Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Cube U30GT2 Destek,paylaşım,inceleme [Ana Konu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3.225
Cevap
23
Favori
162.754
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Diğer Markalar >> Cube U30GT2 Destek,paylaşım,inceleme [Ana Konu]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      448 Mesaj
      28 Mayıs 2013 21:35:35
      Ekran döndürme sensörleri program yüklediğimde devre dışı kalıyor. Ve formata kadar düzelmiyor.
      Cihazda sıkıntı olanbilir mi?
      |
      |

Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene, Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.
    • Çavuş
      89 Mesaj
      28 Mayıs 2013 22:01:02

açıkcası supersport'a geçtikten sonra pilin daha hızlı tükendiğini söyleyebilirim.. beta 4.2.2 ve root'lu versiyonlarını da denemiştim, bu rom sanki biraz daha çabuk bitiyor, sanırım rom içinde phone uygulaması kalmış, bu pilin drain etmesine sebep oluyor gibi yorumlar okudum.. fakat yine bu sebepten wifi bir türlü kopmuyor ve ayrıca cihaz uykusundayken de wifi bağlı kalmaya devam edyor sanırım.. testlere ve denemeler deva ediyorum bu arada beta olmayan 4.2.2.'nin rootlu ve supersport versiyonları çıksın onları da denerim ilk fırsatta
      |
      |
      Bahsedilenler: bcansu

Atatürk İlke ve İnkilapları'nın yılmaz takipçileriyiz..
    • Çavuş
      89 Mesaj
      28 Mayıs 2013 22:02:10

hocam her program ekranla birlikte dönmeyebilir, ayrıcaformattan kastınız nedir, sorununuzu biraz daha açıklayıcı yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız..
      |
      |
      Bahsedilenler: wertchan

Atatürk İlke ve İnkilapları'nın yılmaz takipçileriyiz..
    • Yüzbaşı
      448 Mesaj
      28 Mayıs 2013 22:05:29
      Biraz fazla sayıda program kurduğumda, ana menüde de ekran dönmüyor hocam. Yani dediğim sadece program içinde değil.

Sensör özelliği tamamen bozuluyor yani anlıyacağınız

Formattan kastım ise fabrika ayarlarına dönüş seçeneği.
      |
      |

Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene, Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.
    • Yüzbaşı
      520 Mesaj
      29 Mayıs 2013 11:12:33
      Merhaba,

4.2.2 Rom şu anda farbrikada Türkçe olarak düzenleniyor bir kaç gün içerisinde 51cube.com.tr adresinden indirebilirsiniz.

İyi Günler.

www.51cube.com.tr
    • Teğmen
      160 Mesaj
      29 Mayıs 2013 12:23:19
      quote:

Orijinalden alıntı: cubeturkiye

Merhaba,

4.2.2 Rom şu anda farbrikada Türkçe olarak düzenleniyor bir kaç gün içerisinde 51cube.com.tr adresinden indirebilirsiniz.

İyi Günler.

4.2.2 çin versiyonunu yukledim ancak inanılmaz derecede pil harcadı.3 saatte pil bitti.çok birşeyde yapmadım.Türkçe versiyonuda aynı şekildemi olacak.Pilin bukadar sürede bitmesi normalmi?
      |
      |

Bilgi sahibi olmadan,fikir sahibi olma.
    • Teğmen
      123 Mesaj
      29 Mayıs 2013 14:05:06

Cube turkiye wifi ve pili optimize edilmis rom vereceksiniz degil mi ?merakla bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bahsedilenler: cubeturkiye

• Çavuş
      58 Mesaj
      29 Mayıs 2013 14:48:20
      http://www.freaktab.com/showthread.php?5155-Cube-U30GT-2-4-2-2-v6-(27-May-2013)-900-supersport-ROM

Bu adresten root lu 4.2.2 official release i kurabilirsiniz. Wifi da performans artışı olmadığını söylüyorlar
      |
      |

Asrock 970 Extreme3 AMD 970 AM3+ /// AMD FX-6100 Black Edition X6 /// Corsair CMZ8GX3M2A1600C9 Vengeance 8GB (2x4GB) DDR3 1600Mhz CL9 XMP Dual Kit /// Sapphire 11200-07-20G HD7850 2GB GDDR5 256Bit DP HDMI 16x PCIe 3.0
    • Yüzbaşı
      564 Mesaj
      29 Mayıs 2013 23:40:45
      beyler bu tablet 16:10 oranlı ben internetten sürekli film izlerim izlerken 4:3 gibi alttan üstten siyah bant oluyor mu ?

• Binbaşı
      1783 Mesaj
      30 Mayıs 2013 09:00:32
      quote:

Orijinalden alıntı: crazyserkan3

beyler bu tablet 16:10 oranlı ben internetten sürekli film izlerim izlerken 4:3 gibi alttan üstten siyah bant oluyor mu ?

