Şimdi Ara

CUBE U30GT ROM,UYGULAMA VE OYUNLAR TEKNİK DESTEK PAYLASIM (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
19
Favori
76.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fcikse

Merhabalar,

Tablete 1.06 versiyon Rom yükledim, MF190(avea) modemimi taktığımda modemin önce kırmızı bir süre sonra da yeşil ışığı sürekli yanıyor.
    Sağ alt köşede simge geliyor ve hemen yok oluyor. Mobil ayarlara girip ağları ara dediğimde ağlar aranırken hata oluştu diyor. Internete giremedim yani.
    Ne yapmam gerekiyor acaba?

Teşekkürler...

Ben de aynen o hatayi aldim. Ağlari tara dedim üstüste. Şebekeler geldi. Bağlandim. Fakat baska bir vinn taktigi zaman bii daha olmadi. Simdi vinnla baglanamiyorum ben de. Siz. Bi deneyin israrla aglari tara deyince geliyo bazen yine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CEM0KA

Hocam bu güzel açıklama için çok teşekkür ederim..

Ben şuanda telefonumda android işletim sistemini kullanıyorum, haliyle birçok oyun ve proğramı apk olarak yüklüyorum/kuruyorum,..
    Bende bu konuda gözüme kestirdiğim bu tabletten alacağım (özellikle; bu tableti çizgiromanlarımı okumak için düşünüyorum)
    Asıl sormak istediğim, bu tablet normal apk uygulaması (ComicRack TR) ve diğer uygulama/proğram yüklersem açılırmı? Uyumsuzluk gösterirse bu proğramı VEYA sizin belirttiğiniz buil.prop ile düzenlersem apk'leri uyumlu hale gelirmi proğramlar??

Cvabınız için şimdiden teşekkür ederim..

Dediğiniz programı az önce marketten indirdiğim sorunsuz çalıştı (S2 build.prop ile) Galaxy Note veya Nexus 7 build.prob ile hemen hemen tüm uygulamaları sorunsuzca indirip kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EYgt -- 31 Ağustos 2012; 17:10:29 >

• Arkadaşlar,cube için gamleoft hd oyunlarının bulundugu siteleri arabilrmisiniz?siteden paylasımı yasakmıs pm'den rica etsem nerelerden ındırıyorsunuz oyunları acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Athelas_

Forum ahali faydalı olsun diye yaşadığım sorunları buraya yazacağım ama önce şunu şiddetle dile getirmek istiyorum her mesajıma alıntı yapan insanlar yüzünden mesajlarım siliniyor ( yönetici sağolsun ) ben yazarım,doğru ya da yalnıştır her mesajımda benle polemiğe girmek zorunda değilsiniz siz Cube U30GT'nin ne olduğunu daha bilmezken ben burada insanlara yardımcı olmaya çalışıyordum, o yüzden bir şey söylüyorsam gerçeklik payı vardır...

Wi-fi kopmaları yaşanıyor,
    Bazen anlamsız kasmalar yaşıyor,
    İnternette video izlerken video acayip haller alıyo,yazılarla ve sayfayla falan birleşiyor
    Şarjdayken dokunmatik sapıtıyor
    SD kartı bir tanıyor bir tanımıyor
    Bazı oyunları açamayacağını söylüyor (Hatta bir oyunu hafızada yer olmadığı için açamayacağını söyledi,halbuki 1.5 gblik Nova 3'ü yükledi)
    Youtube'den videoları çok zor açıyor,alet nasıl 1.6 ghz anlamadım.

(Dokunmatik sapıtması şarj aletindendir diyeceklere cevabı veriyim,evet ondandır belki ama ben pazar çıkıp tüm şarj aletlerini mi deniycem hangisi dokunmatiği etkilemiyor diye.)

Yukarıdaki yazdıklarımı yaşarsanız ürünü geri verin bence,umarım yardımcı olmuştur....

Dostum çok üzüldüm ürününün sorunlu çıktığına..En kısa zamanda telafisi olur inşallah.
    Sen yine de bizi bilgilendir..Sorunla ilgili neler yapacaksan.
    Şarjdayken sapma konusunda da burada da söylendi kaliteli bir adaptör veya usb kablo ile dene bakalım ne olacak.
    ben galaxy s2 kullanırken telefon pc ye bağladıktan sonra telefonu kendi usb kablosunun üstüne koyduğumda onda da sapma oluyordu.
    Büyük ihtimal bu sapma olayı normalde yoksa kablodan kaynaklanıyordur.

