Şimdi Ara

Cube U30GT2 Destek,paylaşım,inceleme [Ana Konu] (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.224
Cevap
22
Favori
168.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saim33

Andorid 4.2.2 işetim sistemini biz yüklemeden cin sitesinde (http://51cube.com/ch/DownList.asp ) yeni sürümler çıkmaya devam ediyor. En son 13.06.2013 de U30GT2 V2.03 programı çıktı. Türkiye versiyonunun ne zaman çıkacağı konusunda Cube Türkiye yetkililerinden bilgi alan arkadaş var mı?

u30gt2 tableti olanlar mutlaka bu romu kursun. Önceki rom'lara göre daha akışkan. Olmuş diyebileceğim bir rom.
  • Arkadaşlar arac ici sarj cihazı tavsiyesi gerekiyor. Bu cıhaza uygun ozellıklerde bir sarj cihazı linki atabilirseniz cok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyylemfeda

Merhaba, ben dokunmatikte problem var diye pandawille tableti geri gönderdim. Değişim yapacaklar ancak şu anda ürün stokta yokmuş. 1 hafta bekleyin ürün hala stokta olmazsa başka ürün seçersiniz dediler. Ben u30gt2 den memnunum ancak stoğa girmezse sizce bu ayarda ve 270 dolar civarında hangi tableti seçmeliyim.

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lanetli_bey kullanıcısına yanıt
    ben tableti pandawill den aldım yani çinden. Çin fiyatı 460 TL Türkiye garantili fiyatı 600TL 140TL garanti için fazla para ödüyorsunuz. Bence 460TL lik bir ürüne 140TL yani %30 garanti parası vermek çok mantıklı gelmiyor. Bizim aldığımız fiyat 460TL toptancı olarak çok daha ucuza alabiliyor firmalar. PTT yi kullanırsanız gümrüğe takılmıyor. Ayrıca Cube kendisi zaten 1 yıl garanti veriyor. Ürün de sorun olurs PTT ile yollarsınız.
  • bkadem B kullanıcısına yanıt
    Bence cube un romunu kullanmaktansa arctablet romu daha iyi. Çin programlarını da kurmuyor.

http://www.arctablet.com/blog/forum/cube-u30gt2/cube-u30gt2-android-4-2-2-custom-root-firmware-version-2-03-20130606/
  • Spiritchaser S kullanıcısına yanıt
    aşağıdaki linkte satıyorlar

http://www.cube-tablet.com/cube-u30gt-car-charger.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper74

ben yarın götüreceğim inş hallederler. servis buradaymış çine vs göndermiyorlar iyi o açıdan sorun olan arkadaşlar cihazınızı gönderin bence

hocam ne oldu cihazinız servisten geldimi wifi için göndermiştiniz sonucu yazarsanız seviniriz işe yaramışsa bende göndericemde .

• quote:

Orijinalden alıntı: maxinates

ben tableti pandawill den aldım yani çinden. Çin fiyatı 460 TL Türkiye garantili fiyatı 600TL 140TL garanti için fazla para ödüyorsunuz. Bence 460TL lik bir ürüne 140TL yani %30 garanti parası vermek çok mantıklı gelmiyor. Bizim aldığımız fiyat 460TL toptancı olarak çok daha ucuza alabiliyor firmalar. PTT yi kullanırsanız gümrüğe takılmıyor. Ayrıca Cube kendisi zaten 1 yıl garanti veriyor. Ürün de sorun olurs PTT ile yollarsınız.

ptt kargoda takılmıyor diye birşey takılıyor tamamen şans meselesi benim iki kez takılmadı ama takılanlar var ayrıca verdiğiniz fiyat takîlmadığı zamanki fiyat takildığı anda vergiyle 550 'ye geliyor takılmadı bozuldu gönderdiniz 30 tl ama geri geldiğinde yine gümrüge takılma ihtimali var yani takılmadığı sürece sorun yok ama Ptt'de takılmıyor diye birşeyde yok.

• rammo kullanıcısına yanıt
    daha çağırmadılar yarın ararım,gelince haber verceklerdi
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper74 -- 19 Haziran 2013; 17:10:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lanetli_bey

Türkiyeden mi aldınız tabletinizi yoksa çinden mi getirttiniz?Bende bu tableti almayı düşünüyorum garantili olsun diye türkiyeden alıcam sanırım çinden çok problem duyuyorum gümrüğe takılmaydı, adaptördü,bir problem olduğunda onarımıydı falan baya aklımı karıştırdığı için trden almayı düşünüyorum siz ne önerirsiniz bana acaba? yardımcı olursanız sevinirim

Pandawill'den aldım. Sorunsuz. Üstelik merak eden varsa TR 'de 5 Volt yazıyor pil bende 7.4 volt yazıyor.
  • Beyler 3 kez soruyorum tablette hiç bir şey açık değilken ram kullanımı nasıl ne kadarını kullanıyor yuksekse bunun etkisini hissediyor musunuz kullanımda e artık bir cevap verin
  • Orijinalden alıntı: ybektas55

Merhabalar
    Bende Cube U9GTV Quad Core var. Boşta iken Ram kullanımı 1.3GB civarında sizlerde'de (Cube U30GT2) böyle bir durum varmı?
    Yeni yazılım ile düzeliyormu? Bilgi veren olursa makbule geçer.

Ram kullanımı konusunda bende cevap bekliyorun bir zahmet bakıp yazabilecek yokmu
  • Boşta iken ram kullanımı 908 mb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: andan44

Boşta iken ram kullanımı 908 mb.

teşekkür ederim peki oyun oynarken nette film izlerken falan geriye kalan 1 gb ram yeterli oluyor mu?
  • Bendeki boşta 1.2'den aşağı inmiyor. 900'de fazla gibi. Bu Cube'lerde kronik bir sorunmu acaba.
  • Bendeki 1.2'den aşağı inmiyor. 900'de fazla gibi. Cube'lerde kronik bir sorunmu bu acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirlegend2

quote:

Orijinalden alıntı: andan44

Boşta iken ram kullanımı 908 mb.

teşekkür ederim peki oyun oynarken nette film izlerken falan geriye kalan 1 gb ram yeterli oluyor mu?

Oyunda veya baska islemler yaparken ram yeterli.pek takilma agirlasma yasadigimi soyleyemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxinates

aşağıdaki linkte satıyorlar

http://www.cube-tablet.com/cube-u30gt-car-charger.html

Türkiyede aynısından yada aynı özellikte muadili bulabileceğim bir yer varmıdır bildiğiniz?
  • alper74 A kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar galaxy ace telefonumda ve vi10 elite tablette sorun yaşadım aynı odada 2 side çekmezken laptop iyiydi. modeminize yeni firmware varmı diye bakın.yeni firmware modemim de işe yaradı .Özelliklede AİRTİES marka olanlar. aliminyum alaşım kasalarda sorun olabiliyor. kasa açılıp anten yeri değiştiriliyordu 1 sene önceki modellerde. türkiyeden alanlar kesinlikle kasayı açmayın servise yollayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aquilieri -- 20 Haziran 2013; 12:40:28 >
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.