Şimdi Ara

Çukur - Aras Bulut İynemli (3.Sezon)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.705
Cevap
10
Favori
119.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul’un en belalı mahallelerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Oyuncular: Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Rıza Kocaoğlu, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Öner Erkan
    Senaryo: Gökhan Horzum
    Yapım: Ay Yapım
    Kanal: Show Tv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 22 Aralık 2019; 14:16:44 >

• Son bölüm yine dandik geldi bana. Bu arada işi gücü bırakıp, varımı yoğumu satıp yazılım öğrenmeye karar verdim bu dizi sayesinde. Öyle bir program geliştireceğim ki diziden Sena ve Sultan Hanım sahnelerini ayıklayacak böylece onlara asla maruz kalmayacağız. Sanırım hayatımın amacını buldum evet..
    guzelim diziyi harciyorlar matmazel

muzikler 10 numara cogu oyuncu da iyi oynuyor eyvallah da. senaryo cok sacmalamaya basladi ya. kumburgazli iyi hostu ama senaryo ilerlesin diye sacma sapan hareketler yaptirdilar adama. mobildeyim uzun yazaman eve gecince yazarim belki. yamacin son sahnede vurulmamasi ise ayri komikti. polat alemdar mi kesildin basimiza. yuruye yuruye adamin pesinden gidiyor adamin elinde silah var ates ediyor ama vuramiyor. son sahne ise tam fiyaskoydu 3. sinif amator ask dizisi misin abi sen. silah patliyor ama kimin vuruldugu belli degil, sonraki haftaya. yapmayin abi soyle seyler kaliteyi dusuruyorsunuz.
  • Konusunu sen açtıysan tutmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

Konusunu sen açtıysan tutmaz

Az ötede ağla.
  • şaka bi yana aras hariç kadroyu pek sevmedim. bide ay yapım ne yapsa beğenmiyorum izlemem galiba
  • Oha ne kadar orjinal konu.
  • HeRo11 kullanıcısına yanıt
    rıza kocaoglu icin ilk bölüme bakılır
  • sağlam dizide parlayan oyuncular dizi biter bitmez yeni projeye başlıyor. bu da eski projesi gibi kaliteli olmuyor. aras bulut da bu projeyle kendini bitirebilir.
  • Dilan Çiçek Deniz çok yanlış bir tercih olmuş keşke başkası oynasaydı.
  • Konusu ne

• kadro iyi. ilk bolume bakarim begenirsem izlerim. umarim klise degildir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşksız bir dizi çekin la artık.

• aras için ilk bölümüne bir bakarım. umarım salt aşk dizisi değildir. içerde ayarında bir şeyler olur.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çukur - Aras Bulut İynemli (3.Sezon)
  • İçerde gibi olurmu acaba hazır aras ve rıza da var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

İçerde gibi olurmu acaba hazır aras ve rıza da var.

Aras neyse de Rıza Kocaoğlu o saçma dizide öyle bir harcandı ki umarım burda adamın değerini bilirler.
  • Coşkun coşkun gibidir inşallah

• Vay Nebil sayında var valla sağlam dizi geliyor belli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fena dizi beyler fena
  • önlerden rez.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.