Şimdi Ara

Çubukta 1 kişiyi 7 kişi birden dövmesi yol verme kavgası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 33
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • bjkyener (2 mesaj) Reaglew (1 mesaj) sissil (1 mesaj) V2 (1 mesaj) yakup13 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (23 mesaj) Mobil (9 mesaj) Mini (2 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Çubukta 1 kişiyi 7 kişi birden dövmesi yol verme kavgası
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    606 Mesaj
    [14 Aralık 2020 14:38:45 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Konu Sahibine Özel

https://www.hurriyet.com.tr/video-ankarada-bir-kisinin-oldugu-yol-verme-kavgasi-kamerada-41605200

Bunlar nasıl delikanlı ?

1 kişi çıkıyor arabadan ve 7 kişi birden dövüyor en sonunda bıçaklıyor ve çocuk ölüyor.

Seni özellikle çağırdım noyan kardeş hem zam konularına yazıyorsun bir kerede normal konuya yaz.

Dostlar yalnız öldürülen tofaşın içindeki şahıs tofaşın içindeki tek kişi o öldürülüyor

Yani madur olan tofaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7F946B81C -- 8 Eylül 2020; 13:34:54 >

Bahsedilenler: NoyanDervis

• Ya ne kadar zengin olursan ol, yada ne kadar araban iyi olursa olsun, kafes dövüşcüsü bile olsan ankara gibi ortadoğunun en berbat ilinde bir şahincinin önünü kesmeyeceksin. hele bide faça şahinse.

bu arabayı kullananların akıl sağlığı yerinde değildir. ya hap atıyorlardır yada karı kız peşinde piyasaya çıkmışlardır. pavyondan gelme ihtimalleri pandemi süresinde yok olsada pavyon gibi bir ortamdan geldikleri bellidir.

en kötü arabanın içinde manzaraya karşı müslüm, azer, bergen, yıldız tilbe dinleyerek kafayı bulmuşlardır.

yoldan geçen kim olursa olsun bunlara dokunduğun an patlarlar.

bunlarla münakaşaya gireceksen ya hapse girmeyi göz önüne alacaksın yada allahınızdan bulun lan diyip basıp gideceksin..

ölen arkadaşa çok üzüldüm. onun başı yandı sizin yanmasın dikkatli olalım

ülke tımarhaneye döndü anasını satim

videoyu izledim, aracın önünü kesen zengin arkadaş kaşınmış. sanırım tofaşın önünü kesiyor.

kusura bakmasın ama dayağa kendi ayağıyla gitmiş.

caydırıcı cezalar verilmeli. zaten polis yok olsada karışmıyor. savcı uğraşmamak için epten püften iddaaname hazırlıyor. Hakim aman cezaevleri dolmasın diye az ceza veriyor.

neresinden tutalım arkadaşım neresinden devletin elle tutulacak yanı mı kalmış vatandaşa sıra gelsin çeki düzen verelim.

Buna müslümanlık ve akp adaleti deniyor

şimdi aralarında anlaşıp 7 kişi yerine 1 kişi cezalır

7 kişide adam öldürdü diyemiyorlar

onda bunda şunda papaz kimde kaldı oyunuyla ceza vermek 3. dünya ülkelerinde olur

Arabadan inip kişiye saldıran her kişi suçludur yok ben bıçakla vurmadım yok ben silahla vurmadım hikayelerini geçecen arkadan kafaya alının en küçük darbe bile adamı öldürür

Bir ülke de bu kadar mafyacilik, varoşluk, raconculuk, polatcilik, mematicilik ayar vermecilik özendirilse olacagi bu her gun onlarca vahşet. Bende yetki olsa öncelikle bütün siddet egilimli varos dizi sanatci sosyal medya vs unlusu varsa hepsini ulkeden kovarim. Biri birak olay cikarmayi mesela kurtlar vadisi mi izleyip gaza mi geliyor omur boyu hapis cezasi, olay cikarsin cikarmasin fark etmez, birileri boyle tespis mespih mafya pozu mu kesiyor sosyal medyada, direk sorgusuz sualsiz müebbet hapis çin gibi sert olacaksin bunlara baska türlü düzeltemezsin bu tipler

Ortadoğuda mertliğin kuralı budur.

