Şimdi Ara

CSR2 Türkiye Crew (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
966
Cevap
23
Favori
62.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FenderS

Merhaba oyuna dün başladım rank 11.önceden bi ara csr oynamıştım ona göre baya gelişmiş. anlamadığım bazı noktalar var bu crew ne işe yarıyor rastgele bi crew e girdim bonus veriyormuş diye de çözemedim. Bir de arabayı geliştirmek için bu rare partsları nerden sağlayabiliriz,sadece yarışarak mı? Dün mesela transmission vardı rare part toyota için bende de o eksikti ama girince sadece sell çıktı anlayamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Burada Crew´ler sıralaması oluyor ve ona göre ödüller dağıtılıyor.
    Crew önemli yani...
    topladığın bronz anahtarlar ve 4 saatte bir gelen Free anahtar ile gerekli parçalara ulaşabilirsin...
    Fusion´ları kullanmak için araca gidip, uygun parçaya takman gerekiyor.
  • Ya reis bişey sorucam, şu anki görev arabası Ghibli S Q4 var bende.bütün yükseltmelerinide yaptım. şu anda güç 650+121 .Ama buna rağmen Prestige Cup'a giremiyorum hala fusionları yükselt felan diyor.Ayrıca 2 gün önce bölüm aracına özel bir yarışa girebilmiştim ama ilk araba patates etti beni.Tüm yükseltmeleri yapmama rağmen hemde.

bu araca özel farklı bir durummu var nedir anlamadım.Varmı bir bilgin usta?

Bu arada oyunda sohbet problemi var,face'e de çok girmediğim için crew'e değilde direk buradan sana sormak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kill-For-You

Ya reis bişey sorucam, şu anki görev arabası Ghibli S Q4 var bende.bütün yükseltmelerinide yaptım. şu anda güç 650+121 .Ama buna rağmen Prestige Cup'a giremiyorum hala fusionları yükselt felan diyor.Ayrıca 2 gün önce bölüm aracına özel bir yarışa girebilmiştim ama ilk araba patates etti beni.Tüm yükseltmeleri yapmama rağmen hemde.

Bu arada oyunda sohbet problemi var,face'e de çok girmediğim için crew'e değilde direk buradan sana sormak istedim.

Prestige Cup yarın başlayacak, muhtemelen ondandır...
    Maserati oldukça zor bi araç, Tune ile daha detaylı uğraşman gerekiyor...
    Oyun Chat, can çekişiyordu zaten geçen günlerde tamamen kaybettik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSR2

quote:

Ya reis bişey sorucam, şu anki görev arabası Ghibli S Q4 var bende.bütün yükseltmelerinide yaptım. şu anda güç 650+121 .Ama buna rağmen Prestige Cup'a giremiyorum hala fusionları yükselt felan diyor.Ayrıca 2 gün önce bölüm aracına özel bir yarışa girebilmiştim ama ilk araba patates etti beni.Tüm yükseltmeleri yapmama rağmen hemde.

1 GB. update yeni Prestige Cup ile ilgili sanırım, Oyuna biraz heyecan gelecek. :)
    Umarım düzgün bir update dir. Bundan öncekinde bazı araçların 6 stage' leri uçmuştu :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyyankees

quote:

quote:

1 GB. update yeni Prestige Cup ile ilgili sanırım, Oyuna biraz heyecan gelecek. :)
    Umarım düzgün bir update dir. Bundan öncekinde bazı araçların 6 stage' leri uçmuştu :(

Muhtemelen dediğin gibi...
    Güzel olacak diye düşünüyorum...

• quote:

quote:

Reis tune'de en fazla yükseldiği şu an için 121 dahada yükseltemiyorum.bugün yine Supply Cup açıldı,orada yine aynı.daha ilk arabada yenildim Diğer araçların hiç birinde böyle bir sorun yaşamamıştım.Hiç bir araçla daha ilk yarışta yenilmiyordum yani.

Valla bu sezonu pas geçicem ben,öyle görünüyor.giremiycem prestige cup'lara felan.Ben bu maseratiyi çözemicem anlaşıldı
  • Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Adım Serkan,yazılan birçok mesajı okumaya çalıştım.Çok uzun zamandır oyunu oynadığımı söyleyemem ancak kısa zamanda ilerleme kaydettim.Csr 1'den az çok tecrübem var.Tier 1-2-3-4-5 bitti.İkinci bölümde 4 bölümü geri bıraktım şu anda Larry Brunel isimli vatandaşın bölümündeyim ama maalesef tamamlayamıyorum.Sağlam bir Türk grubuna alınmayı çok isterim yardımcı olabilirseniz sevinirim.Elimde ki araçlar;

Ferrari 488 Spider 706-729

Nissan GtR 35 647-603

Lamborghini Huracan LP 610-4 702-302

Aston Martin Vanquish 625-347

Dodge SRT Hellcat 550-366

Dodge Viper ACR Extreme Aero daha aracı doldurmadım

Bmw M4

Audi Rs5 Coupe

Fiat Abarth 350-375

Golf GTI 349-341

Audi TT-RS

Hyundai Veloster Turbo R Spec 352-360

Mustang GT Premium

Bmw M 235

Mercedes A 45 AMG 462-258

Toyota 86

Mercedes AMG GT

Subaru Wrx Sti

Maserati Ghibli S Q4

Ferrari Gto vardı sinirlemdim sattım 😎

Şu anda Lambo ile Larry Brunel bölümünü geçemiyorum online yarış ile zaman geçiriyorum.Grup var ve banada yeriniz var ise mesajları takip ediyor olacağım.Şimdiden teşekkürler.

Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kill-For-You kullanıcısına yanıt
    Benide delirtti fakat tek seferde bitirdim.

Öncelikle başta nitro kullanma, 5. vitese geçer geçmez nitroyu kullan.

Perfect kalkış, good shift ile hiç takılmadan geçtim.
  • Bu arada 3 arkadaşız, sezonda yaklaşık 5 milyon rp yapıyoruz. Şu anda yabancı bir ekipteyiz. Sezon araçlarını alan Türk ekibe transfer olabiliriz.

İlgilenenlerin dikkatine :)
  • blackened kullanıcısına yanıt
    İnan denemediğim hiçbirşey kalmadı,aracın daha eksiği var bariz belli ediyor kendini,adam arkadan gelip geçiyor birde fark açmaya başlıyor.Deneyeceğim bakalım ne zaman geçerim kısmet artık😊

• quote:

quote:

quote:

Reis tune'de en fazla yükseldiği şu an için 121 dahada yükseltemiyorum.bugün yine Supply Cup açıldı,orada yine aynı.daha ilk arabada yenildim Diğer araçların hiç birinde böyle bir sorun yaşamamıştım.Hiç bir araçla daha ilk yarışta yenilmiyordum yani.

Valla bu sezonu pas geçicem ben,öyle görünüyor.giremiycem prestige cup'lara felan.Ben bu maseratiyi çözemicem anlaşıldı

Vites 2.0 Teker 0/100 yap, nitroyu kafana göre ayarla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanOguz

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Adım Serkan,yazılan birçok mesajı okumaya çalıştım.Çok uzun zamandır oyunu oynadığımı söyleyemem ancak kısa zamanda ilerleme kaydettim.Csr 1'den az çok tecrübem var.Tier 1-2-3-4-5 bitti.İkinci bölümde 4 bölümü geri bıraktım şu anda Larry Brunel isimli vatandaşın bölümündeyim ama maalesef tamamlayamıyorum.Sağlam bir Türk grubuna alınmayı çok isterim yardımcı olabilirseniz sevinirim.Elimde ki araçlar;

Ferrari 488 Spider 706-729

Nissan GtR 35 647-603

Lamborghini Huracan LP 610-4 702-302

Aston Martin Vanquish 625-347

Dodge SRT Hellcat 550-366

Dodge Viper ACR Extreme Aero daha aracı doldurmadım

Bmw M4

Audi Rs5 Coupe

Fiat Abarth 350-375

Golf GTI 349-341

Audi TT-RS

Hyundai Veloster Turbo R Spec 352-360

Mustang GT Premium

Bmw M 235

Mercedes A 45 AMG 462-258

Toyota 86

Mercedes AMG GT

Subaru Wrx Sti

Maserati Ghibli S Q4

Ferrari Gto vardı sinirlemdim sattım 😎

Şu anda Lambo ile Larry Brunel bölümünü geçemiyorum online yarış ile zaman geçiriyorum.Grup var ve banada yeriniz var ise mesajları takip ediyor olacağım.Şimdiden teşekkürler.

Saygılar.

Özel mesaj gönderdim Hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackened

Bu arada 3 arkadaşız, sezonda yaklaşık 5 milyon rp yapıyoruz. Şu anda yabancı bir ekipteyiz. Sezon araçlarını alan Türk ekibe transfer olabiliriz.

İlgilenenlerin dikkatine :)

• quote:

İnan denemediğim hiçbirşey kalmadı,aracın daha eksiği var bariz belli ediyor kendini,adam arkadan gelip geçiyor birde fark açmaya başlıyor.Deneyeceğim bakalım ne zaman geçerim kısmet artık😊

Huracan satın alıp, strip´leyerek fusion elde eder bunları aracına takarsan geçecek duruma gelirsin en yakın zamanda...
  • Yardım içim teşekkür ederim ancak onun yerine Viper Acr Extreme aracımı bayağı bir doldurdum güzelde bir ayar çektim ve o bölümü az önce bitirdim😊Şimdi 1.500.000 biriktirmeye çalışıyorum.Yarım saat önce 50.000 $ vardı şimdi 500.000$ oldu online yarışlar sayesinde.

• İyi günler

Uzun zamandır oyunu oynuyorum. Yabancı crew lerden sıkıldım iyi puan toplayan Türk crewler varsa girebilirim hepimize kolay gelsin

Alpaslan

• quote:

Yardım içim teşekkür ederim ancak onun yerine Viper Acr Extreme aracımı bayağı bir doldurdum güzelde bir ayar çektim ve o bölümü az önce bitirdim😊Şimdi 1.500.000 biriktirmeye çalışıyorum.Yarım saat önce 50.000 $ vardı şimdi 500.000$ oldu online yarışlar sayesinde.

Para kolay kazanılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: alpaslancelik

İyi günler

Uzun zamandır oyunu oynuyorum. Yabancı crew lerden sıkıldım iyi puan toplayan Türk crewler varsa girebilirim hepimize kolay gelsin

Alpaslan

Bizim ekibe alalım sizi...

• Arkadaşlar arabaların ayar kısmında vites ve lastik ayarlarına giremiyorum. Basıyorum ama geçmiyor. Oyunu silip yükledim hala aynı. Nedendir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

Arkadaşlar arabaların ayar kısmında vites ve lastik ayarlarına giremiyorum. Basıyorum ama geçmiyor. Oyunu silip yükledim hala aynı. Nedendir?

Ayarlara girebilmen için en az 3-4 seviye upgrade yapmış olman lazım...

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.