H ve W modelin açıklamalarını daha önce yazdık çizdik..Eski konuları okursanız sizlere yardımcı olur.

16GB ve 32GB arasında ekran farkının olmadığını da söylemiştim nitekim inceleyen arkadaşlar onaylamış oldular.

Çin malı olmasına rağmen bu kadar tez zamanda güncelleme alan bu tableti bence tereddüt etmeden alın.

Bu forumda hem H hem de W model kullanan arkadaşlar var. 2 cihazda da sorun yok eğer yazılımı düzgün atılmışsa.

Yazılım atarken 2 şekilde atılıyor buna göre bile cihazda uyumsuzluk olabiliyor.

EYgt arkadaşın önerisini bir uygulayın bakalım ne olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: EYgt

quote:

Arkadaslar whatsapp messengerı indirim kurarmısınız ?? sizde calısacak mı
  • İlk sayfadaki rom'u yüklledim H modeli için onlanı root değil mi bu romlar .
    Prob değiştirerek yahoo messenger ve gtalk yükleyeceğim. Ez file explorer ile spyayı değiştirmeye çalıştığımda uyarı alıyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

İlk sayfadaki rom'u yüklledim H modeli için onlanı root değil mi bu romlar .
    Prob değiştirerek yahoo messenger ve gtalk yükleyeceğim. Ez file explorer ile spyayı değiştirmeye çalıştığımda uyarı alıyorum .

U30GTH 1.05 + EN + root + BusyBox + SuperSU + deleted Chinese apk H versiyon

Bunu kurduysanız cihaz rootlu olacaktır, ES File Explorer'ın Root ayarlarından Sistem Dosyası Erişimi etkin değilse etkinleştirin.
  • quote:

quote:

Bunu kurduysanız cihaz rootlu olacaktır, ES File Explorer'ın Root ayarlarından Sistem Dosyası Erişimi etkin değilse etkinleştirin.

Evet aynı tomu kurdum fakat dosyaya giriyorumk değişmiyor . Ayarı aradım bulamadım. Aspahlt oyununu aççmıyor. Durduruldu diyor gerçi oyundan da olabilir.
    Fakat yahoo plugin v.b uygulamaları kuramıyorum büyük sıkıntı.
    Ayarı nerededir acaba ?
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: dirkkuyt

quote:

quote:

Çalışmadı hocam maalesef sebebini az çok tahmin ediyorum bendeki build.prob Galaxy S2(N7000 ilede denedim) olmasına rağmen dosyasının tam olarak değiştrilmemesinden kaynaklanıyor yani cihaz kimliğinin değişmesi için ro.product.model ve ro.product.brand kısımları yeterli değil komple düzenlenmesi gerek çünkü program halen cihazın tablet olduğunu algılıyor. Bu arada build.prop dosyasını farklı bir cihazınki ile tamamen değiştirirsen cihazınız açılmayacaktır başımı geldi çünkü tekrar rom atmak zorunda kaldım tüm verilerim silindi.

• quote:

quote:

quote:

Evet aynı tomu kurdum fakat dosyaya giriyorumk değişmiyor . Ayarı aradım bulamadım. Aspahlt oyununu aççmıyor. Durduruldu diyor gerçi oyundan da olabilir.
    Ayarı nerededir acaba ?
    Teşekkürler

ES File Explorer uygulamasına girin alt kısımda 3 nokta var tıklayın Ayarlar'a girin en alt kısımda Root ayarları altında Sistem Dosyası Erişimini etkinleştirin. Asphalt için Mali 400 uyumlu apk arayın sorun ondandır ben oynuyorum çünkü, uygulamalardaki sıkıntı bir üstte yazdığım yorumdan kaynaklanıyor.

• quote:

yani asla kullanamıcaz ..
  • quote:

quote:

Ben şuanda telefonumda android işletim sistemini kullanıyorum, haliyle birçok oyun ve proğramı apk olarak yüklüyorum/kuruyorum,..
    Bende bu konuda gözüme kestirdiğim bu tabletten alacağım (özellikle; bu tableti çizgiromanlarımı okumak için düşünüyorum)
    Asıl sormak istediğim, bu tablet normal apk uygulaması (ComicRack TR) ve diğer uygulama/proğram yüklersem açılırmı? Uyumsuzluk gösterirse bu proğramı VEYA sizin belirttiğiniz buil.prop ile düzenlersem apk'leri uyumlu hale gelirmi proğramlar??

