Şimdi Ara

Cube U30GT2 Destek,paylaşım,inceleme [Ana Konu] (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.224
Cevap
22
Favori
168.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler tablete chainfire3d yükledim driverlerini yükledim cihaz reset attı. şimdi açılış animasyonunda kaldı ne yapmam gerekiyor?
  • merhaba arkadaslar urunu hizlial.com dan satin aldim...
    urune hemen bir kac program yukledim calismasinin stabil olup olmadigini kontrol etmek icin... tablet 3-5 program yukledikten sonra kendi kendine reset atti... sonrasinda reset atma olayi devam etti... digiplaydan mac seyretmek istedim 10-15 dk da baglanti kopuyor ve internete tableti kapatip acana kadar girilemiyor... bagli goruluyor ama nete girmiyor... ekranda da sol altta isik yansimasi vardi... youtube vs yerlerdende aktif sekilde video seyredemedim...anlayacaginiz sinir oldum ve iade icin bugun hizlial.com a geri gonderiyoru... 570 tl verip boyle guzel ozellikli ve teknik donanimi yuksek bi tablet aldigim icin sevinmistim ama tam tersi ozelliklerini karsilamayan piyasadaki 150-250 tl arasi tabletler kadar stabil degil...
    tavsiye etmiyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

merhaba arkadaslar urunu hizlial.com dan satin aldim...
    urune hemen bir kac program yukledim calismasinin stabil olup olmadigini kontrol etmek icin... tablet 3-5 program yukledikten sonra kendi kendine reset atti... sonrasinda reset atma olayi devam etti... digiplaydan mac seyretmek istedim 10-15 dk da baglanti kopuyor ve internete tableti kapatip acana kadar girilemiyor... bagli goruluyor ama nete girmiyor... ekranda da sol altta isik yansimasi vardi... youtube vs yerlerdende aktif sekilde video seyredemedim...anlayacaginiz sinir oldum ve iade icin bugun hizlial.com a geri gonderiyoru... 570 tl verip boyle guzel ozellikli ve teknik donanimi yuksek bi tablet aldigim icin sevinmistim ama tam tersi ozelliklerini karsilamayan piyasadaki 150-250 tl arasi tabletler kadar stabil degil...
    tavsiye etmiyorum...

En son sürüm android romunu kurdunuz mu? Benim tabletimde bu yazdıklarınızın hiç biri yok

