Şimdi Ara

<|||>Cub motorsiklet fan club<|||> (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
2
Favori
25.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: remote control

Şehir içinde çarşıda istediğin her sokağa trafikte en ufak aralıkları değerlendirebiliyor commuter Cgl 125'den sonra çok kıvrak ve dengeli birşey düşük hızda gitmek keyif, dizler çamurlanmıyor... ışıklarda vitesteyken eller serbest. Bence tek dezavantajı scoter gibi büyük bagajı yok.

Varsın büyük bagaj olmasın. Rahatlığı yeter Yokuşları çıkmak da büyük keyif. Hele dengesi mükemmel. Scooter kullananların bir de CUB denemesini şiddetle öneriyorum.
  • Bir eksi tarafı daha var rüzgarda gitmiyor 90km/h'da kalıyor, etkileniyor. Sağnak yağışta da aynı hızdan yukarı çıkamıyor, yağmur direnci fazla. O kadar da olsun 120 jızla 70-80 bin Tl'lik araçlarla hatta önde gitmek büyük keyif. 850 km oldu ,3-4000'de anca açılırmış makine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: remote control

Bir eksi tarafı daha var rüzgarda gitmiyor 90km/h'da kalıyor, etkileniyor. Sağnak yağışta da aynı hızdan yukarı çıkamıyor, yağmur direnci fazla. O kadar da olsun 120 jızla 70-80 bin Tl'lik araçlarla hatta önde gitmek büyük keyif. 850 km oldu ,3-4000'de anca açılırmış makine.

Sağanak yağışta sürat Pek tavsiye etmem. Ağırbaşlı motorcu olmakta fayda var. Herkes hızlı gider, önemli olan yavaş gidebilmektir. Yavaş gidelim de uzun yıllar sağlıklı bir şekilde motorumuza binelim

• quote:

Orijinalden alıntı: nebuzaradan
    Sağanak yağışta sürat Pek tavsiye etmem. Ağırbaşlı motorcu olmakta fayda var. Herkes hızlı gider, önemli olan yavaş gidebilmektir. Yavaş gidelim de uzun yıllar sağlıklı bir şekilde motorumuza binelim

Mecbur ıslanmamak üşümemek için yağmurda hızlı gitmem gerekti, en azından yağmurluk şart,dediğim gibi bagaj küçük olunca tedbirimizi alamadık. Normalde akıl işi değil sağnakta sürmek.

• Ayın 9 undamemlekete gidince resim çekinip koyarım
  • Aldığımdan beri ön tekerde titreşim var , bunu halledeniz var mı 1300km'de innova 125i.

Tamamen indirdim lastiği gazyağı alıp iç lastiğe kadar her yerine fırça ile sürdüm. Hava saatindeki ani şişirme ile 38 basınçla şişirdim biraz sürüp tekrar 30'a düşürdüm havayı oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remote control -- 11 Haziran 2011; 21:50:29 >
  • Arkadaşlar,hepinize selamlar.
    KB100-6 kuba marka motor almayı düşünüyorum. bayi eve yakın(Üsküdar/Altunuzade),baktım begendim.İşte kullanacagım.Git gel 10 km. anca.Arada 12-20 kilo mal alırım .taşır herhalde.
    Bilgi veren olursa teşekkürler şimdiden.
    Sevgiler.

• HİTMAN 284 kardeş,sendende özel cavap bekleriğm,üşenmezsen. -2 gün içinde başka model tavsiyen varsa bilgilendirmeni istiyorum.,Sevgiler...
    Siteyede gireceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOBA Yaşıyor

Arkadaşlar,hepinize selamlar.
    KB100-6 kuba marka motor almayı düşünüyorum. bayi eve yakın(Üsküdar/Altunuzade),baktım begendim.İşte kullanacagım.Git gel 10 km. anca.Arada 12-20 kilo mal alırım .taşır herhalde.
    Bilgi veren olursa teşekkürler şimdiden.
    Sevgiler.

CUB motorlar arasında çok büyük farklar yok (HONDA, YAMAHA ve KYMCO hariç). Parası olan Honda'dan şaşmaz. Biraz daha iyi halli bir şey alayım dersen Yamaha, sonra da Kymco. Yani sıralama şöyle:

1. Honda İnnova
    2. Yamaha Crypton
    3. Kymco Activ 100
    4. Diğerleri

Diğerleri seçeneğinden hangisinin tipi hoşuna gidiyorsa, servis ve yedek parça hangisinde uygunsa o Çinli'yi tercih edebilirsin. Alacağın CUB şimdiden hayırlı uğurlu olsun. CUB alarak çok doğru bir tercih yaptığına emin olabilirsin. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

• bu CUP ların motorları süper yürüyen aksamı al gerisini çöpe at
  • Sağolun arkadaşlar,teşekkürler.

• herkese selam. 2009 model asya turkcub motorumla bende araniza katildim. 4000 km motorum. aldigim arkadas temiz kullanmis cizik yok. bana 875 ytl ye geldi. yasasin cub motorlar
  • herkeze merhaba ilk önce neburazadan arkadaş a hak veriyorum ama ucuz bir şeytler istersen kuba mondial bakalbilirsin
  • benimde var cup motorum,

biraz modfiye var gibi :)

<|||>Cub motorsiklet fan club<|||>

• Motorun marka ve modeli nedir ?
  • Hort oldu
  • Arkadaşlar cup alcam ilk motor tecrübem için yakıt ses görüşünüş sağlamlık hepsi kriterim acaba hangisini önerirsiniz sıfır mı ikinci el mi önerirsiniz?
  • Bütün motorlar arasındaki en çirkini cup abi kusura bakmayın , çirkin mi seviyosunuz anlamadım ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muşmula

Bütün motorlar arasındaki en çirkini cup abi kusura bakmayın , çirkin mi seviyosunuz anlamadım ki

+1
    öyle deme ama yakıtı az yıyor cırkın olabılır bırazda zevk meselesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muşmula

Bütün motorlar arasındaki en çirkini cup abi kusura bakmayın , çirkin mi seviyosunuz anlamadım ki

o kadarda kötü değil ya egsoz falan ekleyince hava koyuyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makavel1 -- 2 Ekim 2011; 17:01:34 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.