Şimdi Ara

[CSB] Facebooktan tanistigim kiz ailemi dagitti¡

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> [CSB] Facebooktan tanistigim kiz ailemi dagitti¡
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    333 Mesaj
    UYARİ!

Oncelikle acemiyim kimseyi rahatsiz etmemek ve umitlerini bosa cikarmamak icin basina csb yaziyorum ama csb yazdim diye hikaye degil hala csb ozelligi koruyacak begenmezseniz okumayin yaziyorum cunku gelismek istiyorum.

Zaten anlamistim bu iste bir is var diye cunku 1 haftada tanisilan kiz neden hemen ailemi gormek ister ki. İlk beni tani degil mi. Tam olarak 1 hafta 1 gun once tanistim. Kari kizda gozum yoktur o beni buldu. Mesaj atti benim paylastigim bir konu ile ilgili. Bende geri dondum benim ve onun gibi insanlarin olmasindan mutlu oldugumu soyledim ama amacim kiza yurumek degil. Neyse bu ertesi gun dondu dedi mobil kullaniyosun whatsapp in vardir. Evet dedim numarasini verdi orda daha rahat dedi burda mesajlar yavas gidiyo felan. Ekledim kizi konustuk ettik. Tam 2 saat sonra aklimiza geldi isimlerimizi sormak. Cunku ikimizde sahte isimlerle face acmistik. Konusmaya devam ettik de ettik. Canimda sikiliyodu hazir konuscak birisi var diye konustum bende. Taaki 2 gun onceye kadar sabaha kadar mesajlastik ve konustuk. Dedi gelil aileni gormek isterim. Hayir da diyemedim bizimkileri aradim bi kiz gelicek diye. Ama arkadasiz kotu niyetim yok diye de ekledim. Kiz geldi ama mini kot short dekolte acik ince bir gomlek ile. Utandim ailemin yaninda. Kizda utanma yok. Neyse ben farketmedim annem farketmis babam kizi suzuyomus. Annem bi anda isin kilicini cikardi ve babama saldirdi. Babam da ejderhaya donustu kavgaya basladilar. Kizda zebaniye donustu beni zindana atti. Wifi yok paketten yaziyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neque -- 30 Temmuz 2014; 0:33:57 >

|
    |

• Teğmen
    165 Mesaj
    Kardeşim facebook da adlarınız yazmıyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Vakitsiz Öten Horoz

quote:

Alfred nobelin kayıp çocuğu :)

|
    |
    Küfre sapanlar, seni tutup bağlamaları yahut öldürmeleri ya da yurdundan çıkarmaları için sana tuzak kuruyorlardı. Onlar tuzak kurarlar, Allah da tuzak kurar. Ama Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır.)
  • Çavuş
    98 Mesaj
    Facebooktan arkadaş ekliyor ardından isimlerinizi soruyor

|
    |
    PSU: 600W dahili Kasa: Cooler Master N400 İşlemci: AMD FX6300 Ekran Kartı: Sapphire R9 280X Anakart: MSI 970A-G43 DVD : Samsung 24X HDD : 1TB WD Cache Klavye : Everest KB-R01 Kulaklık: Logitech G930 Mouse: Logitech G602
  • Yüzbaşı
    333 Mesaj
    quote:

quote:

Dogru

|
    |
1
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
üniversite
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.