Şimdi Ara

CSR2 Türkiye Crew (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
965
Cevap
23
Favori
62.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CSR2 Türkiye Crew

• CSR2 Türkiye Crew

Her tür araç, anahtar, altın, vb. ihtiyacınız için bir özel mesaj kadar yakınım

• Bende uzun süredir oynuyorum da bu oyunu hala çözemediğim şeyler var yıldızlı yıldızsız araçların farkı ne yıldızlı olunca ne işe yarıyorlar? Bazen Rare Imports'tan kutu açtığımda araba geliyor 2 yıldızlı felan nedir bunlar? Live race ye girdiğimde orada birkaç oyuncunun yıldızları oluyor hatta bazısı mor renginde oluyor haliyle insan o kişilerle kapışmaya çekiniyor ben öyleyim yani. Nedir bu yıldızlı araçların esprisi?

Ben tüm bossları geçtim ve karşıma "THE TEMPEST" etkinliği çıktı mor renginde. Orada 1.500.000 dolar vermemi istedi bende verdim sonra karşıma 1.seviye den 5'e kadar speedtrap yarışlarını geçmemi istedi. Bunları geçince Elite license felan alıyorsun galiba o olayları hele hiçbir şey anlamadım ingilizceden dolayı. Bazı seviye 2-4 araçlarla geçtim ve araçlarım mavi oldu ekstradan fazla puan geliyor sanırsam.

Birde RP puanı ne işe yarıyor? Ekstra onunda leveli kasılabilmekte. Ana seviyem 42 olurken RP seviyem 25 RP nedir? Ne işe yarar?

Birde araçların TUNE kısmından motor performanslarıyla oynayabiliyoruz. Ben onları üstteki puan seviyesi +'ya göre değiştiriyorum oradaki puanın önemli mi? o puana göre mi değerlerle oynamalıyız? O puan arttıkça araç güçlenmekte mi? Yoksa hiçbir amacı yok mudur bizim mi kafamıza göre oynayıp denememiz gerekiyor?

Aracın üstte gücünü görüyoruz örneğin 400 gücü var. Ama motoru güçlendirdikçe ekstradan +500 felan bonus geliyor bu ne demek hala çözemedim ben bunları bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Bu arada hiçbir şekilde araba satın almıyorum rare imports'tan felan çıkartıyorum onlarla yarışlara giriyorum motorlarını güçlendiriyorum doğru bir strateji mi izliyorum sizce? Galeriden araba almak önemli mi? Birde bazısı yıldızlı arabaları güçlendirmeyin gibisinden yazmışlar onunda sebebini merak etmekteyim.

@CSR2 Hocam sizde bir şeyler yazarsanız sevinirim baya bilgilisiniz gibi bu oyunda. :)

• Merhaba, csr2 aktiv oyuncuyum ama sadece yarışmayı biliyorum 120 lvl li aşmışım hiç oyun detaylarına bakmadım pek anlamıyorum şuan bi klandayım sezon bitene kadar 800.000 bin puanı aşıyorum ama hangi araba daha güzel nelere dikkat etmeliyim onları bilmiyorum eyer sizde aktivseniz bana yardımcı olurmusunuz.CSR2 Türkiye Crew
  • CSR2 Türkiye Crew

Aktif bir crew varsa katılabilirim

• 4 yıldızlı T5 Aventador SV Coupe mi, yıldızsız T5 F12 Berlinetta mı? F12 kendi kombinasyonumla verdiğim sipariş olduğundan, eğer çok farketmez diyorsanız F12’ye tuning yapacağım.

(Ayrıca garajımda 44/77 Fusion Partsa sahip California da var)

• Merhabalar
    Aktif türk crew arıyorum

AirheaD
    Rank 57

İyi oyunlar

• Aktif türk crew arıyorum ios kullanıcısıyım 2 hafta gibi bir sürede tüm tierleri bitirdim altay kasıyorum şuanda günlük 75-80 k arası point kasıyorum oyundaki nickim 😎Baran Ulaş😎 Player İd: 78389702256

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baranulaş -- 10 Mayıs 2020; 13:20:14 >
  • CSR2 Türkiye Crew
  • CSR2 Türkiye Crew
  • Fiyat nedir nasıl alabilirim ?

• Baranulaş B kullanıcısına yanıt
    özel mesaj attık hocam
  • Güncel crew var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar mrb restoring fatih olan yer açılmıyor ne yapmam lazım yardım lütfen

• Fatihaltunsoy F kullanıcısına yanıt
    Restoring faith olan yer

• Algenthor kullanıcısına yanıt
    Mrb ben factoring faith olan yeri açamıyorum yardimci olabilirmisin

• Fatihaltunsoy F kullanıcısına yanıt
    Bende de olmuştu aynısı, bi süre giremedim. Ekran görünmüyo sanirim, sağ alt köşeye tıklarsanız giriyo. Ben öyle girmiştim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fp06 -- 6 Temmuz 2020; 15:25:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fp06 kullanıcısına yanıt
    Eywallah ama benimki açılmıyor yani sürekli bekleme modunda. Açılacakmış gibi bekliyor ama açılmıyor. Oyunu kaldırıp yükledim yine aynı. Eksik biseymi var anlamadım

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.