Şimdi Ara

CS2 gerçekten yavaş mı...!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu işi çözemedim birtürlü. 3 farklı CS2 versiyonu denedim. Çalışma esnasında programdan kaynaklanan ani donma ve yavaşlama yaşıyorum (zaman zaman). CS ile güle oynaya yaptığım işleri CS2 de ara sıra kasma yapıyor. Kullananlarda da böyle mi.

• ben o kadar bariz bir fark görmedim. senin sistem imzandaki gibiyse nasıl donmalar gerçekleşiyor anlayamadım
  • Ya bildiğin gibi değil. Sistemle alakası yok. Programsal bişi herhalde. İlk pogram bozukmudur diye başka cd'lerde de denedim. Bu sistemde neler yapıyorum alati nasıl kasıyorum bir bilsen. Hepsini problemsiz kaldırıyor fakat 40MB'lık bir TIFF'i bile editlerken bir bakıyorsun alet 3 sn donmuş. Hayret.
  • Ben celeron ile neler çekiyorum bi bilsen :D 50 mblık dosyada bilgisayarın beyni duruyo celeron 2,66 512 ram var . Senin o sistem 40 mblık dosyada kasılıyosa bi problem vardır . Yada sen çok fazla hız hastasısın. Benim dosya 100 lere geldiğinde 1 dakkalık donmalar başlıyor. 4gb ramle 40 mb dosya değil 400 mb la bile kasmaması lasım. Ama Cs2 cs ye göre biraz daha ağır.
  • CS ile CS2 arasında çok büyük fark yaşadım ben benim sistemle. Soket A - 2600+, 1gb ram

Fontlar, pluglar ne kadar çoğalırsa kasılma da bir o kadar artıyor.
  • @ n0x

sen yanlış anlamışsın. Hız deliliği değil benimkisi. Yazıyı dikkatli okursan sedece CS2 de sıkıntı yaşadığımı anlarsın.
    Yani biraz değil bayağı fark...

@ woraz.

Sistemlerimiz farklı olsada sıkıntımız ayni. Sende de CS ile CS2 arasında büyük fark var. Tekrar CS'ye döndüm.
    CS3 (belki) çıkana kadar CS en iyi çözüm olacak demek ki.

Ben başlığı açarken bekli benim bilmediğim CS2'ye özgü bir setup ayarı vardır (hızı arttırmak CS'ye yaklaşmak gibi) diye açmıştım.
    Herkese teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.