Şimdi Ara

CS:SOURCE ALINTI !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• benim olmadığıma dua et yoksa sana o skorun yarısını yaptırmazdım
  • Öküzzzzz
  • sote yapmışın
  • uçanın var bi de senin... onla karşılaştım ben geçen gece... anlattı bana. uçan öküz ile öküz aynı adamlar değil dedi..

ben de bayaa oynarım.. bir sürü DH'den adamla karşılaştım
  • dh den az adam var dostum toplasan 6-7 kişi anca
  • Türk oyuncular zorladı anlaşılan
    Bu arada ben de oynuyorum Source.
  • hheheh. Yok sote değil YEMINLEN... GENELDE AWP YÜZ YÜZE... EVET BIRDE UCAN OKUZ VAR . Arkadaş oda fena değildir. heheh Rebel bekleriz koçum ugra tutan yok gırıyon nasılsa
  • ucankaz vardı snn'de...Hakikatten efsane adamdı...Sniper da iblis_mesih'i tek geçerim..Adam pistol gibi kullanıyordu awm'yi...
    Aslında an baba oyuncular eskiden SNN serverlarındaydı...Ben şahsen orta sınıf bir oyuncuyumdur muhtemelen ama bu abuk serverlarda uzak çekiyorum digerlerine..Source'un gelişiyle şu serverlar bir daha kimlik değişirse...Sağlam bir server bulsak da her gece orada vakit gecirsek..Eski günnnerrrr diye hayıflanmasak
  • quote:

Orjinalden alıntı: AmigamaN

hheheh. Yok sote değil YEMINLEN... GENELDE AWP YÜZ YÜZE... EVET BIRDE UCAN OKUZ VAR . Arkadaş oda fena değildir. heheh Rebel bekleriz koçum ugra tutan yok gırıyon nasılsa

amiga yandın kardeş ilk seni hack layacam oyuna
  • quote:

Orjinalden alıntı: JeremY

ucankaz vardı snn'de...Hakikatten efsane adamdı...Sniper da iblis_mesih'i tek geçerim..Adam pistol gibi kullanıyordu awm'yi...
    Aslında an baba oyuncular eskiden SNN serverlarındaydı...Ben şahsen orta sınıf bir oyuncuyumdur muhtemelen ama bu abuk serverlarda uzak çekiyorum digerlerine..Source'un gelişiyle şu serverlar bir daha kimlik değişirse...Sağlam bir server bulsak da her gece orada vakit gecirsek..Eski günnnerrrr diye hayıflanmasak

Ucankazla aynı klandaydım bir ara ama sonra askere gittik. Cs derseniz Bl, Undertaker, Catlı gelir hemen akıllara
  • valla cs'de KRAL dedinizmi benim aklıma jesuskane gelir başka da biri gelmez..adam tam bi profesyoneldi...SNN tekrar acılsa keşke cs source için...bu arada beni dreddcool nickiyle görebilirsiniz servelarda DH'ciler!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: dredd

valla cs'de KRAL dedinizmi benim aklıma jesuskane gelir başka da biri gelmez..adam tam bi profesyoneldi...SNN tekrar acılsa keşke cs source için...bu arada beni dreddcool nickiyle görebilirsiniz servelarda DH'ciler!!

Bende öküz memnun oldum...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.