Şimdi Ara

Cube U30GT2 Destek,paylaşım,inceleme [Ana Konu] (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.224
Cevap
22
Favori
168.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SökücüTim

oynadığın oyuna bağlı real racing 3 oyununda yer yer kasma oluyor,oynanmayacak kadar değil tabi

Full Hd de mi ?
  • vallah bilmiyorum apk indirdim 600 küsür mb sanırım benim tablet sıkıntılı kobay görevi görüyor şuan :D
  • Ayarlardan Düşürürür müsünüz ? Ekran Çözünürlüğü ?
  • öyle ayar varmıydı hiç haberim yok:) kobay olduğu için
    yeni sıfırlamıştım tableti,oyun yedeklerde varsa kurarım,yoksa 10-15 gün sonra indirebilirim,malum kota olayı
  • Peki Teşekkürler.
  • htc touch diamond dan interneti cube tablete paylastirabilirmiyim? boyle birsey mumkunmudur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows 8 de rom yüklerken usb sürcüsü yükleyemiyorum Rockchip_Batch_Tool_v1.7 da denedim olmadı (Rockchip_Batch_Tool_v1.7\RockusbDriver\x64\win8 var görmüyor ) bilen var mı?
  • mesut çevik bir videosunda bi yazılımdan bahsetmişti aklıma adı gelmedi oyun ayarlarını değiştirecek
  • İlgincmis ama her android destklermi bilmiyorum
    Samsung vs bilinmiş ürünlerde işe yarar gibi geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • varol7 V kullanıcısına yanıt
    iyimiş,bi ara denerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: varol7

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Piranha-Zen-video-inceleme.htm
    video nun 13:08 dakikadan sonra izleyin

İyi Günler.Cihaz Oyunlarda Kasma Yapıyor mu ?
  • ankarada olan satmayı düsünen varsa talibim arkadaşlar
  • merhaba kusura bakmayın geç cevap verdim tablete rom atım yeni tableti aldıgımdan beri daha hiç bir oyunda yavaşlama falan yaşamadım apk ler dahil
  • arkadaşlar bu tableti 2.el alıken nelere dikkat etmek lazım bir kaç tüyo verirseniz cok iyi olur
  • Sayın cubeturkiye yetkilisi;
    Sizden almış olduğum tabletin ön yüzündeki beyaz kısımlarına dokununca aşağıda resimde gösterildiği gibi ekranın ortasında garip bir iz çıkıyor ve dokunmatik sapıtıyor. Bu neden olabilir.
    Ayrıca eskiden pili makul süre dayanıp %14 uyarı veriyor ve %2de kapanıyordu ancak son günlerde ne olduysa %60 ta kapanıyor. bazen dolu olarak bıraktığım tableti tekrar kullanmak istediğimde pili bitmiş olarak buluyorum tekrar şarj etmeden de açılmıyor.
    Ne olmuş olabilir? Ekran ve pil işini çözülebilirmi ?

Cevap verirseniz sevinirim.

@cubeturkiye

Edit: Foto boyutu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karsell -- 4 Mart 2014; 0:00:40 >

• karsell K kullanıcısına yanıt
    Cihazınızda pil ile ilgili bir problem olduğu gözüküyor, lütfen cihazı kullanmadan en kısa sürede servisimize ulaştırınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cubeturkiye

Cihazınızda pil ile ilgili bir problem olduğu gözüküyor, lütfen cihazı kullanmadan en kısa sürede servisimize ulaştırınız.

Tableti bugün kargoya verdim. İlginiz için teşekkürler..
  • telefon özelliği var mı arkadaşlar
  • kullanan arkadaslara bır kac sorum var. bu cıhazı kardesım ıcın almıstık kullanıyor sıkıntılıda olsa. ürünü tr garantili aldık. bır kez servıse adaptor ıcın gıttı. suan yıne adaptor bozuldu.

bızım sıkıntımız pıl durumu su son U30GT-2 4.2.2 MultiWindow V2.06 Yalın ROM (31.10.2013) romu yukledıkden sonra pıl durumu acayıp sıkıntılı. %40 lardan dırek kapanmaya basladı.oalara dek de cok hızlı bır sekılde ınıyor sarj. ben sımdı bır kac rom buldum onları deneyecegım ancak benm sormak ıstedıgım kullanmıs oldugunuz romu yazarmısınız. normal kullanımda sarj durumuda belırtırsenız sevınırım.

bulup yuklemek ıstedıgım romlar assagıda.

Cube v2.06 20131029 Kasty ROM - Darthjabba mod --- önce cwm yüklenecek.

Cube U30GT2 Android 4.4.2 KitKat custom root firmware (2014/01/21)
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.