• zaten en son guncel rom yuklu olarak geldi...
    o kadarda karistirmak istemedim...
    1 haftalik bir deneyimim oldu.
    Sonuc olarak ozellikleri ile ust seviye bir tabletmis gibi gorunuyor ama o ozelliklerinin karsiligini maalesef vermiyor...
    en cokda digiplaydan rahat rahat mac seyrederim diye hayal ediyordum.. hafta sonu maclarin hepsini surekli donma ve internetten kopmalarla seyredince butun hevesim kacti... ve urunu geri gonderiyorum... baska bakacagiz...
    NOT: Superonline kullanmaktayim 25 mb hiz ile... digiplay cep telefonumda sorunsuz calismakta ve kopma donma vs yasanmadan maci bitene kadar seyredebiliyorum... telfn tek cekirdek 512 mb ram ve baglanti hizi da maximum 14 mb....
    cep telefonim 2.3 gingerbard android yuklu ve tabketten daha stabik calisiyor... tabi oyun olarak kiyaslamadim sadece internet ve video izleme gibi durumlarda...sorun yasamayanlarda vardir elbet...
    belki bana gelen sorunluydu orasini bilemem ama benim icin buyuk hayalkirikligi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Digiturk veya benzeri tüm tv izleme uygulamaları U30gt2 de sorunsuz olarak çalışmaktadır, bu güne kadar böyle bir şikayetle hiç karşılaşmadık. Bazı tv izleme programları bilgisayarlarınızdaki codec yazılımlarına benzer android codecleri gerektirmektedir ayrıca android 4.2.2 de wifi bağlantısı uyku moduna geçince pil tasarrufu için otomatik olarak kapanmaktadır bu durum istenirse ayarlar içerisinden wifi bağlantısının sürekli açık kalması için kapatılabilmektedir. Yaşadığınız bağlantı kopması böyle bir ayar sebebi ile yaşanmış olabilir.
  • kutay2455 kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun hocam. digiturkplayi arada sırada ben de tablette izliyorum. ben de şu ana kadar herhangi bir sıkıntı çıkmadı. ttnet ile cebelleşiyoruz bir de:)) geçen gs-fb basketbol maçında devre arasında takıldı sadece. size gelen alette sıkıntı olma olasılığı yüksek.
  • Bende tableti alalı 15-20 gün oldu, öyle yoğun tempoda kullanan biri değilim. eski bir sürüm rom ile geldiği için sitedeki 2.0.5 romu yükledim. fakat arada sırada özellikle kamerayı açınca ve dolphin tarayıcıdayken cihazın ekranı birden kararıyor ve cihaz tamamen kapanıyor. tekrar açmam gerekiyor. bir de açma tuşuna basarken çıt diye bir ses geliyor ilk açılma esnasında. sürekli böyle sıkıntı yapmaya başladığından beri tableti 2-3günde bir lazım olursa açıyorum.
    nedir bu sorun? daha önceki mesajlarda bir arkadaş arc tabletin kasty romunu kullanıyormuş. sıkıntı romdan kaynaklıysa bu romu tavsiye eder misiniz.?
  • zentetsu kullanıcısına yanıt
    kasty romu ben kullanıyordum. hatta bazı şikayetlerim olmuştu. ilk sıkıntı dolphin'de yaşadım. ne zaman onu açsam tablet kitleniyordu. bence başka tarayıcı kullanma yolunu seç. geçtiğimiz aylarda cube'ün kendi windows görünümlü romunu yükledim. pek sıkıntı yaşadığım söylenemez. kamera konusuna bir şey diyemem, çünkü 6-7 aydır en fazla 10 kere kullanmışımdır:))

ama dolphin'den çabucak kurtul.
  • Dolphin'in sıkıntı çıkartması çok enteresan ya, samsung s3 te de dolphin kullanıyorum, alışkanlık oldu bende o yüzden dolphinde ısrar etmiştim.
    bakalım dolphini kaldırıp deneyeyim bir de tablette kilitlenme olacak mı.
    Teşekkürler.
  • Arkadaşlar; batarya probleminden dolayı cihazı servise verdim. Ortalama kaç günde geri dönüyorlar ?
  • subulur S kullanıcısına yanıt
    2 yada 3 güne geri gönderirler sana tahminimce.
  • arkadaslar u3o gt 2 ve gt uyumlu kılıf satılıktır ,ürün sıfır ve orjinaldir. gittigidiyorda u30 gt kılıf yazarsanız görürsünüz .fiyat 50 tl dir
  • cubeturkiye C kullanıcısına yanıt
    Hocam tablete android 2.3 yükleyebilir miyiz ? Bildiğiniz bi sürüm var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler benim bi sorum olacak ben tabletehttp://www.arctablet.com/blog/forum/cube-u30gt2/cube-v2-06-20131029-kasty-rom-darthjabba-mod-in-cwm-upgrade-format/#spPostForm buradaki romu yükledim fakat sonradan gördüm ki
    * This mod is based on; kasty-cube_u30gt2-422-206_20131029-rooted4
    bu yazıyomuş ama benim 4.1 idi sürüm
    şuan tablet açılış ekranında kalıyor gitmiyor cwm yüklü bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _KnocKOut_ -- 14 Aralık 2013; 16:13:32 >
  • Severek kullandığım U30GT-2 tabletimi sattığımdan dolayı aranızdan ayrılıyorum arkadaşlar. İleride yeni bir Cube tablet ile aranıza dönebilirim
  • Bu tablete navigasyon kuruluyor mu acaba

• ugur1706 U kullanıcısına yanıt
    Malesef gps özelliği yok

• quote:

