Şimdi Ara

Cube U30GT2 Destek,paylaşım,inceleme [Ana Konu] (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.224
Cevap
22
Favori
168.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aranızda başka sitelerde 4.2.2 yükleyenler var mı cubetürkiye yayınlıycak gibi durmuyor bu gidişle
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan9537

Arkadaşlar aranızda başka sitelerde 4.2.2 yükleyenler var mı cubetürkiye yayınlıycak gibi durmuyor bu gidişle

Ben yükledim, cube'yi aradım gelince koycaz diyordu, bendehttp://www.arctablet.com/blog/forum/cube-u30gt2/cube-u30gt2-android-4-2-2-custom-root-firmware-version-2-01-20130526/ bu adresteki derlenmiş, temizlenmiş romu kurdum. Göüntü falan çok hoş, performansta bir kayıp yok gayet hoş.

Edit: Birader daha yenileri çıkmış göremedik iyimi,4 gün önce çıkanhttp://www.arctablet.com/blog/forum/cube-u30gt2/cube-u30gt2-android-4-2-2-custom-root-firmware-version-2-04-test-version-20130621/ Bir yükliyim bunu bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thockskreegn -- 25 Haziran 2013; 14:22:41 >

• Thockskreegn T kullanıcısına yanıt
    Bende mail yoluyla sorduğumda yeni sdk çıktığı için ona göre düzenleniyor diyordu bu sizin söylediginiz yeni olanda yazan sdk 2.0 galiba onlarında bahsettikleri
  • quote:

Bende mail yoluyla sorduğumda yeni sdk çıktığı için ona göre düzenleniyor diyordu bu sizin söylediginiz yeni olanda yazan sdk 2.0 galiba onlarında bahsettikleri

Muhtemelen
    Bugün gelecekti sözde hala beklemedeyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lanetli_bey

Hayırlısıyla gelir inşallah

Ekleme: Son çıkan Rom ile cihazın hızında artmalar olduğunu gözledim. Ram 1000 in altına inmiyor veya civarlarında
  • quote:

Orijinalden alıntı: lanetli_bey

kargodan takip etsene nered olduğunu.
    sağolun, cümlemizin tableti inşallah sorunsuz olur.
  • ekmeleddin E kullanıcısına yanıt
    baktım çıkış şubesinde gösteriyo öğlenden beri bu böyle.Getirirler mi bu saatten sonra bilmem artıkın.
  • Birader bişey sorucam tableti göndermediysen, kapanmaların zamanı belli degil ama mesela bende bi tek antutu ya girdim mi kesin kapanıyor. Sen de bi denesene sana zahmet sende de kapanıyor mu antutu da
    Kardeş malasef bugün gönderdim... ancak tabiki ben de bir çok testten geçirdim. ancak tek tutarlı cevap her ne koşulda olursa olsun bir süre kullandıktan sonra kapanıyor ve bir süre açılmıyor.. her ne koşulda derken cihazı açıp öyleye bıraksam bile (mesela yarım saat falan ekran kapalı tuş kilidinde kalsa) elime aldığım anda en fazla 1 dk falan dayanıyordu. önce ekran karma karışık olup tamamen gidiyordu.. özetle cihaz ağır hastaydı dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhnkndy

Kardeş malasef bugün gönderdim... ancak tabiki ben de bir çok testten geçirdim. ancak tek tutarlı cevap her ne koşulda olursa olsun bir süre kullandıktan sonra kapanıyor ve bir süre açılmıyor.. her ne koşulda derken cihazı açıp öyleye bıraksam bile (mesela yarım saat falan ekran kapalı tuş kilidinde kalsa) elime aldığım anda en fazla 1 dk falan dayanıyordu. önce ekran karma karışık olup tamamen gidiyordu.. özetle cihaz ağır hastaydı dostum

ben tableti kullanmaya başlayı yaklaşık 2 ayı geçti 1 kere kapandı oda pil bitmek üzeridi ve 6 yaşındaki oğlum kullanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varol7 -- 25 Haziran 2013; 21:58:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhnkndy

Benim ki öyle değildi uzun süre kapalı kalmıyor, restart atıyor dostum Ama çözüm bulabileceklerinden pek emin değilim. Bunlar bide biz dediğiniz sorunlara rastlamadık diye geri gönderirler Bende bari üzerindeki custom romu silip göndereyim de sakatlık yapmasınlar.

O bendede oluyor ilk dağıtımdaki rom yüklü kasma fln oldugu zaman 2 günde bi kendini açıyor kapıyor sonra bi güç geliyor gayet hızlı çalışıyor bende anlamadım
  • Sanırım yazılımsal bişey, çok önemli değil nadiren oluyor ama antutu benchmark'ı açtığım an inme iniyor alete Sonrası zaten belli restart
    Büyük ihtimal yazılımsal evet bende öyle bi sorun olmamıştı çok şükür ama sorun sorundur şu sdk 2.0 ile 4.2.2 yayınlansada kurtulsak
    Ben yarın akşam memlekete gidiyorum gider aykada rom degiştirmeyim dedim ama nasıl bi sorun varmı 51cubenin yayınlamadıgı fln dedikleri için dikkat çekmedi tam olarka galiba
  • quote:

Ben yarın akşam memlekete gidiyorum gider aykada rom degiştirmeyim dedim ama nasıl bi sorun varmı 51cubenin yayınlamadıgı fln dedikleri için dikkat çekmedi tam olarka galiba

Yok hocam gayet güzel çalışıyor. Bu 51cubenin yayınladığı rom zaten sadece onjinal çin sitesinden yayınlanıyor. Bu da çinli programlardan arındırılmış hali. Bizim Cube Türkiye çıkarıcak hala
  • Aynen dostum ben de Custom rom'u kaldırıp öyle yolladım ne olur ne olmaz diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.