Şimdi Ara

Cube u30gt Mini 7inç DESTEK ve PAYLAŞIM(ilk mesajı okuyunuz) (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.399
Cevap
6
Favori
57.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu videoyu gördükten sonra bu tableti düşünmeye başladım.

http://www.youtube.com/watch?v=LnR3e7lmoU8

nova 3 ü bile acıyorsa zaten sorun yoktur diye düşündüm.Cünkü coğu tablette bu oyun kasıyordu. bunda adam akıcı bir şekilde oynuyor. Siz herhangi bir sorunla karşılaştınız mı oyunlarda veya başka şeylerde ?

bu arada eski tabletim gameloft oyunlarını fln acmıyordu. bu tablet acar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cortexd -- 29 Temmuz 2013; 1:02:44 >
  • Gameloft oyunu hiç denemedim.Ama çalışmasında problem olmaması lazım.N.O.V.A. 3 ün farklı bölümlerini youtube da cube u30gt ile de oynayanlar var.Gayet akıcı görünüyor.Bu tableti rahatlıkla tercih edebilirsiniz fiyat ve performansına göre...
  • arkadaşlar tableti aldım fakat gameloft oyunlarının coğunda cihaz bu sürümle uyumlu değil hatası alıyorum :/ eski tabletimde bile oynadığım oyunu bu tablet uyumsuzluk yüzünden acamıyor. sizdede aynı durum varmı ? ben bunun romla ilgisi olduğunu düşünüorm. şuanki sürüm ise 4.1.1 . farklı yollarda denedim acması icin ama acmadı. rom veya root hicbşiden cakmıorm konuyu takip etmiştim ama yinede anlamadım .

antutu skoru 10918.
    bide derleme numarasının orda v1.00 yazıyor.

YARDIM LÜTFEN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cortexd -- 30 Temmuz 2013; 1:43:37 >
  • Tabletiniz hayırlı olsun.
    Gameloft oyunu yükleyip açıp oynayan arkadaşlar herhalde yardımcı olacaklardır sorununuz için.Ama eğer internette yanlış okumadıysam, "Gameloft oyunları kendisini SD Card a atıp oradan çalışıyor diğer oyunlar gibi çalıştırılmıyor" diye bilgiler görmüştüm.

Root a falan gerek olmaması lazım...

Cihazın Antutu ve Quadrant skorları gayet iyi.

Ekran parlaklığını %25 seviyelerinde tutuyorum pil ömrü uzun olsun diye, gene de ekran baya parlak, yazılar çok net.
  • saolun. eski tabletimde (piranha tab 7 ) nova , six guns vb oynları görüyordu. bu tablette görmüyor.youtubede millet akıcı bi şekilde oynuor. bu uyumluluk yüzünden acamıyorum bile değişik yollar da denedim cihaz ismini değiştirme fln . tabletlerde daha karışık bi işlem. genelde romdan kaynaklı olabilir diyorlar ama bilemiyorum.

sistemin iyi olupta sürümün oluşturduğu sorun cidden kötü bişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cortexd -- 30 Temmuz 2013; 13:03:05 >
  • http://www.onderkarakis.com/cin-mali-tabletlere-android-4-2-0-jelly-bean-rom-cikti-inceleme-yukle/

arkadaşlar bu rom cube ugt30 mini ye yüklenir mi ? eğer yüklenmiosa cidden bşi cakmıorm

bizim güncel sürüm olarak 4.1.1 acaba 4.2.0 ı destekler mi ?

rom Google Play Store daki uyumluluk sorununu kaldırmış diye söleniyor.
  • İşlemci rockchip yazıda amlogic işlemci içindir yazıyor, sanırım bizim cihazı olmaz
    Kullandığınız yazılım orjinal yazılımı? Supersport romunu denedinizmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullandğm yazılım orjinal sanrm w8 teması fln yok ama. ztn rom root fln cakmıorm ve supersport rom denememiştim .

sizce supersport rom işe yarayabilir mi ?? uyumsuzluk sorununa. eğer yarayabilirse nereden indirebilirim şahsen kurmayıda bilmiorm

sizde böle bi sorun varmı ? uyumsuzluk sorunu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cortexd -- 1 Ağustos 2013; 19:21:59 >
  • İlk mesajın sonlarında ihtiyacınız olan bilgiler var
    Saglam olan bir usb kablo ile 15 20 dk da yüklersiniz, bu güne kadar açmadığı oyun olmadı bende, gerçi fazla oyun oynamam
    Dead triger, Eterny warior, gt racing Vs yüksek grafikler oyunlarda bi sıkıntı olmadı

