Şimdi Ara

Cube U30GT2 Destek,paylaşım,inceleme [Ana Konu] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.223
Cevap
22
Favori
168.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ghosteback

quote:

Orijinalden alıntı: frfr

quote:

Arakadaşlar pandawill'e "PANDAFORYOU5" kupon kodunu giriyorum ürün ön siparişden çıktı ama yine de kabul etmiyor.

Onun için üye olmalısın önce. Yukarıya yazmıştım. Önce okuyun sonra yazın lütfen.

Üye oldum zaten yine kabul etmiyor arkadaşın dediği gibi nisan ayı itibariyle kod değişmiş olabilir. Yeni kodu alabilen varsa paylaşsın.

Ben daha bugün kullandım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arakadaşlar pandawill'e "PANDAFORYOU5" kupon kodunu giriyorum ürün ön siparişden çıktı ama yine de kabul etmiyor.

Onun için üye olmalısın önce. Yukarıya yazmıştım. Önce okuyun sonra yazın lütfen.

Üye oldum zaten yine kabul etmiyor arkadaşın dediği gibi nisan ayı itibariyle kod değişmiş olabilir. Yeni kodu alabilen varsa paylaşsın.

Böyle deneyin arkadaşlar.
    pandaforyou5

• quote:

Orijinalden alıntı: kezman_796

quote:

quote:

quote:

quote:

pandaforyou5

İptal siparişiniz varsa; pandaforyou5 hakkını kaybedersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cubeturkiye

Önemli uyarı :

Şu anda çin kaynaklı bazı web sitelerinde satılmakta olan U30GT2 modeli üretici fabrikanın sadece test amaçlı ürettiği az sayıdaki üretimden çin içerisindeki bayilere dağıtılan deneme üretimi cihazlardır. Fabrika bu üretimleri satmak için değil ücretsiz olarak bazı bayilerin test edip hata ve eksiklerini tesbit etmesi amacıyla dağıtmıştır, ancak malesef kötü niyetli bazı kişiler bu cihazları normal üretim cihazlarıymış gibi satışa çıkartmıştır.

U30 Gt2 modelinin piyasaya sürülecek olan son kullanıcı üretimi nisan ayı içerisinde dağıtılmaya başlıyacaktır ve aynı anda Cube Türkiye tarafından satışa sunulacaktır.

İyi Günler.

pandawill göndermeye başladı. Buradakiler seri üretim değil mi diyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: hbsc

quote:

Önemli uyarı :

Şu anda çin kaynaklı bazı web sitelerinde satılmakta olan U30GT2 modeli üretici fabrikanın sadece test amaçlı ürettiği az sayıdaki üretimden çin içerisindeki bayilere dağıtılan deneme üretimi cihazlardır. Fabrika bu üretimleri satmak için değil ücretsiz olarak bazı bayilerin test edip hata ve eksiklerini tesbit etmesi amacıyla dağıtmıştır, ancak malesef kötü niyetli bazı kişiler bu cihazları normal üretim cihazlarıymış gibi satışa çıkartmıştır.

U30 Gt2 modelinin piyasaya sürülecek olan son kullanıcı üretimi nisan ayı içerisinde dağıtılmaya başlıyacaktır ve aynı anda Cube Türkiye tarafından satışa sunulacaktır.

İyi Günler.

pandawill göndermeye başladı. Buradakiler seri üretim değil mi diyorsunuz?

Valla bütün iyi siteler satışa sundu hepsi mi böyle yapıyor. Mantıklı değil fazla.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

pandaforyou5

Tamam hallettim arkadaşlar akşam evdeki bilgisayardan aynı üyelikle tekrar denedim kodu bu sefer oldu sayesinde 13.50 lik indirim kazandım alakanız için tşkler.
    inş. sağ sağlim elime ulaşır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

pandaforyou5

Tamam hallettim arkadaşlar akşam evdeki bilgisayardan aynı üyelikle tekrar denedim kodu bu sefer oldu sayesinde 13.50 lik indirim kazandım alakanız için tşkler.
    inş. sağ sağlim elime ulaşır.

