Şimdi Ara

CSGO Pickem Tahminleriniz Nelerdir ? (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
856
Cevap
3
Favori
19.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda olupta silahi alanlara laf edenleri anlamiyorum. P90 bu oyunda olan bir silah. Alan alir. Ayni sekilde auto veya aug da. Herkes istedigi gibi oynar. Aynisini zamaninda cod’da grenade laucher alanlara da yapiyorlardi. İlk ciktiginda revolver icinde yapildi, silah gucluydu valve de bunu gorup nerf yapti. Asin artik bu konulari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlış anlamışsın bende aynısından bahsediyorum, kısa özetle demek istediğim, pro oyuncular alınca aug king player oluyorda sıradan oyuncular alınca neden yerden yere vuruluyor ve önceki yorumdada örnek verdim şuan LE rankım 2-3 maçta aug aldım kendi takımımdan tut karşı takıma maç arasında profile comment bırakmalara kadar herkes yadırgıyor normal oyuncuları e sporcu pro oyuncular alınca herkes yoo olabilir normaldir king player harika oyun diyor olay bu
  • ResistibiLiTy kullanıcısına yanıt
    Csnin oyuncu kitlesi bu maalesef. Onlarin dusuncelerine gore hareket edersen zaten oyun zevkin olmaz. Steam profilindeki yorum kismini sadece arkadaslar yapabilirsin trader falan degilsen.

• Challenger tuttu. Sırada legends var hadi bakalım 🙂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben bu takımını destekle çıkarmasını kazan olayını anlamadım maç sırasında felan reklamı dönüyor steam.tv den izleyince felan düşüyor diyecem de inanmıyorum varmı bilen yada düşüren pic em ler oyun içinde açıklanınca mı verecekler acaba
    Çıkartma kazanma diye bir şey yok. Sadece seçtiğin bir takımın graffitisini oyun içinde sınırsız kullanabiliyorsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5 tahminin son 3u bugun geldi.

• c9 ve nip son gün beni kurtardı
  • oho 6 yaptık ya 5i c9 ile kurtaranları tebrik ederim bütün şansınızı kullandınız sanıyorum
  • CSGO Pickem Tahminleriniz Nelerdir ?

Kalan takımlar bunlar. Aralarından seçim yapmak oldukça zor olacak

Bu aug kullanımı biraz op oldu. Haritaların çoğu zaten ct sided aug ile ct başlayan maçı kazanıyor. Aug alınmasın demiyorum kimse kullanmazken arada ben alıyordum zaten. Valve başka silahların kullanımını arttırmak için parasını düşürdü bu sefer kimse diğer silahların yüzüne bakmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin GroBkreutz -- 18 Şubat 2019; 0:6:55 >

• legend seçimleri açılmış takip eden arkadaşlardan tahminler bekliyoruz yine :)
  • Ben böyle yapmıştım;

CSGO Pickem Tahminleriniz Nelerdir ?
  • Renegades tamamen random

CSGO Pickem Tahminleriniz Nelerdir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aras. -- 18 Şubat 2019; 1:19:57 >
  • Hatıra kutuları geldi mi arkadaşlar? İşteyim bakamadım steam den.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Nefer-

Hatıra kutuları geldi mi arkadaşlar? İşteyim bakamadım steam den.
  • -Nefer- kullanıcısına yanıt
    hatıra kutusu gelmez daha 2 tane challange tamamlamamız gerekiyor legend seçimlerinden sonra 1 tane de maç izleme görevi var onunla 5 olacak tabiki pic em doğru yapılırsa 5 görevden sonra coin upgradable olacak bronze den silver e yükselince gelecek

Ben bu şekilde yaptım tahminlerimi bakacaz görecez. Natus Vincere'yi 3-0 koyabilirim o banko gibi gözüküyor çünkü keza astralias ta öyle değiştirirsem editlerim ama zaten böylede banko 5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResistibiLiTy -- 18 Şubat 2019; 2:37:30 >
    Tamam öyleyse şimdi anlaşıldı. Ben her seçim aşamasında ödülleri toplarız diye düşünmüştüm.

Benim tercihim bu şekilde oldu.
  • Tercihler ne zaman son arkadaşlar. Ne kadar süre var?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.