1 kişiye 3+ dalmak.Sorarlarsa mertlik derler ama sürü ile hareket ederler hep.Korkaktırlar.

Yazık ya hayat bu kadar ucuzmu .. yok verdin vermedin ver gitsin bekle gitsin üç dakka evine geç git diri git sağlam git..

Allah rahmet eylesin.. insanlar ne rahat bu ülkede birbirini öldürür oldu. O kadar çok böyle haberlere denk geliyorum ki hiç bir şey olmamış gibi insanlar birbirini öldürüyor..

Yahu hayat gidiyor hayat... Belki çocuğu vardı yetim kaldı belki hasta anası babası vardı onlara bakıyordu..

Yol verdin vermedin den insan mı öldürülürmüş....bu neyin kafası...
  • Yüzbaşı
    251 Mesaj

ülke tımarhaneye döndü anasını satim

videoyu izledim, aracın önünü kesen zengin arkadaş kaşınmış. sanırım tofaşın önünü kesiyor.

kusura bakmasın ama dayağa kendi ayağıyla gitmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi investing -- 8 Eylül 2020; 8:44:47 >
    |
    |

Ankara da çok farklı bir kafa yaşanıyor, gittiğim en berbat illerden biriydi.

|
    |

insanlar iyice çıldırdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 8 Eylül 2020; 11:40:1 >
    |
    |

caydırıcı cezalar verilmeli. zaten polis yok olsada karışmıyor. savcı uğraşmamak için epten püften iddaaname hazırlıyor. Hakim aman cezaevleri dolmasın diye az ceza veriyor.

neresinden tutalım arkadaşım neresinden devletin elle tutulacak yanı mı kalmış vatandaşa sıra gelsin çeki düzen verelim.

|
    |

beyaz şahinin önü kesilir mi? hadi onu geçtim. niye bir arabanın önünü kesersin sen?

|
    |
    319 Mesaj

Ya ne kadar zengin olursan ol, yada ne kadar araban iyi olursa olsun, kafes dövüşcüsü bile olsan ankara gibi ortadoğunun en berbat ilinde bir şahincinin önünü kesmeyeceksin. hele bide faça şahinse.

bu arabayı kullananların akıl sağlığı yerinde değildir. ya hap atıyorlardır yada karı kız peşinde piyasaya çıkmışlardır. pavyondan gelme ihtimalleri pandemi süresinde yok olsada pavyon gibi bir ortamdan geldikleri bellidir.

en kötü arabanın içinde manzaraya karşı müslüm, azer, bergen, yıldız tilbe dinleyerek kafayı bulmuşlardır.

yoldan geçen kim olursa olsun bunlara dokunduğun an patlarlar.

bunlarla münakaşaya gireceksen ya hapse girmeyi göz önüne alacaksın yada allahınızdan bulun lan diyip basıp gideceksin..

ölen arkadaşa çok üzüldüm. onun başı yandı sizin yanmasın dikkatli olalım

Compaq Armada 1530 // Intel Pentium 1 133 Mhz MMX // 2x8 Mb Ram Kingston // Compaq 1530 Motherboard // Kingston 1.2 Gb HDD // PCMCIA Modem Card // DSTN colour LCD display // Removable Floppy Drive // Speaker // CD-Rom Drive 8x // İnfrared // Windows NT 4.0 EN // Office 97 //

Ne Mutlu Türküm Diyene!
  • Binbaşı
    1166 Mesaj

Caydırıcı bir ceza yok ülkede. Kavgaya karışanları sallandıracaksın bir daha ülkede kavga oluyor mu görelim.

|
    |

Büyük adamların hataları güneş tutulmasına benzer, onları herkes görür.
    Sizi yere yıkan darbe; sert olandan çok, geldiğini görmediğiniz darbedir !
    Düşmanlarınızı bağışlayın ama isimlerini asla unutmayın.
    Biri sizi bir defa aldatırsa suç onundur, ikinci defa aldanırsanız bilin ki suç sizindir.
  • Ortadoğuda mertliğin kuralı budur.

