Şimdi Ara

CSR2 Türkiye Crew (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
966
Cevap
23
Favori
62.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CSR2

quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

Arkadaşlar arabaların ayar kısmında vites ve lastik ayarlarına giremiyorum. Basıyorum ama geçmiyor. Oyunu silip yükledim hala aynı. Nedendir?

Ayarlara girebilmen için en az 3-4 seviye upgrade yapmış olman lazım...

dostum en üst stagedeyim :) ayarlara giriyordum oyunda sıkıntı oldu artık giremiyorum. telefonu formatlayıp deneyeceğim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CSR2

quote:

Arkadaşlar arabaların ayar kısmında vites ve lastik ayarlarına giremiyorum. Basıyorum ama geçmiyor. Oyunu silip yükledim hala aynı. Nedendir?

Ayarlara girebilmen için en az 3-4 seviye upgrade yapmış olman lazım...

dostum en üst stagedeyim :) ayarlara giriyordum oyunda sıkıntı oldu artık giremiyorum. telefonu formatlayıp deneyeceğim

o zaman dediğin gibi, oyunun kendinden kaynaklı bir sorun olmalı...
    oyunun güncelleme sonrası bazı cihazlarda çok kastığını duymuştum...
    İnşallah düzelir...

• Türk crew arıyorum m4 gts var prestige cup rpsi için. En iyi arabam f12 (707+1034 striplemeye devam ediyorum) $27M lik garajım var. Sezonda 1m-1.5m rp yapıyorum. Diğer T5’lerim :710+764 Huracan , 707+828 570s.Veyron ve Vulcan da var fakat henüz stok seviyesindeler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsgs4545gsgs -- 21 Ekim 2017; 23:25:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsgs4545gsgs

Türk crew arıyorum m4 gts var prestige cup rpsi için. En iyi arabam f12 (707+1034 striplemeye devam ediyorum) $27M lik garajım var. Sezonda 1m-1.5m rp yapıyorum. Diğer T5’lerim :710+764 Huracan , 707+828 570s.Veyron ve Vulcan da var fakat henüz stok seviyesindeler.

Özel mesaj gönderdim Hocam...
  • Güncel Tune ve Süreler...

CSR2 Türkiye Crew
  • Selamlar кαяα∂єиιz ekibine yarışçı lazım, gelin yarışalım.

• Vay arkadaş ya. Rahat 400-450 arası gumus anahtar,1500e yakın bronz,20 tanede gold anahtar bastım arkadaş bir tane elle tutulur araç versin ya.Sezon bitiyor hala bmw m4 gelmedi.Lanet olsun m4 gelmesin ama önümüzdeki sezonun aracı için biriktirdiğim anahtarlarda gitti.

Gelde silme şimdi bu oyunu Gümüş anahtarlarda 4 kere tek yıldız golf gelirmi ya? resmen kafa yapıyorlar
  • Kill-For-You kullanıcısına yanıt
    hangi takımdasın, 15. anahtardan sonra bedava açılıyor. birde benim taktik goldda ilk araba srt hellcat tam olarak çıktığı an silvırı ateşliyorum.evet bu gold işini çözemedim, silver den daha iyi araç çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B3N3T0 -- 28 Ekim 2017; 14:46:58 >
  • selam ;
    Türk crew arıyorum En iyi arabam huracan (711+940 striplemeye devam ediyorum) $67M lik garajım var. Sezonda 1m-1.5m rp yapıyorum. Diğer T5’lerim : 18adet hepsi 700 ve üzeri

player id: 72410338313 isim : pucke
  • kolay gelsin arkadaşlar

crew chata mesay yazamıyorum yardımcı olurmusunuz bununla ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: B3N3T0

hangi takımdasın, 15. anahtardan sonra bedava açılıyor. birde benim taktik goldda ilk araba srt hellcat tam olarak çıktığı an silvırı ateşliyorum.evet bu gold işini çözemedim, silver den daha iyi araç çıkıyor.