Hayırlı olsun :)

• quote:

quote:

Pandawilden verdiğim Pipo siparişini stok probleminden dolayı iptal edip CUBE U30GT 2 aldım. Ön siparişteyken kupon kullanılmıyordu fakat dün itibariyle ön sipariş sona erdi ve normal sipariş almaya başladılar. Dün 25 dolar paskalya kuponunun da son günüydü, denk geldi. 269.99 dolar fiyattan 25 dolar kupon düşünce 244.99 a geldi. Bu gün takip numarası verdiler.

Kıskandım şimdi. Kredi kartı limiti dolduğu için alamadım hâlâ. Zaten alabilsem almazdım. 12 Nisan'a kadar bekleyeceğim. Pipo ve U30GT2 arasında kaldım. Ve karar verdim ; hangisinin pili daha çok gidiyor ise onu alacağım. Tabi önce sizin tabletler bir gelsin. :) Bir şarj incelemesi bekliyorum. Bu arada daha önce 2 kere pandawill den aldım ve site kesinlikle en iyi çin alışveriş sitesi. Çünki daha önce dx ve Buyincoins 'den ürünler aldım fakat en iyisi burası. Çünki sitede kullanım çok daha kolay ve herşeyi düşünmüşler. Ben 190 dolarlık eşya almıştım. Bana 1.90 dolar hediye etmiş. Görmemiştim. Sonra 200 dolarlık eşya aldım ve 2 dolar hediye ettiğini gördüm. 3,90 dolar birikmişti. Geçen Cumartesi o paraları çatır çatır harcadım. 5 'li saklama kabı ve oda lambası aldım. Kargo vs. tek kuruş ödemedim. Şimdi processing oldu. Kargoya verirler heralde yakında. (Nasıl yapacağını pm den sorarsan anlatırım). Daha sonra küçük bir alet almıştım pandawill den. Onun fotoğrafını ekledim ve 1 dolar verdiler. Az önce onunla da OTG aldım ve tek kuruş ödemedim. Onu da bekliyorum. Fakat DX den aldığım üründen kazandığım puanları henüz alamadım. 60 gün geçmesi gerekiyormuş. Ayrıca eklediğim yorumu bir buçuk haftadır kabul etmediler. Buyincoins 'de fotoğraf ekledim ama ne bir puan verdiler ne de bir şey.

Dediğim gibi bekliyorum batarya ve performans incelemelerini :).

25 dolar kupon olmasa ben de bekleyecektim aslında. Bakalım gelsin hayırlısıyla inceleme yazarım.

Item No: RF*********SG
    Status Date Status Description
    02-04-2013 INFORMATION RECEIVED
    (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARlŞ -- 2 Nisan 2013; 15:29:37 >

• bugün pandawillden vermiş olduğum pipo m9 siparişimi stok sıkıntısı nedeniyle 30usd fark vererek u30gt2 ye çevirttim. kargo olarak singapur post istediğim için 260usdye geldi.(20usd indirim kuponu vardı)
  • Ben sanırım Pipo ya karar verdim. Çünkü benim için İnternet 'te sörf yapmak çok önemli. Fakat çoğu videoda ve incelemede internette gezerken U30GT2 'de lag olduğu görünüyor. Yine de bekleyeceğim.
  • quote:

Ben sanırım Pipo ya karar verdim. Çünkü benim için İnternet 'te sörf yapmak çok önemli. Fakat çoğu videoda ve incelemede internette gezerken U30GT2 'de lag olduğu görünüyor. Yine de bekleyeceğim.

hocam pipo m9 konusunda bir süre veremiyorlar. ne zaman geleceği belli değil. o nedenle u30gt2yi tercih etmek zorunda kaldım.
  • Merhaba beyler ben ilk defa ürün aldım yurtdışından pandawill sitesinden. Onlar bana tracking kod verdiler fakat kodu denedigimde bulunamadı diyor. Belirli bir süre geçmesimi lazım acaba? pandawillde de status durumunda shipped yazıyo ayrıca
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydin21127289

Merhaba beyler ben ilk defa ürün aldım yurtdışından pandawill sitesinden. Onlar bana tracking kod verdiler fakat kodu denedigimde bulunamadı diyor. Belirli bir süre geçmesimi lazım acaba? pandawillde de status durumunda shipped yazıyo ayrıca

Takip numaralarının internete yansıması 3-4 gün sürer. Muhattabınız pandawill olduğu için sorun yok. İçiniz rahat olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: efsanearap

Haklısın sanırım öyle bir çakallık yapmış gibi görünüyor. Yukarıdaki yazımı düzelteyim. Ama Nisan ayı içerisinde gibi belirsiz bir zaman belirtmek yanlış olan. Bence Cube Türkiye'deki arkadaşlar biz getirene kadar kimseden almayın demeye çalışıyor. Bu Nisan içerisindeki belirsiz zamanda kendilerinin yurda getiriş tarihi olacak bu yorum kesinlikle tasvip edilir gibi değil. Aşağıdaki satıcıyla konuştum stoklarımda var hemen kargolarım diyor bağlanıp kendinizde sorabilirsiniz.