1 kişiye 3+ dalmak.Sorarlarsa mertlik derler ama sürü ile hareket ederler hep.Korkaktırlar.

|
    |

Buna müslümanlık ve akp adaleti deniyor

şimdi aralarında anlaşıp 7 kişi yerine 1 kişi cezalır

7 kişide adam öldürdü diyemiyorlar

onda bunda şunda papaz kimde kaldı oyunuyla ceza vermek 3. dünya ülkelerinde olur

Arabadan inip kişiye saldıran her kişi suçludur yok ben bıçakla vurmadım yok ben silahla vurmadım hikayelerini geçecen arkadan kafaya alının en küçük darbe bile adamı öldürür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 8 Eylül 2020; 15:53:42 >
    |
    |

Bu insanlar bu arabaya binince sanırım psikolojileri değişiyor. Ben daha hayatımda kuşgiller den araç kullanıpta, akıl sağlığı yerinde olan birisi görmedim. Bu adamları al Honda vs ye bindir karakterleri ve psikolojileri anında değişir.

|
    |

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

• Yarbay
    3125 Mesaj
    Yazık ya hayat bu kadar ucuzmu .. yok verdin vermedin ver gitsin bekle gitsin üç dakka evine geç git diri git sağlam git..

Allah rahmet eylesin.. insanlar ne rahat bu ülkede birbirini öldürür oldu. O kadar çok böyle haberlere denk geliyorum ki hiç bir şey olmamış gibi insanlar birbirini öldürüyor..

Yahu hayat gidiyor hayat... Belki çocuğu vardı yetim kaldı belki hasta anası babası vardı onlara bakıyordu..

Yol verdin vermedin den insan mı öldürülürmüş....bu neyin kafası...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

7 sinin birden hayatı karardı.

Kim kimi dövüyor nerede bıçaklanıyor bir nane anlamadım  

|
    |
    Bu üye hiçbir koşula bağlı olmaksızın asla ve kat'a kimseyi bloklamaz ve bloklamamıştır. Öyle ki bloklandığında ne olduğunu tecrübe dahi etmemiştir. Yazdıklarınıza tahammül edemeyecek kadar zayıf olsam foruma girmezdim.
    **Antiblok hareketi
  • Onbaşı
    28 Mesaj

İnsanlar beni tuhaf karşılıyor neden insanları sınıflandırıyorsun diye, bre güzel kardeşim şu vasıfsızları sınıflandırmayıp ne yapacaksın ? Topluma faydası olmayan her durumda şiddete başvuran hıyar ağası hepsi.

|
    |

ne diye bıçaklamışlar onu anlamadım

güzelce döv paket yap koy köşeye , kaşınmış gelmiş önünü kesmiş eyv.

ama bıçaklama nedir

|
    |

Gerizekalı
    Ölmese,karşısındaki tek olsa o öldüresiye dövecekti
    Doğanın kanunu bu beyler,kaşınıp güçsüz kalırsan ölürsün
    Savunmuyorum yanlış anlaşılma olmasın da bütün gün trafikteyim bir kere yol verme gibi boş bir meseleden arabanın önünü keseyim içindekini indireyim döveyim falan diye düşünmedim.Duran adam tüm ihtimalleri göze almış demektir.

|
    |
    kozmos beni sevmiyor

Yedisinide kazığıa oturttur. Canlı yayınla.
    Bak bakalım bir daha çıkıyor mu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Canlı Tv izle
kripto para haberleri
Gülüş Tasarımı
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.