Şimdi Ara

Cs1.6 ONLİNE DOSYALARIYLA BİRLİKTE ANLATIM & HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
803
Cevap
1
Favori
357.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: RevengerX

Hilesiz oynamak istiyosan bu serverlarda oynuyacaksın benim dediklerimi yüklediysen de bu serverlarda öylebir hata vermez.OkK:
    Cs11.senoyna.com
    Cs12.senoyna.com
    Cs13.senoyna.com
    Cs14.senoyna.com
    Cs15.senoyna.com
    Cs16.senoyna.com
    Cs17.senoyna.com
    62.68.196.214:27015

Bu serverlarda oynamak için CD yüklemen lazım onunda son sürümünü buradan indirebilirsin.

Bunlarsa benim girdiğim genelde hilesiz serverlar çünkü adminleri yeteri kadar kontrol ediyor.

212.175.208.27:27015>game portal test
    62.68.194.240 >kasalım
    217.195.205.202> revolation
    212.175.208.67 > club cs
    62.68.196.100>ZamanYoneticisi
    85.96.202.42>tft
    212.175.208.32>pro
    62.68.194.249>mekandayız
    62.68.194.150>wasp

Bunlardada invalid cdkey hatası vermemesi lazım.

Kolay gelsin.İYİ OYUNLAR:

ilk sırada deilde 2. sıraad verdiğin serverlara nası bağlanıcam ben yani onları nereye yasıcam ben yow

• arkadaşlar ben cs 1,6'yı oynayamıyorum hata veriyo hatada(w_loadwadfile: couldn't load gfx.wad
  • http://senoyna.com/forum/index.php?PHPSESSID=3b7b94c1345bcff0aa5e93f3f1e8fe39&topic=921.0

v26 yamasının bazı hatalar çıkardığı söylenmiş burda. bunun yerine v23 yamasının yüklenmesi önerilmiş. ben de bunu dinleyerek sadece csv7 ve v23 yamasını yükledim. senoynanın serverlarına girebilmek icinde senoyna CD (sen oynanın chatting death versiyonu) kurdum.

yani program ekle kaldırdan herşeyi kaldırıp 3 şey kurdum sadece:

1- cs 1.6 v7
    2- yama v23
    3- senoyna cd

isteğe bağlı olarak da türkçe dil paketi, bot paketi yükleyebilirsiniz

• quote:

Orjinalden alıntı: ultrAslan-BH

quote:

Orjinalden alıntı: RevengerX

Hilesiz oynamak istiyosan bu serverlarda oynuyacaksın benim dediklerimi yüklediysen de bu serverlarda öylebir hata vermez.OkK:
    Cs11.senoyna.com
    Cs12.senoyna.com
    Cs13.senoyna.com
    Cs14.senoyna.com
    Cs15.senoyna.com
    Cs16.senoyna.com
    Cs17.senoyna.com
    62.68.196.214:27015

Bu serverlarda oynamak için CD yüklemen lazım onunda son sürümünü buradan indirebilirsin.

Bunlarsa benim girdiğim genelde hilesiz serverlar çünkü adminleri yeteri kadar kontrol ediyor.

212.175.208.27:27015>game portal test
    62.68.194.240 >kasalım
    217.195.205.202> revolation
    212.175.208.67 > club cs
    62.68.196.100>ZamanYoneticisi
    85.96.202.42>tft
    212.175.208.32>pro
    62.68.194.249>mekandayız
    62.68.194.150>wasp

Bunlardada invalid cdkey hatası vermemesi lazım.

Kolay gelsin.İYİ OYUNLAR:

ilk sırada deilde 2. sırada verdiğin serverlara nası bağlanıcam ben yani onları nereye yasıcam ben yow

ultrAslan-BH onları konsolu açıp connect ip şeklinde yazacaksın.
    Örn: connect 62.68.194.150
    enterla...
    Ama arkadaşın dediği gibi server lar kapanıp acılmaya basladı bazen giriyo bazen girmiyor.
    Onun için size kesin bir link vericem buradan en dolu serverlara bakıp girebilirsiniz.

> :::Turkey-Caunter Strike::: <

M@rKSm@N 26. patchde sorun olmadı bende ve hiç duymamıştım oldugunu ama 27.patch da sorun oldugunu biliyorum.
    Genede arkadaslar deniyebilir senin dediklerinide...