Elimde Var Hemen Gönderirim Diyor

Herhangi bir sey soylemeye calismiyoruz durum neyse onu izah ettim, model seri uretimi nisan ayi itibari ile baslamistir .

• quote:

Herhangi bir sey soylemeye calismiyoruz durum neyse onu izah ettim, model seri uretimi nisan ayi itibari ile baslamistir .

Ön Sipariş ne zaman açılacak acaba ? Nisanın 1.haftası denildi ve hala ses seda yok haber beklemekteyiz
  • bnim tablet yola çıktı 15 gün içinde inşallah elimde
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efsanearap

Haklısın sanırım öyle bir çakallık yapmış gibi görünüyor. Yukarıdaki yazımı düzelteyim. Ama Nisan ayı içerisinde gibi belirsiz bir zaman belirtmek yanlış olan. Bence Cube Türkiye'deki arkadaşlar biz getirene kadar kimseden almayın demeye çalışıyor. Bu Nisan içerisindeki belirsiz zamanda kendilerinin yurda getiriş tarihi olacak bu yorum kesinlikle tasvip edilir gibi değil. Aşağıdaki satıcıyla konuştum stoklarımda var hemen kargolarım diyor bağlanıp kendinizde sorabilirsiniz.

Elimde Var Hemen Gönderirim Diyor

Kardeş siz diyorsunuz yok test cihazları satılıyor, yok kötü niyetli satıcılar sipariş alıyor, cihaz dağıtılmadı, seri üretimi yeni başladı. Hadi test cihazları satılıyor desek test cihazı kaç tane olur? Her firmaya yolladılar bol kepçe 5 - 10 hatta 20 tane diyelim. Ama Pandawill kaç tane sattı dün ve bugün Allah biliyor. Diyelim ki aliexpress satıcıları ve diğer Çin siteleri de yalan söylüyor hepsi kötü niyetli, hepsi test cihazı satıyor. Ama en güvenilir Çin sitesi olan Pandawill eğer ön siparişten çıkarıp stokta olarak sipariş alıyorsa bu tablet dağıtılmıştır diye düşünüyorum. Mantığım yanlışsa düzeltin beni. Yoksa pandawill sitesine özel ayrı tablet mi üretiyorlar? Eğer mantığım doğruysa boş verin böyle açıklamalar yapmayı en azından şu tarihe kadar bize gelecek deyin açın ön siparişi sanal pazardan millet ne zaman geleceğini bilir, ya normal fiyatınızdan biraz daha ucuz yollu yada hediyelerle bu tablete tr garantili sahip olur. Sanal pazarda açmış çakalın biri 630 liradan 5 günde 500 defa incelenmiş tablet ama işlemi dahi olmayan bu adamdan haliyle almamış hiç kimse. Siz açsanız insanlar güvenerek sizden alabilir diye düşünüyorum. Size ne zaman gelecek bu tablet tahmini bir süre vererek bunu açıklamanız lazım bir an önce.

• resimlerini gelince burda yayınlayacam tek sıkıntı gümrük hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: saay

resimlerini gelince burda yayınlayacam tek sıkıntı gümrük hadi hayırlısı

gelince senden güncel bir detaylı inceleme ve test değerleri bekliyorum ;) hayırlısıyla gelir inş :)
  • Arkadaşlar oyunlar test edilmiş ve 1. video pek içaçıcı değil malesef belkide son sürüm değildir ondanda olabilir. 2. sürümde aynı oyun gayet akıcı.

http://www.youtube.com/watch?v=SJv2vH9uHIk

http://www.youtube.com/watch?v=QlsfYhm_XMw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rdvn63 -- 4 Nisan 2013; 15:44:43 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.