Şimdi Ara

CUBE U30GT ROM,UYGULAMA VE OYUNLAR TEKNİK DESTEK PAYLASIM (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
19
Favori
76.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı arkadaşlar şarjda dokunmatik ekranın sapıttığını yazmışlar. Gerçekte bu böylemi acaba. Bunu başka bir şarj cihazı ile aştıklarını söylemişler. Peki bu tablete hangi şarj cihazları olur. 12V 2A diye satılan bütün şarj cihazları uyumlu olurmu. Bende sipariş verdim bekliyoruz bakalım kaç günde gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dxvxn

Arkadaşlar merak ettiğim için soruyorum, 4.1 Jelly Bean'i root etmeye gerek var mıdır?
    4.1 Jelly Bean üzerinde herhangi bir root yapmaksızın Gameloft oyunları oynanabilir mi?

Youtube üzerinde "CUBE U30GT-H rooted firmware Android 4.1 Jelly Bean" başlıklı bir video var, root yapmak gerekirse işe yarar diye düşündüm.

Hocam ....
    sana 4.1 Jelly Bean güncelli olarak mı geldi yoksa sen mi ROM'ladın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfasya

Bazı arkadaşlar şarjda dokunmatik ekranın sapıttığını yazmışlar. Gerçekte bu böylemi acaba. Bunu başka bir şarj cihazı ile aştıklarını söylemişler. Peki bu tablete hangi şarj cihazları olur. 12V 2A diye satılan bütün şarj cihazları uyumlu olurmu. Bende sipariş verdim bekliyoruz bakalım kaç günde gelecek.

Hayırlı olsun... İnş.problemsiz gelir. Tabletim daha henüz gelmedi ama sanırım kaliteli şarj cihazıyla sorun çözüldüğü belirtiliyor... Volt olarak ise şarj cihazın üzerinde yazmıyor mu?
  • Ben Resimlerin kalitelerini merak ediyorum..Ne kadar kaliteli ve resim çekimi nasıl...
  • Benim arkadaş Acer tablet aldı. Andorid 2.3 olarak geldi ama evde wi-fi ile bağlandığında otomatik olarak Andorid 4.0 sürümünü güncelledi. Cube u30gt'de güncelleme otomatik mi yapıyor kendi android sisteminden yoksa firmanın güncellemesinden mi yapıyor... ????
  • W model İçin 1.10 sürümü çıkmış ROMun

http://www.51cube.net/ch/DownShow.asp?ID=66
  • H içinde 1.06 sürümü çıkmış

http://51cube.com/ch/DownShow.asp?ID=67
  • Acaba gelecek olan tabletimde hangi versiyon yüklü umarım Andorid 4.1 en son güncellemelidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EYgt

H içinde 1.06 sürümü çıkmış

indirme hızı cok yavas dün win 8 metro yu denedim malesef cok beğenmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dirkkuyt

quote:

Orijinalden alıntı: EYgt

H içinde 1.06 sürümü çıkmış

indirme hızı cok yavas dün win 8 metro yu denedim malesef cok beğenmedim

Internetin yoğunluğundan kaynaklanıyor olmasın...
  • slm
    baska bir forumda ..03-Bolvadin ve Emekli_Horoz ustamiza tesekkür ederek paylasımlarını burada veriyorum ben cube u30gt olan cıhaza attım gayet guzel calısıyor asagıda alınlılarla anlatmaya calıstım burdaki pluginler hariç kendınızde extra plugınlerle kanalları cogaltabilirsiniz ..

quote:

Orijinalden alıntı: 03-Bolvadin
    Apple TV kullananlarin cogunun bildigi ve severek kullandigi XBMC Media Center artik Android icinde var.
    Bu Media Center sayesinde canli olarak türk kanallarini seyretmemiz mümkün tabi ki add-ons/plugin sayesinde, ayni Apple TV'de oldugu gibi.
    Bende merak salmistim Apple TV'ye fakat bu programi kurup denedikten sonra vazgectim. HDMI kablosu ile Androidli cihazimi TV'ye baglayip ayni islemi görebilecegim simdi :)

Program suanda beta asamasinda, o yüzden her alette calismayabilir. Programi kurduktan sonra reboot yapmanizi tavsiye ederim. Reboot'tan sonrada calismazsa sansiniza küseceksiniz cünkü programin full versiyonunu beklemek zorundasiniz. Iki farkli link verecegim program icin cünkü Tegra2 chipli cihazlar icin olan .apk biraz farkli. Eger cihaziniz Tegra2'liyse bu versiyonu indireceksiniz, yok Tegra2'li degilse öbür versiyonunu indireceksiniz.

Buyurun Tegra2'li cihazlarin listesi:
     CUBE U30GT ROM,UYGULAMA VE OYUNLAR TEKNİK DESTEK PAYLASIM

CUBE

TEGRA2CİHAZLAR

Programi indirdim, eee simdi? Türk kanallarini nasil izlerim?

