemeliydi.
    1. Sezon Cumali: Hapishanede ayağına telefon getirilen, elinde bıçakla duvarı çizerek giden, soğukkanlı bir şekilde adam kesen, İdris'in bile lafını geçiremediği Koçovalılar'ın Koç'u, en büyüğü, psikopat çocukları.

2. Sezon Cumali: Yamaç'ın tokatlayarak bayılttığı, yav he he dediği, Vartolu'ya bakıp la bu Kahraman'ı öldürdü yav diyen, bold pilot ov ye diye bağıran, kardeşinin katilleri ile simit-çay keyfi yapan komik bir arkadaş.

Bir dakika, aynı kişi değil galiba? neyse kusura bakmayın pek izlemiyorum diziyi.

• Beyler dizi bitti artık Çarpışma var son 3 bölüm Çukuru bitiriyolar haber çıktı
  • Harika bir sezon finalinin ardından dizideki bu mantık hataları kaliteyi fazlasıyla düşürdü.

Madem böylesine düğün tarama sahnesi çekiyorsunuz neden sağlam karakterleri öldüremiyorsunuz anlamıyorum. İdris ve Emmi kesinlikle orada ölmeliydi.

Yamaç karakterinin bakın ben çok deliyim tarzı zorlama halleri fazlasıyla baydı. Bu ülkede en güzel deliren tek bir karakter vardır, o da Poyraz Karayel'dir. AK-47 ile dolu mekanı süpürge ile basmasına hiç laf bile etmiyorum tamamen veletlerin gazını almak için yapılmış sahneler bunlar.

Necip Memili gibi şahane bir oyuncuyu diziye muazzam bir şekilde sokuyorsunuz ve devamını getiremiyorsunuz. Yamaç efendi ön plana çıkacak diye Cumali Koçovalı neden bu kadar gevşek oldu anlamıyorum. Bu sezonun 2.bölümünün fragmanında Yamaç bebesine felaket posta koyan adam şu an onun ayakçısı oldu.

Akşın, Karaca, Sultan, Selim'in karısı gibi gereksiz karakterlerden kurtulduk diye sevinirken dirilmeleri aşırı gereksizdi.

Çukur'un nasıl alındığına ve karakterlerin düğün sonrası nasıl kurtulduğuna dair bir flashback sahnesi gelmeli.

Bu sezon Baykal'ın geri gelmesini bekliyordum ama yalan oldu gibi.

• Hatırlayan vardır ilk bölümlerde aliço Çeto için hasta az yemek yiyor falan diyordu. O organ muhabbetinde Çeto kendisi için arıyor olabilir mi ? Bu olay Çeto ile mahsun un arasını bozabilir diye düşünüyorum.

Ayrıca bold pilot inanılmaz sıkmaya başladı. Gidesim olsaydı da artık gitmezdim gına geldi reklamlarından yeter artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: 742793

Hatırlayan vardır ilk bölümlerde aliço Çeto için hasta az yemek yiyor falan diyordu. O organ muhabbetinde Çeto kendisi için arıyor olabilir mi ? Bu olay Çeto ile mahsun un arasını bozabilir diye düşünüyorum.

Ayrıca bold pilot inanılmaz sıkmaya başladı. Gidesim olsaydı da artık gitmezdim gına geldi reklamlarından yeter artık.

Bence de Çeto'nun işi organ mevzusu. Bunu zaten direk belli ettiler bölümün başında Mahsun'un kendi kardeşlerine vurmasına çok üzülmesinden falan. Buna üzülen adam organ işini yapmaz.

Puhu'dan izlediğim için ve vaktim olduğu için izliyorum yoksa hayatta izlenmez şu an Çukur. Koca bölümde bir tane düzgün bir şey yok. Meke ölecek sandık alakası bile yok. Vartolu-Cumali labarotuvarda karşılaşacak sandık, nitekim karşılaştılar da ama gel gelelim devamını haftaya sakladılar. Bölümün son sahnelerini fragmana koyup içeriğini/devamını göstermemek tam olarak insanlarla dalga geçmektir. Zaten bölümde bir şey yok bari şu Vartolu'nun labarotuvarda yakalanma olayını bu bölümde işleselerdi.

• Nguas kullanıcısına yanıt
    Çukurun aldığı bu reytingler ile hayatta bitirmezler. 11 küsür reyting demek dizi devam edecek demek

• Heryerde görüyorum İdris Koçavalı diziden çıksın diyolar. İdris diziden çıkarsa dizi biter olum bu dizide yamaçtan vartoludan cumaliden önce idris gelir. Onlar yokken idris vardı, evet belki tipi buldogglara benziyor ama çukur deyince akla idris gelir çukuru çukur yapan idristir. Ayrıca idrisi gerçek hayatta tanırım ailesine bakıyor şuan, diziden çıkarılırsa ailesi zorluk çeker o yüzden idris çıkmamalı.

• Moving On kullanıcısına yanıt
    Maşallah izlemiyorsun ama bold pilot u bile biliyorsun :) Tamam kabul ediyorum. Cumalinin de yaşanmamışlıkları vardır. Arada garip sevinebilir, hiç olmadık şeylerde iç geçirebilir olabilir. Her insanda olabilir. Fakat bir ağırlığı olmalı artık.
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    Ticari taktik Nasıl olsa izleniyor. Reytinglerde 1. sırada. Göstermiyor ki, haftaya bi bok olduğunu zannederek tekrar izlesin seyirci. Gelsin reklamlar aksın paralar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne_demek

Maşallah izlemiyorsun ama bold pilot u bile biliyorsun :) Tamam kabul ediyorum. Cumalinin de yaşanmamışlıkları vardır. Arada garip sevinebilir, hiç olmadık şeylerde iç geçirebilir olabilir. Her insanda olabilir. Fakat bir ağırlığı olmalı artık.
    Hocam orada ironi yaptım Bir nevi Cumali'yi önceden görmüş fakat bir dahaki sezonda tanıyamamış birinin gözünden yazdım ne kadar farklı resmettiklerini anlatmak için.
  • Cumali'yi Yamaç'ın emrine verdiler neredeyse şu adamı bi düzgün izleyemiyoruz ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis J. Underwood

Bu mesaj silindi.
    Sadiş anlatmıştır

• Bölümü izledim. Adım adım da gitmiyor konu emekliyor resmen. 96 yılında pek hatırlamıyorum ama babam biliyor boldi yi Ona sayesinde para kazanmış zamanında İdris nerdeyse yoktu dizide. Para için az sahne yazılıyor diyorlar ama umarım öyle birşey yoktur.
    Vartoluyu damadın görmesi iyi olmadı sanki. En azından aliço görmeliydi. Yada sadişi ve oğlunu damada anlatabilir. Nereye kadar saklanacak.
    Ayrıca klark kent şu kuzuların başlarını versin ki, başka konuya geçilsin artık. Baydı kuzu muhabbeti.
  • Fragman bomba yine muhteşem bir bölüm geliyor..

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.