Konu sahibi arkadaşın takımındayım. CSR TURKEY 2 'deyim. Valla normalde ben bir önceki sezona kadar taktik yapıp arabaları alıyordum.9 seviye bastıktan sonra 10. seviyeyi silver'la basıyordum ve aracı kapıyordum ama bu sefer yemedi.Bende hırs yaptım ha oldu olacak derken tüm anahtarlar çöp oldu hala aracı alamadım

Neyse bu sezon böyle ölü geçti artık önümüzdeki sezonlara bakıcaz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Pucke77

kolay gelsin arkadaşlar

crew chata mesay yazamıyorum yardımcı olurmusunuz bununla ilgili

Oyunun crew chat'i genel olarak problemli,senden kaynaklanan bir durum değil dostum.Herkezde problem var yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pucke77

selam ;
    Türk crew arıyorum En iyi arabam huracan (711+940 striplemeye devam ediyorum) $67M lik garajım var. Sezonda 1m-1.5m rp yapıyorum. Diğer T5’lerim : 18adet hepsi 700 ve üzeri

player id: 72410338313 isim : pucke

Özel mesaj gönderdim Hocam...
  • CSR TURKEY Crewinden UĞUR48 isimli kardeşe selamlar teşekkürler.biraz önce 8.8 dyno F12 Berlinetta ile 5 yıldız babaların lobisinde geziyodum.Lambo Centenario ile ki dynosu 8.4 falandır,sağolsun benimle bikaç kez swap yaptı.oyunda tanışmadığımız halde Türk'lük hemşerilik iyi ki var.sağol kardeşim.iyi oyunlar.
  • CSR2 kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni farkettim de sağ üst köşede 2016 diyo ama?!? güncel muhtemelen de tarihi mi yanlış yaznışlar?
  • Merhaba ben Australiada yasiyorum sunanda yildirim crewde yarisiyorim ama sanirim ben yalnizim 😄 beni grubunuza dahil edermisiniz please lcgoren mert efe adiyla yarisiyorum selamlar tesekkurler

• emeginize saglık
  • CSR2 Hocam a ve bilebilecek olan tüm arkadaşlara güzel bir soru:
    F12 Berlinetta maxed out durumda şu an.yeni bitirdim yani.ve internette araştırmalarımla 8.82 gibi bir zamana sahip.aslında en yüksek olarak EP 1430 larda iken 9.00 dyno ve 8.95 zamanı vardı ancak bu tune sayesinde EP 1109 a falan iniyor,dyno ise 9.6 ya çıkıyor ama güzel bir shift patternle 8.82 herzaman yakalanıyor.durum bu iken; live races lobby de her rakip her araba en kötü 8.7 yapıyor ve bot arabalar dışında yarış kazanamıyorum.tek tük mal herifler çıkarsa onları da avlıyorum ama genelde 8.7,8.6,8.5 araçlar var etrafımda ve ben dediğim gibi bot arabalar için bekliyorum.support a yazdım ama onlardan da mantıklı bir cevap alamadım.CSR 2 Hocam,bilgi birikimlerini ve senin crewin cevaplarını da paylaşırmısın? Pişman oldum resmen,milyonlarca harcayıp strip üstüne strip yapıp Berlinetta yı maxed out yaptığıma.eskiden çok daha fazla yarış kazanıyodum ve RP 2 milyona dayanıyodu.şimdi yarış kazanamıyorum deliricem.Yardımını beklerim.bu arada senin crew e alırsan da sevinirim.şu anki crew iyice kan kaybetmeye başladı.yakında ilk 1000 e bile zor giricez..ok uzun yazdım sanırım :) saygılarımla...

• Arkadaşlar oyuna yeni başladım diyebilirim en iyi aracım T4 Mercedes mcleren son seviyede fakat live race de yarısırken sanırım hile kullananlar var yanımdaki araç ani anormal ataklarla geçiyor beni bu olay hilemi yoksa başka bir durum mu var

• quote:

Orijinalden alıntı: junghegg

CSR TURKEY Crewinden UĞUR48 isimli kardeşe selamlar teşekkürler.biraz önce 8.8 dyno F12 Berlinetta ile 5 yıldız babaların lobisinde geziyodum.Lambo Centenario ile ki dynosu 8.4 falandır,sağolsun benimle bikaç kez swap yaptı.oyunda tanışmadığımız halde Türk'lük hemşerilik iyi ki var.sağol kardeşim.iyi oyunlar.

Selamını iletirim Uğur abi´ye...

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.