• Sorunu hallettim.. artk nova 3 asphalt 7 wild blood gibi oyunları oynayabiliyorum. eğer sizdede uyumsuzluk sorunu varsa apk ve obb dosyalarını başka türlü edinin ve ilk apk kurdktan sonra (oyunu acmadan) obb dosyasını android/obb kısmına atın.

herkeze iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cortexd -- 5 Ağustos 2013; 19:38:58 >
  • Merhaba arkadaslar, cube 30 mini ile ilgili bi sorunum var, urunu ocak sonunda aldim turkiye den.
    Ilk zamanlarda min 4 saat batarya dolumu, max 3 saat kullanim surerken, simdilerde ise batarya dolumu min 7 saat, kullanim suresi ise 1-1,5 saat suruyor. Bunun sebebi ne olabilir? Boyle bir batarya sorunu yasayan baskalarida var mi? Son olarak batarya cok kararsiz cunku kafasina gore %30-40-65 kapaniyor. Ilk zamanlarda ise %30-20 lerde kapaniyordu.
    simdiden tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahdshn -- 15 Ağustos 2013; 22:46:55 >
  • Cube Türkiye'den teknik servisle görüşün, Serdar Bey veya Murat Bey mutlaka yardımcı olacaklardır sorununuza...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahdshn

Merhaba arkadaslar, cube 30 mini ile ilgili bi sorunum var, urunu ocak sonunda aldim turkiye den.
    Ilk zamanlarda min 4 saat batarya dolumu, max 3 saat kullanim surerken, simdilerde ise batarya dolumu min 7 saat, kullanim suresi ise 1-1,5 saat suruyor. Bunun sebebi ne olabilir? Boyle bir batarya sorunu yasayan baskalarida var mi? Son olarak batarya cok kararsiz cunku kafasina gore %30-40-65 kapaniyor. Ilk zamanlarda ise %30-20 lerde kapaniyordu.
    simdiden tesekkurler

pilin ölüyor üstad.cihazın zaten batarya sıkıntısı vardı sattım kurtuldum ben...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

quote:

Orijinalden alıntı: ahdshn

Merhaba arkadaslar, cube 30 mini ile ilgili bi sorunum var, urunu ocak sonunda aldim turkiye den.
    simdiden tesekkurler

pilin ölüyor üstad.cihazın zaten batarya sıkıntısı vardı sattım kurtuldum ben...

cevapladığınız için teşekkürler,
    cube firmasını aradım, servise gönderiyorum yarın. inşallah değişim vs yaparlar o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: STG44

Evet ucuzcity de fiyatı daha avantajlı.Epeyce bir indirim yapmışlar.Cihazın pili ile ilgili sorun yaşayan arkadaşların beyanları kafama takıldı.Yoksa ciddi ciddi düşünüyorum satın almayı...

Bügün sabah 8 de açılış yaptım saat 10:00 %52 var batarya sağlam kasa güzel açılırken Android logosu yerinewww.51cube.com.tr logosu geliyor

flash player yüklü Ligtv izlersiniz sıkıntı yok hepsini açıyor için de fazla uygulama yok Kızgın kuş la fruit Ninja var diğer uygulamalar var kutusu çince değil İngilizce açıklamalı

geliyor ithal eden kimselere teşekkürler.

Batarya sıkıntısı olması normal 10 aydan sonra başlıyor ama duracell pil 2,5 tl normal kalem pil 50 kuruş bununla kıyaslarsanız aradaki fark samsungla cube nin

farkını görürsünüz 12 gb hafızası var 4 gb gizli galiba Türkcell VINN tanımıyor kernel v1.0 geliyor yükseltmeyi düşünmüom süper makine