1) Emekli_Horoz ustamiza tesekkür ederek hazırladıgı add-on/plug'ini indiriyoruz (.zip formatinda)

CANLİ YAYİN

2) Cihazimizin icine atiyoruz. (Ben kendim External Storage (SD kart)/Download'a attim)

3) Simdi kurmus oldugumuz XBMC programini aciyoruz

4) "System/Add-ons/Install from zip file" gidiyoruz

5) Cihazimizin icine atmis oldugumuz add-on/plug'ini bulup seciyoruz (ben External storage (SD kart)/Download atmistim, siz nereye attiysaniz bulup sececeksiniz)

6) Simdi add-on/plug'inimizi yükledik.

"Videos/Video Add-ons/CanLi Yayin Tv" gidip tikliyoruz.

7) Simdi karsimiza Settings cikacak.

"Choose source type" bölumüne bir kere basarak "Enter URL"'e getiriyoruz.

"Add URL" kismina Emekli_Horoz ustamizin verdigi linki yaziyoruz. (NOT: Add-on/plug'ini indirdigimiz konuya bakacagiz. link 5. sayfada).
    Add URL kismina bunu yazin (http://db.tt/CBSPC9mt) dikkat!!!!! kücük ve büyük harflere dikkat edin ve done ile okeyleyin
    "Add Source" bölümüne tiklayacagiz. Ve karsimiza "CBSPC9mt" cikacak. "Done" tusuna basip islemi bitiriyoruz.

Tabiki baska Add-on/plugin de bulup kurabiliyoruz bu program sayesinde ve bu sayede kanallarimiz cogalabilir.

8) Simdi "Videos/Add-ons" CanLi Yayin Tv bulup basiyoruz ve türk kanallarina bakiyoruz.

Screen-shots:
    [imagehttp://i45.tinypic.com/10fx0yp.jpg][/simage]

Maclar icin plugin: SportsDevil 1.7 sunuyorum. Kendim dün aksamki Fenerbahce - Vaslui macini izledim bastan sonuna kadar, hic takilmadan :ok:
    Sadece futbol maclari degil, basketbol, volleybol ve olimpiyatlari dahi izleyebiliyoruz bu plugin sayesinde.

SportsDevil 1.7 plugin burdaki dosyayı indirin
    kurulum:
    Add-on/plug'ini yukaridaki konudan indiriyoruz (.zip formatinda).
    Cihazimizin icine atiyoruz unrar yapmadan tabi ki.
    Yukarida anlattigim gibi "System/Add-ons/Install from zip file" ve Add-on/plug'inimizi secip yüklüyoruz.
    Simdi "plugin.video.SportsDevil-1.7" tikliyoruz ve otomatik kendi bütün live stream/kanallari buluyor, ayara falan gerek yok.

Selamlar&Saygilar 03-Bolvadin

Bu konuda emegi gecen butun ustalata tesekkürler onların emegi ile bir seyler paylasıldı ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarigol45 -- 27 Ocak 2013; 21:57:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sarigol45

teşekkürler .... sarigol45 kardeşim ... Cube'yi indirdin değil mi?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seydi73

quote:

üstteki bir satır mesajınız için yaptığınız alıntıya ne gerek var.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

Orijinalden alıntı: seydi73

quote:

üstteki bir satır mesajınız için yaptığınız alıntıya ne gerek var.....

Haklısın

• evet cube yazan bizim cihazlara uygun apk onu atarak acıklamalardaki yaparsanız sorunsuzca calısır ...
  • quote:

teşekkürler sarıgöl suan udinese macını izliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Medcezir34 -- 29 Ağustos 2012; 1:45:43 >
  • slm
    ilk kurarken bende zorlanmıstım sizinde yaptıgınıza sevındım hafta sonları burda tr dekı maclarda oluyor artık gerısı meraklı arkadaslara kalmıs dizi filim gibi extra plugin sunarak katkıda bulunabılırler ...
  • canlı tvler calısmıyor ama bilgin olsun
  • Su an en guncel ve stabil calısan gereksiz uygulama ve dosyalardan arındırılmıs romlar bunlar ...

U30GTH 1.05 + EN + root + BusyBox + SuperSU + deleted Chinese apk H versiyon

U30GTH 1.09+ EN + root + BusyBox + SuperSU + deleted Chinese apk W versiyon

Burdaki Win8 Metro UI jb 4.1 degil onu merak edip denemek isteyenler olabilir ...

Official Firmware Cube U30GT-H v1.03 (15.08 2012) Win8 Metro UI +Root

ilk sayfadaki linkler tekrar duzenlendi ...

quote:

Orijinalden alıntı: dirkkuyt

canlı tvler calısmıyor ama bilgin olsun

CANLİ YAYİN

Birde bunu dene bende sorun yok butun tr kanalları var ..

• arkadaslar aranızda hiç iphone ile yada harici gps receiver ile cihaza gps özelliği kazandırmaya çalışan oldumu?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.