Şimdi Ara

Csgo 2014 hâliyle kalsaydı ,şuanda daha çok oyuncusu olur muydu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> Counter Strike Serisi >> Counter-Strike: Global Offensive Genel >> Csgo 2014 hâliyle kalsaydı ,şuanda daha çok oyuncusu olur muydu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2089 Mesaj
    2014 'ten beri hiçbir güncelleme gelmediğini düşünün.

|
    |
    Az olurdu ancak o zamanki aldığım fps ile arada dağlar kadar fark var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin GroBkreutz -- 17 Kasım 2017; 20:10:22 >
    |
    |
    Hileeee.Güncelleme gelsin ama şu hile bi gitse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bu üye 3 Bant Bilardo aşığıdır..!
  • Teğmen
    212 Mesaj
    Güncelleme iyidir, oyunu canlı tutar Lakin hile konusunda bir şeyler yapılması şart
    |
    |
    |
    |
    2014'te biraz eski bi görüntü vardı. Ama 2015'in ortalarına dönse çok güzel olur ve bi kitle kazanabilir. Tabii tüm hileler temizlenmeli. Bir CS delisi olarak Eylül'de bıraktım ve daha da girmiyorum. En güzeli buymuş sanırım. Eskiden 12-15 kişi arkadaş grubumuz vardı aynı anda 4 tane takım bile çıkarıyorduk rekabetçi için. Şimdi toptan bıraktık hiçbirimiz oynamıyor. Eski tadı kalmadı çünkü. Hala oynayan varsa da umarım bir an önce kurtulur,çünkü cidden hilesiz bir oyun bulmak zor ve bu sinirinizi yıpratıyor. Ne yıpranmışız arkadaş yeni farkına varıyorum Hele tek girip oynuyorsan felaket... Devir PUBG devri. Sistem yetiyorsa PUBG almak çok daha iyi. Cs maalesef kendi ayağına sıktı..
    |
    |

#Ankaragücü!
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
haberler
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.