Şimdi Ara

Cube U30GT2 Destek,paylaşım,inceleme [Ana Konu] (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.224
Cevap
22
Favori
168.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam gelince sonucu bana bildir yapabildiler mi, veya yeni bi tablet mi gönderdiler eğer çözülebilir bişeyse bende göndericem arkandan
  • bende ucuzcity den dün itibariyle sipariş verdim gelince görücez bakalım
  • Arkadaşlar ilk aldığım gün donup kapanmalar oluyordu. kullanmadan servisine göndermiştim. yazılımsal hatadan kaynaklanan sorun vardı. bugün ürünü aldım. herşeyi düzeltmişler. kapanma olmuyor artık. wifi nererdeyse 200 m ötedeki ağları bıulabiliyor. seri hale geldi. sorun yaşayanların arayıp servise göndermelerini tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekmeleddin

Arkadaşlar ilk aldığım gün donup kapanmalar oluyordu. kullanmadan servisine göndermiştim. yazılımsal hatadan kaynaklanan sorun vardı. bugün ürünü aldım. herşeyi düzeltmişler. kapanma olmuyor artık. wifi nererdeyse 200 m ötedeki ağları bıulabiliyor. seri hale geldi. sorun yaşayanların arayıp servise göndermelerini tavsiye ederim.

Teşekkürler, bende göndermeyi düşünüyordum
  • Thockskreegn T kullanıcısına yanıt
    tabiki dostum haber veririm... ancak bu tahminen 1 ayı bulacaktır ( türkiye'den çin'e 10 gün, 10 gün ellerine ulaşması,testler, onarım ya da değişim işlemleri, 10 gün de geri dönüşü).. ben değiştirmeleri konusunda baskı yaptım. onlar da eğer cihazın durumu iyiyse yani herhangi bir kullanım izi vs. yoksa değiştirileceğini aksi taktirde onarım göreceğini söylediler... tablet oraya varınca biraz daha baskı yapacam bu gibi durumlarda kıl müşterileri oynamak iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhnkndy

tabiki dostum haber veririm... ancak bu tahminen 1 ayı bulacaktır ( türkiye'den çin'e 10 gün, 10 gün ellerine ulaşması,testler, onarım ya da değişim işlemleri, 10 gün de geri dönüşü).. ben değiştirmeleri konusunda baskı yaptım. onlar da eğer cihazın durumu iyiyse yani herhangi bir kullanım izi vs. yoksa değiştirileceğini aksi taktirde onarım göreceğini söylediler... tablet oraya varınca biraz daha baskı yapacam bu gibi durumlarda kıl müşterileri oynamak iyidir

Haha haklısın Ama ben servis Türkiye'de var diye biliyorum Akşahin diye bir yer, Çindeyse ohoo bari pakedin yanına hediyelik çikolata falanda koysunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Thockskreegn

quote:

Orijinalden alıntı: gkhnkndy

Haha haklısın Ama ben servis Türkiye'de var diye biliyorum Akşahin diye bir yer, Çindeyse ohoo bari pakedin yanına hediyelik çikolata falanda koysunlar

akşahin türkiye de telefonu ve konumda :)
    http://www.51cube.com.tr/iletisim.html

Akşahin Yapı ve Elektronik İnş. San. Tic. Ltd Şti.
    Batman Sokak No:70-1/1 Sahrayıcedid Mahallesi Kadıköy İSTANBUL

Tel: 0(850) 303 1 600

info@51cube.com.tr

• Dokunmatiğindeki problemden dolayı Pandawill'e tableti geri göndermiştim. Yenisini gönderdiklerini yazdılar ve 18 haziranda kargoya verilen tablet bugün elime ulaştı. İlk aldığımda 13 günde gelmişti bu kez 8 günde geldi. Valla şaşırdım ben bu hıza.
  • Bu arada paketi ancak açabildim ve 4.2.2 yüklü yeni bir tablet yollamışlar. Kısa süreli incelemde herhangi bir problem yok. Merak eden arkadaşlar varsa benim ürünü Pandawill'e göndermemle bana geri gelmesi arasındaki süre 30 gün. Ancak bana yeni ürün gönderirlerken 1 hafta kadar ürünün stokta olmadığını söylediler. Tabletin kutusu da değişmiş ilkine göre. Kutu üzerinde yazan tarih üretim veya fabrika çıkış tarihi ise 18 haziranda çıktığını gösteriyor. Velhasıl ben Pandawill'in hizmetinden memnun kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyylemfeda

Bu arada paketi ancak açabildim ve 4.2.2 yüklü yeni bir tablet yollamışlar. Kısa süreli incelemde herhangi bir problem yok. Merak eden arkadaşlar varsa benim ürünü Pandawill'e göndermemle bana geri gelmesi arasındaki süre 30 gün. Ancak bana yeni ürün gönderirlerken 1 hafta kadar ürünün stokta olmadığını söylediler. Tabletin kutusu da değişmiş ilkine göre. Kutu üzerinde yazan tarih üretim veya fabrika çıkış tarihi ise 18 haziranda çıktığını gösteriyor. Velhasıl ben Pandawill'in hizmetinden memnun kaldım.