Orijinalden alıntı: cubeturkiye

Digiturk veya benzeri tüm tv izleme uygulamaları U30gt2 de sorunsuz olarak çalışmaktadır, bu güne kadar böyle bir şikayetle hiç karşılaşmadık. Bazı tv izleme programları bilgisayarlarınızdaki codec yazılımlarına benzer android codecleri gerektirmektedir ayrıca android 4.2.2 de wifi bağlantısı uyku moduna geçince pil tasarrufu için otomatik olarak kapanmaktadır bu durum istenirse ayarlar içerisinden wifi bağlantısının sürekli açık kalması için kapatılabilmektedir. Yaşadığınız bağlantı kopması böyle bir ayar sebebi ile yaşanmış olabilir.

iyi günler şöyle bir şey soracağım. sizin yayınladığınız veya sizin yayınlamadığınız Sarjı uzun süre deyanan ve strabilite konusunda bir sorun çıkartmayan Cube U30GT-2 tabletinize uygun en sağlam rom hangisi acaba ? burdan kurduğumuz iletişim ile tablete rom kurmanız mümkün mü uzaktan bağlantı ile. bir de şöyle bir soru soracağım arka kamera gerçekten vasat diğer konularda pek bir sıkıntım yok. Kamerayı değiştirmeniz, kalitesi daha yüksek bir lens kullanmanız mümkün mü ? 5MP kamera diyorsunuz ancak babamın kullandığı nokia cihazındaki 2mp kamera daha kaliteli fotoğraflar çekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunuskafe

quote:

Digiturk veya benzeri tüm tv izleme uygulamaları U30gt2 de sorunsuz olarak çalışmaktadır, bu güne kadar böyle bir şikayetle hiç karşılaşmadık. Bazı tv izleme programları bilgisayarlarınızdaki codec yazılımlarına benzer android codecleri gerektirmektedir ayrıca android 4.2.2 de wifi bağlantısı uyku moduna geçince pil tasarrufu için otomatik olarak kapanmaktadır bu durum istenirse ayarlar içerisinden wifi bağlantısının sürekli açık kalması için kapatılabilmektedir. Yaşadığınız bağlantı kopması böyle bir ayar sebebi ile yaşanmış olabilir.

iyi günler şöyle bir şey soracağım. sizin yayınladığınız veya sizin yayınlamadığınız Sarjı uzun süre deyanan ve strabilite konusunda bir sorun çıkartmayan Cube U30GT-2 tabletinize uygun en sağlam rom hangisi acaba ? burdan kurduğumuz iletişim ile tablete rom kurmanız mümkün mü uzaktan bağlantı ile. bir de şöyle bir soru soracağım arka kamera gerçekten vasat diğer konularda pek bir sıkıntım yok. Kamerayı değiştirmeniz, kalitesi daha yüksek bir lens kullanmanız mümkün mü ? 5MP kamera diyorsunuz ancak babamın kullandığı nokia cihazındaki 2mp kamera daha kaliteli fotoğraflar çekiyor.

Uzaktan erişim ile Rom yükleme konusunda servisimiz tarafından kurulum yapılabiliyor. Kamera ile ilgili konuda daha öncede burda yazdığımız bazı mesajlar var, tekrar konuyu izah edeyim. Tabletinizin arka kamerasının önünde bulunan mercek önündeki siyah koruyucu zamanla çizilebiliyor bu koruyucu yapıştırma olup dışardan kolaylıkla sökülebilmektedir. Eğer kamera önündeki bu deforme olmuş plastik koruyucuyu yerinden sökerseniz kameranızın görüntü kalitesinde çok ciddi bir artış olduğunu göreceksiniz. Bu koruyucu servisimizde mevcut olup zamanla aşınan ve çizilen koruyucular servisimizde değiştirilebilmektedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunuskafe

quote:

Sitemizde yayınlanan en son versiyon olan V2.06 en güncel romdur. Stabil çalışmayan hiç bir rom web sitemizde yayınlanmamaktadır. 51cube.com.tr sitesinde sadece üretici tarafından yayınlanan romlar bulunmaktadır.

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.