Şimdi Ara

CUBE U25GT KULLANANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
9.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mrb arkadaşlar cube u25gt tablet için video çektim burada paylaşayım dedim
    most wanted ve asphalt 7 yi takılmadan oynatıyor

antutu puanı: 4471

bu benim ilk tabletim

bence gayet hızlı

wifi çekişi süper

tek eksiği tableti elime alınca ekranda dalgalanma oluyor
    bununla ilgili arayacaklar bakalım sonuç ne olacak

birde ürünü satan kişi faturayı ptt ile göndermişti
    olumsuz hava şartlarından olsa gerek ptt uğramıyor
    ptt şubelerinde sorgulama yaptırabiliyormuyuz bilen biri cevaplarsa memnun olurum

işte video
    bu video hdmi kablosu ile 32inç tv ye bağlanarak çekilmiştir.

u25gt türkçe rom, yükleme programı ve klavuzu

rom yükleme klavuzu
    http://www.51cube.com.tr/rom/RomYukleme.pdf

Rk Batch Tool V1.5
    http://www.51cube.com.tr/rom/rktool/rktool.rar

u25gt türkçe rom 21.12.2012
    http://www.51cube.com.tr/rom/u25gt/U25GTV1.0120121218.rar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zngdev67 -- 18 Ocak 2013; 13:09:52 >

• video neden çıkmıyor anlamış değilim
    http://www.youtube.com/watch?v=3eWRhs2Ou9g
  • Hocam 3g usb modem çalıştırabildin mi? Bendeki vodafone k3806yı çalıştıramadım bir türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atb0788

Hocam 3g usb modem çalıştırabildin mi? Bendeki vodafone k3806yı çalıştıramadım bir türlü.

elimde modem olmadığı için deneyemedim
    bi tanıdığımda avea var ama anca birkaç ay sonra deneyebilirim
  • quote:

Hocam 3g usb modem çalıştırabildin mi? Bendeki vodafone k3806yı çalıştıramadım bir türlü.

yanlış hatırlamıyorsam cube turkiye nickli arkadaş modem tanıtma konusunda yardımcı olacağını söylüyordu bi sor istersen
  • Araştırdıklarımdan kadarıyla bu modemle bu iş zor. Modemin modem olma özelliği hariç diğer özelliklerinin (kart okuyucu vs) kapatılması lazım.Dün bir programla denedim olmadı bu akşam başka bir tanesiyle deneyip sonucu yazarım. Modem alacak başka arkadaşlar başka modem seçerlerse iyi olur.

---Modemle ilgili konu dışı bilgi---

Bu modemle ilgili fazla bilgi de yok. Bilgi arayanlar için birşeyler daha ekleyeyim faydası olabilir. Bağlantı kopma sorunu için vodafone forumunda bağlantı yazılımı vermişlerdi. Onda bağlantı çoook uzun süreler kopmuyor. Ama ben komple sorun olmasın istiyorum diyenler ya mobile partner programıyla bu modemi çalıştırsın ya da windowsun kendi çevirmeli ağ kısmından ayarları girsinler. Ozaman hiç kopmuyor.
  • quote:

Araştırdıklarımdan kadarıyla bu modemle bu iş zor. Modemin modem olma özelliği hariç diğer özelliklerinin (kart okuyucu vs) kapatılması lazım.Dün bir programla denedim olmadı bu akşam başka bir tanesiyle deneyip sonucu yazarım. Modem alacak başka arkadaşlar başka modem seçerlerse iyi olur.

---Modemle ilgili konu dışı bilgi---

Bu modemle ilgili fazla bilgi de yok. Bilgi arayanlar için birşeyler daha ekleyeyim faydası olabilir. Bağlantı kopma sorunu için vodafone forumunda bağlantı yazılımı vermişlerdi. Onda bağlantı çoook uzun süreler kopmuyor. Ama ben komple sorun olmasın istiyorum diyenler ya mobile partner programıyla bu modemi çalıştırsın ya da windowsun kendi çevirmeli ağ kısmından ayarları girsinler. Ozaman hiç kopmuyor.

sen yinede cubeturkiye ye bi sor bakalım ne söyleyecek

• türkçe rom ilk mesaja eklenmiştir
    bildiğiniz rom düzenleme programı varmıdır acaba içindeki fazlalıkları silseydik iyi olurdu
    ya da nasıl root edilir
    root olmadan skype falan silinmeyecek sanırım
  • Bende bu tabletten var ilk tabletim, ayrıca fatura bana da gelmedi hocam, bakalım haftaya gelecek mi?
  • Torrent indirebilen var mı? Surekli torrent bozuk hatasi veriyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de vodafone k3773 modem var bende çalıştıramadım bir yardımcı olursanız sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erlssmn

Bende de vodafone k3773 modem var bende çalıştıramadım bir yardımcı olursanız sevinirim...

cubeturkiye den cevap bekliyoruz
  • Ben vodemle ugrasmak yerine vodafone`un cepte wifi cihazini aldim. vodem olsa bile tabletten kabloyla sallanacakti ve rahat bir kullanim olmayacakti. vodafone cihazinin wifi yayini, 3g cekimi ve tabletin wifi cekimi super. boyle bir cozume gittim ve otg kablunun ucunda sallanacak bir 3g modemden kurtulmus oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 190tl bu urun mu 300tlye ainol flame alınır sizce aradaki farka değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkcald

190tl bu urun mu 300tlye ainol flame alınır sizce aradaki farka değer mi?

fiyatı söylüyor zaten ainol her açıdan daha iyi
    aradaki fark sizin ihtiyaç ve kullanımınıza bağlı
    cubeu25gt de iyidir ama
    keşke kamerası biraz daha iyi olsaydı
  • a101 140tlye hi lewel yrn satiyormu oda 800x480 :D face ile dizi izlemek için kullanacam samsung galaxy note var 5.3" biraz daha büyük bir şey olsun istiyorum
  • quote:

a101 140tlye hi lewel yrn satiyormu oda 800x480 :D face ile dizi izlemek için kullanacam samsung galaxy note var 5.3" biraz daha büyük bir şey olsun istiyorum

o zaman sana normal bi tablet yeter flash destekli.
  • onunda hdmi yok digiturkplayi tvye aktaramıyoruz galiba :( nfs most wanted tek oynuyorum kaldirmaz gibi :D diğer angry birds tarzı oyunlarda sorun çıkarmaz herhalde
  • quote:

onunda hdmi yok digiturkplayi tvye aktaramıyoruz galiba :( nfs most wanted tek oynuyorum kaldirmaz gibi :D diğer angry birds tarzı oyunlarda sorun çıkarmaz herhalde

bence ilersini düşünerek hdmi li bi cihaz almak lazım birde hd olması gerekir
    ben cubeu25gt yi tv ye bağlayıp film izliyorum
  • 450yede xoom 2 çıktı karsıma :D 10" daha güzel olmalı 7"de tasimasi kolay olur
    300e flame veya 450ye xoom2 en iyisi ips ekran 1280 x 800 çözünürlük hdmi 16gb ve 32gb

hi lewel 140tl ile cube 190tl civari
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.