Hocam siz çinden almışsınız sanırım, ben ucuzcity den aldım, türkiye'ye daha 4.2.2 olanlar gelmedi, gelince sitesinden romunu vericek inş.

• bu akşam geldi real racing3 asphalt 7 modern combat4 yükleyip oynadım. test amaçlı 3-4 tane 1080p video denedim. pilindede bir sorun göremedim . kutudan %74 olarak çıktı wireless açık full indirme ve oyun ile 4 saatte %15 oldu. antutu testi 15800 olması zoruma gitmedi desem yalan.bu sistemin 17-19bin civarı olması gerekirdi enaz . romdan kaynaklı olabilir. test i tekrar ettim 16.400 max gördüm. daha istikrarlı başka bir test programı ismi verirseniz deneyebilirim. oyun olur program olur denenmesini istediğiniz varsa yazın . ilk tam şarj dan sonra full oyun ile test edicem .
  • Thockskreegn T kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Pandawill üzerinden aldığım için mecburen geri oraya yolladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aquilieri

bu akşam geldi real racing3 asphalt 7 modern combat4 yükleyip oynadım. test amaçlı 3-4 tane 1080p video denedim. pilindede bir sorun göremedim . kutudan %74 olarak çıktı wireless açık full indirme ve oyun ile 4 saatte %15 oldu. antutu testi 15800 olması zoruma gitmedi desem yalan.bu sistemin 17-19bin civarı olması gerekirdi enaz . romdan kaynaklı olabilir. test i tekrar ettim 16.400 max gördüm. daha istikrarlı başka bir test programı ismi verirseniz deneyebilirim. oyun olur program olur denenmesini istediğiniz varsa yazın . ilk tam şarj dan sonra full oyun ile test edicem .

bekliyoruz hocam özelliklede oyun sonuçlarını

• varol7 V kullanıcısına yanıt
    Hocam sizinkinin maşallahı var malasef bende durum içler acısıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyylemfeda

Bu arada paketi ancak açabildim ve 4.2.2 yüklü yeni bir tablet yollamışlar. Kısa süreli incelemde herhangi bir problem yok. Merak eden arkadaşlar varsa benim ürünü Pandawill'e göndermemle bana geri gelmesi arasındaki süre 30 gün. Ancak bana yeni ürün gönderirlerken 1 hafta kadar ürünün stokta olmadığını söylediler. Tabletin kutusu da değişmiş ilkine göre. Kutu üzerinde yazan tarih üretim veya fabrika çıkış tarihi ise 18 haziranda çıktığını gösteriyor. Velhasıl ben Pandawill'in hizmetinden memnun kaldım.

darısı başıma
  • gkhnkndy kullanıcısına yanıt
    umarım prb kalmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: varol7

umarım prb kalmaz

inşallah

mail ile defalarca dedim kesin çözüm istiyorum diye ama yerse
  • Merhabalar tabletimi bugun aldim ve internet cekiminde problem yasiyorum bu yazilimsal mi yoksa donanimsal mi? Lutfen sizden bir aciklama bekliyorum ve rom gelicekmis sanirim bu rom wirelassde bi iyilesmeyi saglayabilir mi ne zaman cikar vede.Bunlar tum cubeu30gt2 kullanicilarinin merak ettigi seyler cevaplarsaniz sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aquilieri

bu akşam geldi real racing3 asphalt 7 modern combat4 yükleyip oynadım. test amaçlı 3-4 tane 1080p video denedim. pilindede bir sorun göremedim . kutudan %74 olarak çıktı wireless açık full indirme ve oyun ile 4 saatte %15 oldu. antutu testi 15800 olması zoruma gitmedi desem yalan.bu sistemin 17-19bin civarı olması gerekirdi enaz . romdan kaynaklı olabilir. test i tekrar ettim 16.400 max gördüm. daha istikrarlı başka bir test programı ismi verirseniz deneyebilirim. oyun olur program olur denenmesini istediğiniz varsa yazın . ilk tam şarj dan sonra full oyun ile test edicem .

ilk tam şarj dedim ama şarj olduğuna dair bi işaret yok . şarj aleti bozuk olabilir bakalım sabaha kadar bırakıcam neolucak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lanetli_bey

Merhabalar tabletimi bugun aldim ve internet cekiminde problem yasiyorum bu yazilimsal mi yoksa donanimsal mi? Lutfen sizden bir aciklama bekliyorum ve rom gelicekmis sanirim bu rom wirelassde bi iyilesmeyi saglayabilir mi ne zaman cikar vede.Bunlar tum cubeu30gt2 kullanicilarinin merak ettigi seyler cevaplarsaniz sevinirim

4.2.2 gelicek deniyor. sanırım 4 işlemcinin hakkını daha iyi vericek . ama wireless konusu tam anlamıyla yazılımsal değil. evdeki modem airties ise firmware güncellemesi yap modeme. eğer modem yeri değiştirerek te çözemezsen servis ile görüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aquilieri -- 27 Haziran 2013; 0:21:21 >
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.