Dediğiniz programı az önce marketten indirdiğim sorunsuz çalıştı (S2 build.prop ile) Galaxy Note veya Nexus 7 build.prob ile hemen hemen tüm uygulamaları sorunsuzca indirip kullanabilirsiniz.

Hocam proğramı denediğiniz için teşekkür ederim,
    Bahssedilen proğram markette ücretli versiyon ve ingilizce idi, biz bunu Türkçeleştirdik, yani demek istediğim; kişisel çabalarla Türkçeleştirilmiş bir proğramı (apk) olarak kurulabilirmi?
    ve apk kurulumlu bir proğram buil.prop ile uyumlu hale getirilebilirmi ?

• quote:

quote:

yani asla kullanamıcaz ..

Asla kullanamayacağız demedim hocam, şuan için idare edeceğiz elbet yabancı forumlarda birileri bunu çözecektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Hocam proğramı denediğiniz için teşekkür ederim,
    Bahssedilen proğram markette ücretli versiyon ve ingilizce idi, biz bunu Türkçeleştirdik, yani demek istediğim; kişisel çabalarla Türkçeleştirilmiş bir proğramı (apk) olarak kurulabilirmi?
    ve apk kurulumlu bir proğram buil.prop ile uyumlu hale getirilebilirmi ?

Evet dışarıdan yükleyebilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Çalışmadı hocam maalesef sebebini az çok tahmin ediyorum bendeki build.prob Galaxy S2(N7000 ilede denedim) olmasına rağmen dosyasının tam olarak değiştrilmemesinden kaynaklanıyor yani cihaz kimliğinin değişmesi için ro.product.model ve ro.product.brand kısımları yeterli değil komple düzenlenmesi gerek çünkü program halen cihazın tablet olduğunu algılıyor. Bu arada build.prop dosyasını farklı bir cihazınki ile tamamen değiştirirsen cihazınız açılmayacaktır başımı geldi çünkü tekrar rom atmak zorunda kaldım tüm verilerim silindi.

allwiner mod programı ile denemeniz mümkünmü?

• quote:

Orijinalden alıntı: evandro42

quote:

Orijinalden alıntı: fcikse

Merhabalar,

Tablete 1.06 versiyon Rom yükledim, MF190(avea) modemimi taktığımda modemin önce kırmızı bir süre sonra da yeşil ışığı sürekli yanıyor.
    Sağ alt köşede simge geliyor ve hemen yok oluyor. Mobil ayarlara girip ağları ara dediğimde ağlar aranırken hata oluştu diyor. Internete giremedim yani.
    Ne yapmam gerekiyor acaba?

Teşekkürler...

Ben de aynen o hatayi aldim. Ağlari tara dedim üstüste. Şebekeler geldi. Bağlandim. Fakat baska bir vinn taktigi zaman bii daha olmadi. Simdi vinnla baglanamiyorum ben de. Siz. Bi deneyin israrla aglari tara deyince geliyo bazen yine.

Dediginiz gibi duzeldi kendiliginden, su an giriyor internete.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ayarı nerededir acaba ?
    Teşekkürler

ES File Explorer uygulamasına girin alt kısımda 3 nokta var tıklayın Ayarlar'a girin en alt kısımda Root ayarları altında Sistem Dosyası Erişimini etkinleştirin. Asphalt için Mali 400 uyumlu apk arayın sorun ondandır ben oynuyorum çünkü, uygulamalardaki sıkıntı bir üstte yazdığım yorumdan kaynaklanıyor.

Sağolun halletim . Fakat yahoo messenger plugin hala uyumsuz diyor .Acer A500 yaptım. Sizin önerebileceğiniz sorun çıkarmayan başka ne olabilir .

• quote:

Orijinalden alıntı: semihh95

allwiner mod programı ile denemeniz mümkünmü?

Allwiner mod denendi, build.prob dosyası tamamen değişti S2 olarak fakat gene Whatsapp uygulaması cihazı tablet olarak gördü ve açılmadı şimdilik beklemedeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EYgt -- 31 Ağustos 2012; 21:47:51 >
  • quote:

Sağolun halletim . Fakat yahoo messenger plugin hala uyumsuz diyor .Acer A500 yaptım. Sizin önerebileceğiniz sorun çıkarmayan başka ne olabilir .

Cihazın kimliği tam olarak değişmiyor şu an için beklemedeyiz araştırmalarımız devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihh95

buyincoins ten u30gt alan varmı?

ben aldım suan yolda hocam
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.