Altta üstte boşluk olması, filmin çözünürlüğüne bağlıdır. 1920*1080 gibi 16/9 oranında film izlerseniz altta ve üstte bant olur.
      |
      |

• Onbaşı
      37 Mesaj
      30 Mayıs 2013 18:07:27
      Arkadaşlar buyincoins.com ürünü geriye göndermemi istiyorlar ancak hangi kargo ile göndereyim...Kargo ücretleri çok pahalı olsa gerek ne yapmamı tavsiye ediyorsunuz??

http://www.takipcisatinal.com Twitter,Instagram,Facebook,Youtube,Swarm,Trend Topic,TT Yapmak, Instagram Oto Like, Instagram İzlenme,Instagram Yorum, Oto like paketleri Takipçi Satın Alma
    • Yarbay
      2353 Mesaj
      30 Mayıs 2013 22:53:58
      quote:

Orijinalden alıntı: istufuk

Arkadaşlar buyincoins.com ürünü geriye göndermemi istiyorlar ancak hangi kargo ile göndereyim...Kargo ücretleri çok pahalı olsa gerek ne yapmamı tavsiye ediyorsunuz??

konu içinde okumuştum yanlış hatırlamıyorsam, ptt kargo ile 20küsür liraya yollayabilirsiniz eğer gönderen ödemeli istiyorsa kargoyu bic.
      |
      |

• Yarbay
      2149 Mesaj
      31 Mayıs 2013 13:21:54
      http://www.arctablet.com/blog/forum/cube-u30gt2/cube-u30gt2-android-4-2-2-custom-root-firmware-version-2-01-20130526/

Bu siteyi takip eden yok galiba ? 4.2.2 versiyonu çinli apklerden arındırılmış ve tüm diller olarak mevcut. Şuan kullanıyorum herhangi bir problem yoktur.
      Ayrıca 51cube.com.tr de bir kaç güne yayınlanacağı yazıyor, oradaki romuda kurmamızda heralde bir sakınca olmaz :)
      Çinden gelmiş olması birşeyi değiştirmez onlar sadece yükümlülüğü atmak için yazmışladır diye tahmin ediyorum.

• Yüzbaşı
      286 Mesaj
      31 Mayıs 2013 16:20:43
      en son rom gayet stabil diyebilirim
      |
      |

center]SAMSUNG E250 FaNCLuB[/center]
    • Çavuş
      74 Mesaj
      31 Mayıs 2013 16:33:34

Aldığımdan beri kendi romu ile kullanıyorum 4.1.1 ara sıra aşırı şekilde takılmalar meydan geliyor gereksiz yer şu anda ümidim 4.2.2 de umarım biran önce gelir kesin bi tarih verebiliyor musunuz
      |
      |
      Bahsedilenler: cubeturkiye

• Yarbay
      2657 Mesaj
      31 Mayıs 2013 16:56:52
      quote:

Orijinalden alıntı: crazyserkan3

filme göre değişir, fakat 4:3 tabletlerden çok daha iyi olacağı kesin.
      |
      |
    • Çavuş
      74 Mesaj
      31 Mayıs 2013 17:05:25
      quote:

Orijinalden alıntı: nefsim

http://www.arctablet.com/blog/forum/cube-u30gt2/cube-u30gt2-android-4-2-2-custom-root-firmware-version-2-01-20130526/

Bu siteyi takip eden yok galiba ? 4.2.2 versiyonu çinli apklerden arındırılmış ve tüm diller olarak mevcut. Şuan kullanıyorum herhangi bir problem yoktur.
      Ayrıca 51cube.com.tr de bir kaç güne yayınlanacağı yazıyor, oradaki romuda kurmamızda heralde bir sakınca olmaz :)
      Çinden gelmiş olması birşeyi değiştirmez onlar sadece yükümlülüğü atmak için yazmışladır diye tahmin ediyorum.

4.2.2 nin avantajlarını sayabilr misiniz kısaca gözle göürülür hissedilir bi performans wifi artışı var mı ?
      |
      |

• Teğmen
      160 Mesaj
      31 Mayıs 2013 17:09:25
      quote:

Pil tuketiminiz nasıl ben 3 4 saatin uzerını goremiyorum.

Bilgi sahibi olmadan,fikir sahibi olma.

• Teğmen
      121 Mesaj
      01 Haziran 2013 13:28:55
      quote:

Orijinalden alıntı: bcansu

quote:

Pil tuketiminiz nasıl ben 3 4 saatin uzerını goremiyorum.

Aynen bende öyle... ve ben daha pilin %100 dolduğuna şahit değilim aldığım günden beri. %99'da kalıyor. Bi ara 2-3 saat beklettim dolduktan sonra yine %99...

Yeni rom çıksın deniyeceğim bende.

• Yüzbaşı
      289 Mesaj
      02 Haziran 2013 15:42:50
      arkadaşlar 4.2.2 rom'u ne zaman çıkacak acaba bir bilgisi olan var mı ?
      |
      |

Kızıl Saçlı Kızları Sevenler Kulübü

My Favorite Series
      ■ Prison Break ■ Fringe ■ Grey's Anatomy ■ Stargate : SG-1 ■ Stargate : Atlantis ■ Sanctuary ■ House M.D ■ The Vampire Diaries ■ The Originals ■ Game Of Thrones
      ■ The Flash ■ Supernatural ■ Arrow ■ Playful Kiss ■ Falling Skies ■ V ■ Continuum ■ Saving Hope ■ Ancient Aliens ■ Doctor Who ■ Yu-Gi-Oh ■ Adventure Time
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Satılık Köpek
son dakika
web tasarım
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.