Şimdi Ara

Csgo directx hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhabalar konuyu doğru yeremi açtım emin değilim yanlışsa uyarırsanız sevinirim.

Derdimi kendimce anlatmaya çalışacağım.

Sorun daha düne kadar yoktu Cs:go açmaya çalıştım başlatılıyor dedi fakat oyun açılmadı ardından steam üzerinden dosyaları doğruladım 2 tane dosya doğrulanmadı dedi başlattım tekrardan şu şekilde başladı fakat yine açılmadı
    Csgo directx hatası

Şüphelendiğim olay şu en son bazı oyunlarım açılırken 0xc00007b hatası veriyor diye sysWOW64 için yaklaşık 350 mblik dll indirip sysWOW4 içine attım bazıları kabul etti bazılarını etmedi yarım yamalak izin gereksinimi felan dedi sonra açmaya çalıştığım oyunda açılmadı

en nihayetinde csgoya girmek istedim oda açılmadı biraz araştırdım directx tekrar silip kurmayı denedim şöyle bi sorunla karşılatım
    Csgo directx hatası

Ardından SysWOW64 eski haline getirmeye çalıştım ondada şu sorunlarla karşılaştım

Csgo directx hatası

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulusavas -- 23 Haziran 2017; 4:31:4 >

• up
  • Merhabalar,

Şanslı günündesin,uzun yıllardır steam kullanıcısı olduğum için adamların müşteri hizmetleri diye bir platformu açılsa rahat girerim o derece :D Neyse biraz güldük! Şimdi Ciddileşelim.

Bu tür sorunlar framework eksik yada bozulduğu için var olmaktadır.

Bir çok çözümle bağdaştırılabilir. Lakin benim önerim;

1) Drivers Booster programını indir ve kur! Serialleri nette mevcuttur. Bu programın özelliğini anlat,anlat bitmez lakin,bariz bizi tatmin eden özelliği ise windowsunda oyun açılmıyorsa aynı microsoft uygulaması eksikse yani framework onu yükler güncelleştirir. Program güncellemeyi yaptıktan sonra yeniden başlatın ve tekrar açın; Çünkü ikinci kez işlem yaptığında framework yükler.

Bunlar olmaz ise 19:00 gibi özelden yaz. Skype ile beraber kontrol ederek yapalım.Sonucunu buraya not alırız.

Kolaylıklar Dilerim.

• teşekkür ederim gün içerisinde deneyeceğim size dönüş yaparım mutlaka
  • Csgo directx hatası

Hata devam ediyor özelden konuşalım isterseniz gerekirse skype üzerinden devam ederiz TV kullanabiliriz
  • OyunSeverlerKulubu kullanıcısına yanıt
    Yapamıyorum bende. Dediğin gibi yaptım her şeyi
  • hocam o sorun bende de var ve 1 aydır devam ediiyor fakat oyunlarım açılıyor
    güncellemelerle çözdüm anlatıyorum hazır ol inşallah işine yarar
    bende daha garip bir durum oluşmuştu oyunu aaçmaya çalıştıgımda direckt yazısı çıkıyordu oyun açılmıyor du ve ekran kartının driverını siliyordu
    eğer nvidia ekran kartı kullanıyorsan oyunu açarken bi bak aygıt yöneticisinden ekran kartı driverı duruyor mu eğer duruyorsa sağ çift tıklatarak donanım değişikliklerini ara seçeneğini seç eger ekran kartı driverı siliniyorsa oyunun açılmama sebebi odur nvidianın eski 388.31 sürümünü kurup tekrar dene tabi nvidia kullanıyorsan

birde şöyle bişi var direckt dosyaları bozuldugu zaman istediğin kadar dll at pek düzelmiyor çogu dosya bozuluyor genelde formatla çözdüm bu sorunu belki formatsız çözen bi arkadaş çıkarsa işin hallolabilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.