Kolay Gelsin... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revenge® -- 25 Eylül 2006; 21:38:01 >

• gerçekten iyi güzel anlatmışsın,, ve yararlı bi yazı olmuş ama bi yerde sorun yaşadım ben, gateway'i açınca hiç bişey açılmıyo.. yani gateway penceresi açılıyo.. ama hiç server yok bomboş pencerenin içi..
  • Evet o bendede oluyodu işte bu beta olmasından kaynaklanıyo programı kurunca bilgisayara res at ve ole acmayı dene....Benim deneyimim sonucu . :)

Ama getewaydaki bircok server a giremeyebilirsin onuda soliyim.Programın güncellemesi cıkmadı daha.
    Onun için verdiğim linkten girceğin server ların ip sini alarak girersin.OKk.
    http://www.game-monitor.com/search.php?search=&type=server&game=cstrike&country=TR

Kolay gelsin...
  • saol deniycem :)) call of duty oynaya oynaya öğgk geldi ..bakalım counter nasıl olcak..
  • yaa bişey daha sorcam..fazla sıkmış olmayayım ama ben iki üç servera bağlanmayı başardım.. ama en fazla bir dakika oynuyorum bi hata ile kapanıyo oyun.. hata da şu:

NET_SendPacket ERROR: WSAEINTR büyük/küüçük harf dikkat ederek harfiyen yazdım hatayı..
  • RevengerX
    sağol dostum nası giricemi çözmüştüm ama serverların çoğu dediğin gibi kapalı bide senin verdiklerine bakem ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: orkuncan99

yaa bişey daha sorcam..fazla sıkmış olmayayım ama ben iki üç servera bağlanmayı başardım.. ama en fazla bir dakika oynuyorum bi hata ile kapanıyo oyun.. hata da şu:

NET_SendPacket ERROR: WSAEINTR büyük/küüçük harf dikkat ederek harfiyen yazdım hatayı..

Orkuncan99 gercekten bole bir hatayı hiç görmemiştim.Sana yardımcı olamayabilirim ama genede araştırıym bulursam paylaşırım.
  • ben biraz araştırdım buraya yazmadan önce.. internet özelliklerindeki IP QoS Paket zamanlayıcısını devre dışı bırakın diyo..ama devre dışı bıraktığım halde hala aynı hatayı veriyo.. bi de benim internet kablosuz internet ondan oluyo olabilir mi?..
  • Onla ilgili deildir.
  • Eyw saolasın..

Yanlız bu Code hatalarına bi çözüm bulamadım,bi code 127 bi code 18 hatası alıyorum..

Non-steam gercxekten can sıkıyor,birtürlü gideremedim bu sorunu aranızda giderebilmiş olan var mı ?
  • Bu sorun non-steamdan deil ya eskiden hile yaptın yada Cd le ilgili sorun var.
  • şunu sormak istiyorum dediklerini teker teker yaptım ne zaman counter kısa yoluna tıklasam mavi ekranla sistem çöküyor ne yapmalıyım
  • Pc'nin özelliklerinden olabilir.Yani dogal bişey deil.
  • öncelikle herkese yardımlarından dolayı teşekkürler benim sorunum serverlerden bazılarında invalid cd key gibi hata veriyor bunun nedeni ne olabilir
  • Bu linkteki serverlara girebilirsin.Her server a girememen normal.

http://www.game-monitor.com/search.php?search=&type=server&game=cstrike&country=TR
  • üstadım şu an sorunum press duck spectator menu gibi bir sorun var sorunun birini halledeyorsun diğeri başlıyor

arkadaşlar internet kafede olup counter 1.6 sorunsuz oynnayanlardan ricam msnden ulaşmaları artık kafayı yiyeceğim olmuyo olmuyor msn

ahmetsahin-05@hotmail.com
  • ya arkadaşlar cahilliğime verin ama kafayı yiycem birisi bana sorularıma cvp verebılır mi basit olarak anlatsın ama.Ben cs 1.6 oynamak istiyorum steam dıye bi program cıkmış.ben normal cs 1.6 oyunumu yukledım gırmeye calısdım olmuyo protokol 46 gibi bısey cıkıyo steam gerekıyomuş sanırım onun gıbı bişey ındırdım sağ alt köşede gözüküyo şuanda tıklıyorum serverlardan bı tanesını cıft tıklıyorum bi site cıkıyo ne yapmam gerekıyo acaba basit bi şekilde anlatırmısınız steam program filesde kendi başına kurulu cs farklı yerde.yazılarınızı okuyorum ama okudukca kafam daha cok karışıyo birisi anlatırsa sevinirim.Şimdiden tşk ediyorum dün akşamdan beri uğraşıyorum :(
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.