• Tam 5 kez aynı arızayı veren tabletim yenisiyle değiştirildi!!! Gittigidiyor’dan CUBE U9GT3 marka bir tablet satın aldım. Birsüre kullandıktan sonra (kullanma derken yanlış anlasılmasın sabah akşam elimde değildi günlük 1 veya 2 saatlik kullanım) sarj seviyesi %40 lardayken kapandı bir daha açılmadı. Servisle görüştüm saolsunlar gönderin bakalım dediler. Gönderdim. Baktılar. Ama tam 5 kere gönderdim.4 kere baktılar. 100 TL ye yakın kargo parası ödettiler. Yani benden çok tablet onlarda kaldı. Bilsem servisteki arkadaşlara sorardım, hangi modelini istersiniz onu alayım çünkü benden çok onlar kullandı haklarıydı. Son olarak aynı arızayı yapınca servisle görüştüm yeni bir ürün istediğimi söyledim. Gönderin bakalım dediler. Yine gönderdim. Bu arada kargo elemanıyla ahbap oldum. Tablet kutusunu görünce adres vermeden hemen gönderiyi alıyordu.Yine tablet 15 günü aşkın kaldı onlarda. Baktılar 3 gün önce saolsunlar aradılar ürününüzün değişim talebi kabul edildi yenisiyle değiştireceğiz çıkış işlemleri bitince hemen göndereceğiz diye. Artık kargo paralarını, kargo takiplerini sineye çektik. Olur sans dedik. Yeni tabletin gelmesini bekledim. Gidip kargodan heyecanla yeni olarak gönderildiği söylenilen tabletimi aldım. (Şükür ki bu sefer kargo firmasını değiştirmişler adamlar tanımadı beni) Arabada, koruma poşetlerini sıyırınca kutunun benim eski kutu olduğunu gördüm. Demek ki bunun içinde gönderdiler dedim. Tablete baktığımda ön tarafı hani derler ya cillop gibi gıcır gıcır, taze duruyor(jelatinli), arka tarafı, aluminyum kasası benim kasa. Heralde yanlışlıkla eskisini gönderdiler dedim. Kutuda sarı posttitde bir not ilişti gözüme, “takip amaçlı olarak size ait olan arka kapak yeni cihaza takılmıştır” yazıyordu. İyi de bunun arkası telefon gibi tak çıkar kapak değilki bildiğin aluminyum kasa. Sizin isme dayalı seri numarasına dayalı bir takip sisteminiz yok mu arakadaşım, nasıl iş yapıyorsunuz siz. Bütün moralim bozuldu acayip canım sıkıldı. Bu konuda forumda ehil olan arkadaşlar vardır. Sizce arızalı ürün yerine yeni ürün değişimi böyle mi olur? Bir anlam vermedim. Bütün iyiniyemi kaybettim. Safmı sanıyorlar insanları çocuk mu kandırıyorlar. Göndereceksen sıfır ürün gönder. Göndermeyeceksen insanı rezil etme böyle. Yasal hakları neyse onu arasın. Niye mi yazdım bu öyküyü dedim ya canım çok sıkıldı, moralim bozuldu. Belki ben bilmiyom bu işleri yeni ürün değişimi böyle olur sizden öğreneyim dedim. Bu arada yine alıcı ödemeli gönderdiler kargoyu…. (yeri burasımı bilmiyorum ama bu yazıları takip ettiklerini biliyorum okusunlar ayıplarını)

• 06mrt25 0 kullanıcısına yanıt
    kargo makbuzları,yeni gönerdikleri ürünü hepsini alıp bulunduğunuz yerdeki tüketici hakem heyetine başvurun,

arkasından biraz koşturarak haklılığınızı ispatlayabilirsiniz

hep iyi niyetimizden kaybediyoruz aslında, para verip ürün alıyoruz , ürünün hatasız olmasını sağlamak üretici yada ithalatcının görevi
  • Tabletin üstünde v1.0 geldi kernel bunu güncelleme yapmalımıyım %12 de dün kapandı şarja taktım sorun yok gibi yükseltmek bir şey kazandırır mı bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailertunc

Tabletin üstünde v1.0 geldi kernel bunu güncelleme yapmalımıyım %12 de dün kapandı şarja taktım sorun yok gibi yükseltmek bir şey kazandırır mı bana

Merhabalar

Eski bir cube u30 gt mini kullanicisi olarak size nacizane bir tavsiyede bulunayim.Eger imkaniniz varsa u30 gt 10.1 inc alin.Kesinlikle pil sorunu yok.Yüzde 1 lere kadar kullanabiliyorsunuz.Hic bir sorun yasamazsiniz.cube miniler bir sekilde pil sorunlu ve ne yaparsaniz yapin duzelmeyecektir.En iyisi elden cikarin derim.Kolay gelsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurmer

quote:

Orijinalden alıntı: ismailertunc

Tabletin üstünde v1.0 geldi kernel bunu güncelleme yapmalımıyım %12 de dün kapandı şarja taktım sorun yok gibi yükseltmek bir şey kazandırır mı bana

Merhabalar

Eski bir cube u30 gt mini kullanicisi olarak size nacizane bir tavsiyede bulunayim.Eger imkaniniz varsa u30 gt 10.1 inc alin.Kesinlikle pil sorunu yok.Yüzde 1 lere kadar kullanabiliyorsunuz.Hic bir sorun yasamazsiniz.cube miniler bir sekilde pil sorunlu ve ne yaparsaniz yapin duzelmeyecektir.En iyisi elden cikarin derim.Kolay gelsin.

tşk haklısın 10.1 de çok pahalı kardeş 255 tl ye aldım ben pili biterse ölürse pil alırım

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.